EVE Valkyrie Download

VE: Valkyrie, to strzelanka kosmiczna osadzona w dalekiej przyszłości. Jest ona swoistą kontynuacją gry EVE Online. Znajdziemy w niej mnóstwo detali, które spotkaliśmy już w jej pierwowzorze. Gra została wyprodukowana przez studio CCP Game.

EVE: Valkyrie – fabuła gry

Fabuła gry EVE Valkyrie Download jest oparta – tak jak już było to wcześniej wspomniane – na dalekiej przyszłości, w której ludzie zaczęli kolonizować nie tylko otaczające ich planety, ale też – osobne galaktyki. Jedną z takich galaktyk, jest Nowy Eden – nowe miejsce, w którym ludzkość od pewnego czasu już się znajduje. Niestety, wrota pozwalające na swobodną komunikację pomiędzy Ziemią a Nowym Edenem zostały zniszczone. Oznacza to jedno – konieczność rozwoju nowej kolonii bez pomocy ze strony innych ludzi. Niestety, jak to w przypadku „naszej rasy” bywa, ludzie podzielili się na swoiste klany, które teraz walczą między sobą o lokalne dobra naturalne. I tu właśnie rozpoczyna się nasza historia. W grze EVE: Valkyrie jesteśmy przecież pilotem jednego z kosmicznych myśliwców i walczymy dla wybranego przez nas klanu.

EVE Valkyrie Download PC

EVE Valkyrie Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Mechanika w grze EVE: Valkyrie to coś, dzięki któremu warto pobrać tę grę. Wszystko opiera się na walce naszym myśliwcem z innymi graczami – jak zresztą przystało na ciekawą, kosmiczną strzelankę sieciową. Efekty wybuchów pocisków są naprawdę niesamowite. Żeby było trudniej, musimy stawić czoło nie tylko atakującym nas przeciwnikom, ale też – mnóstwu rozmaitych przeszkód. Są nimi na przykład ciągnące się dookoła roje meteorytów, które skutecznie utrudniają pościg za wrogiem. Dodajmy, że wspomniane przeszkody możemy również wykorzystywać do obrony przez wrogiem i jego bronią. Warto zauważyć, że podczas walki nie liczą się statystyki żadnego z pilotów. Jest to swoista nowość, która w EVE: Valkyrie pojawiła się po raz pierwszy. Dzięki temu, rozprawa z nawet najbardziej doświadczonymi graczami jest o wiele prostsza, a same starcia – bardziej wiarygodne.

Interfejs i wizualizacja gry

Jak już wspomniano, w EVE: Valkyrie wcielamy się w rolę kosmicznego pilota myśliwca. Kosmiczne starcia, jak również pojazdy przeciwnika są pod tym względem bardzo ciekawie przygotowane od strony graficznej. Równie ciekawie wygląda ich koniec, który zresztą za każdym razem jest zupełnie inną eksplozją. Wręcz dramatycznie wygląda sprawa uszkodzeń, jakie pojawiają się w naszym statku na wskutek trafień. Pękające szyby w kokpicie, pojawiające się płomienie – to wszystko, w warunkach silnie odczuwanej przestrzeni kosmicznej sprawia, że koniec naszego kosmicznego myśliwca jest bardzo efektowny, ale też… staramy się zrobić wszystko ,by do niego nie dopuścić :). Grę EVE: Valkyrie warto pobrać jeszcze z jednego względu. Została ona przygotowana do współpracy z okularami Oculus Rift – dzięki którym mamy możliwość śledzić walkę tak, jak gdybyśmy sami byli w jej środku. Dlatego, jeśli mamy zamiar kupić wspomniane okulary, warto również zastanowić się nad tym tytułem.

Podsumowanie i ocena gry

Podsumowując, EVE Valkyrie Download to grypc, którą warto polecić każdemu – nie tylko fanom kosmicznych FPS-ów i symulatorów. W tej grze dzieje się bardzo dużo. Ponadto mamy do czynienia z realnymi graczami, którzy w żadnym wypadku nie chcą grać w oparciu o skrypty 🙂 Ponadto pięknie wygląda ta produkcja od strony graficznej – jednym słowem, serdecznie zapraszamy do jej pobrania. Mnóstwo adrenaliny gwarantowane 🙂

EVE Valkyrie Pobierz

EVE Valkyrie Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download EVE Valkyrie Chomikuj
  • Pobierz EVE Valkyrie Torrent
  • Exsite EVE Valkyrie Free Download
  • Pebx EVE Valkyrie Pobierz za darmo
  • Cracked EVE Valkyrie Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *