Evil Dead: The Game Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:
 

BossTeamGames


Wydawca:
 

Saber Interactive


Data premiery:
 

13 maja 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, TPP, horror, filmy, TPS, kooperacja, strzelanki, Epic Store exclusive, E3 2021

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski

Pełna Wersja + Crack

Evil Dead: The Game Deluxe Edition - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11244 razy

Waga: 22.50GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Evil Dead: The Game:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 Ti / 6 GB Radeon RX 5600 XT
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Evil Dead: The Game to gra akcji typu TPP, bardzo ważnym czynnikiem jest to, że bazuje ona na filmie Martwe Zło, a także na serialu Ash vs Evil Dead. Gra toczy się na ziemi, lecz nie brakuje elementów fantastycznych, takich jak potwory czy inne straszydła.

Evil Dead: The Game Pobierz za darmo

Evil Dead: The Game download

Zainstaluj Grę

Producent gry:

Za produkcję gry Evil Dead odpowiadają dwa studia, BossTeamGames oraz Saber Interactive. Saber Interactive to studio, które stworzyło m.in Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna na Nintendo Switch, więc to solidna marka na rynku gier komputerowych. Natomiast BossTeamGames, to trochę mniej znana, ale też niesamowicie solidna marka.

Opinie na temat tej gry w aktualnym stadium:

Gra Evil Dead: The Game otrzymało ocenę 7.7, czyli ocenę dobrą. Jeśli ktoś polubił film Martwe Zło to z pewnością, chciałby sobie pograć w grę taką jak Evil Dead. Wielu mówi, że Evil Dead, to Martwe Zło, lecz jako gra komputerowa, a większość ludzi wypowiadających się na ten temat, zgadza się z tą tezą.

Na jakie platformy wyszła gra Evil Dead: The Game:

Gra Evil Dead: The Game wyszła na platformy takie jak: PS4, PS5, Nintendo Switch, XONE, XSX oraz PC, więc wydawnictwo Saber Interactive postawiło na nowsze platformy. Może Ci się spodobać Dying Light 2 do pobrania za darmo.

Fabuła gry Evil Dead: The Game:

Potwory, straszydła, szatańskie istoty, to wszystko możemy spotkać w mrocznej grze Evil Dead: The Game. Naszym głównym zadaniem jest pozabijanie tych wszystkich istot, by dały one nam spokój. Do wyboru postaci przechodzimy na początku gry, możemy wcielić się m. in. w Asha Williamsa, Scottiego, Lorda Arthura czy Kelly Maxwell, ale czasem zdarzają się też czarne charaktery, które mają zamiar stanąć po stronie złych, gdzie do wyboru mają np. Demona Kandarian, chcesz upolować sobie człowieka stojącego po dobrej stronie? Nie ma sprawy, możesz polować czy także opętać Deadites, co zmienia nam środowisko gry.

Wybierając dobrego bohatera, masz rozprawić się z potworami, po prostu musisz sprzątnąć las, przed nadciągającą hordą potwornych umarlaków, którzy chcą zabrać twoje ciało ze sobą, a potem je ze smakiem opędzlować. Możesz także przetrzepywać las, w którym możesz znaleźć artefakty lub zagubione karty z księgi Necronomicon, po zebraniu tych wszystkich itemów, możesz odprawić Demona z kwitkiem do zaświatów, czyli tam, gdzie tego bydlaka miejsce.

 

Gameplay Evil Dead: The Game:

Wybierasz sobie postać, a razem z nią jej broń i umiejętności. Gameplay jest płynny, jest przejrzysty. Grafika dopracowana niesamowicie, czujesz się jakbyś to ty w tym momencie rozgrywał potyczkę ze śmiercią, przechodząc na jej stronę, a za chwilę cofając się do tyłu i uciekając w kierunku dobrobytu, szczęścia i zdrowia. Na swojej drodze masz tylko hordę umarlaków, eh bułka z masłem.

Tryby gry:

Z pewnością zaletą gry Evil Dead: The Game są fajowe tryby gry, które możemy napotkać. Tryb co-op, czyli to co misie lubią najbardziej jest maksymalnie dla czterech graczy.

Dla kogo ta gra jest dobrym wyborem:

Przede wszystkim dla fanów Martwego Zła i fanów scenerii hororu, umarlaków i wszelkiego rodzaju potworów. Na nieżywych już istotach możesz trenować swoje umiejętności strzeleckie czy swoje umiejętności stójkowe i parterowe jeśli chodzi o sztuki walki, tylko uważaj na to by takowy umarlak, przypadkiem cię nie ugryzł, wtedy możesz stać się jednym z nich. Nie ma tam motywów czysto humorystycznych, masz jasno określony cel, czyli pozabijanie tych istot opętanych przez szatana, zrób z nimi porządek i masz fajrant.

Evil Dead: The Game Download Pełna Wersja

Evil Dead: The Game pobierz za darmo

Pobierz Grę

download evil dead is amazing boss team games download game orion pictures corporation team games the game free download - renaissance pictures ltd system requirements Evil Dead: The Game lord arthur and more of darkness download evil dead the game of darkness

the game programming assigned under license dead is a run the. mark of install available Evil Dead: The Game exclusively licensed. horror weapons files faster developer

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *