F1 2020 gra PC do Pobrania

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Codemasters


Wydawca:
 

Codemasters


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

10 lipiec 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / podzielony ekran


Liczba graczy:
 

1-20

Gatunek:  Wyścigi, Formuła 1, samochodowe, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, elementy symulacyjne, Find Your Next Game

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Holenderski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

F1 2020 Deluxe Schumacher Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 9855 razy

Waga: 45 GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe F1 2020:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 640 / Radeon HD 7750
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jesteś fanem gier? Nie wyobrażasz sobie udanego wieczora bez długiej i wciągającej rozgrywki? Interesujesz się motoryzacją? F1 to Twoja pasja? Uwielbiasz symulatory wyścigów samochodowych? Szukasz ciekawej i wciągającej gry, która zapewni Ci doskonałą rozrywkę na bardzo długi czas? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię mój wpis o grze F1 2020, w którą miałem okazję grać w ostatnim czasie. Serdecznie zapraszam Cię do recenzji!

F1 2020 Download pełna wersja

Okladka gry F1 2020 PC
Zainstaluj Grę! Gra F1 2020 to kontynuacja bardzo popularnej i cenionej serii gier o wyścigach Formuły Pierwszej. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez Codemasters. Jest ona dedykowana do grania na następujących platformach: PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia oraz Microsoft Windows. Tak szerokie przeznaczenie sprawia, że w zasadzie każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość wypróbowania tej właśnie gry. Procent z Wielkiej Brytani znany jest z poprzedniej części F1 2019 lub GRID. Producenci ogłosili datę premiery na 10 lipca 2020 roku. Oczywiście w najnowszej odsłonie zostało dodanych kilka interesujących nowości – o czym zaraz Wam napiszę!

Na czym polega recenzowana gra?

Gra F1 2020 do pobrania posiada naprawdę bardzo prostą fabułę, Jest to typowy symulator wyścigów bolidów. Oczywiście należy tutaj zaznaczyć, że jest to bardzo profesjonalny symulator, który umożliwia graczom naprawdę bardzo wiele różnych wariantów gry. Celem gry jest oczywiście wygranie jak największej liczby cyklicznych wyścigów F1. Producenci zadbali o to by grafika podczas gry była jak najbardziej realistyczna oraz jak najbardziej oddawała charakter zawodów F1. Bez wątpienia udało się stworzyć bardzo wierny obraz F1.

F1 2020 – co oferuje swoim graczom?

Gra F1 2020 pełna wersja oferuje swoim graczom naprawdę bardzo szerokie możliwości. W najnowszej odsłonie producenci postanowili dodać kolejny tryb gry – Mój Zespół. Musze przyznać, że jest to doskonałe posuniecie, które sprawia że gra jest jeszcze bardziej wciągająca i zaskakująca. Tryb gry “Mój Zespół” umożliwia bowiem nie tylko branie udziału w wyścigach i ubieganie się o wygranie całego sezonu, ale także pozwala na zarządzenie profesjonalnym zespołem danego bolidu. Jest to swoiste połączenie trybu gry kariera z trybem menadżerskim. Pozwala to na podejmowanie naprawdę kluczowych decyzji oraz na jeszcze bardziej szczegółowe zarządzanie własną karierą.

Kolejną nowością, którą przygotowali dla nas twórcy gry jest powrót możliwości współdzielenia ekranu. Oczywiście chodzi o to by była możliwa jednoczesna gra dwóch osób na jednym urządzeniu. Oprócz tego wielką nowością jest możliwość wyboru jak długi będzie sezon, w którym bierzemy udział. Do wyboru mamy klasyczny wariant z 22 wyścigami oraz kilka krótszych opcji. Twórcy zadbali, także o to by w grze pojawiły się nowe tory, które realnie zostały wprowadzone do kalendarza wyścigów F1 w 2020 roku. Wszyscy fani będą z pewnością tym zachwyceni!

Dla kogo jest to gra?

Z pozoru może wydawać się, że gra F1 2020 to pozycja dedykowana tylko i wyłącznie dla prawdziwych fanów wyścigów bolidów. Jednak każda osoba, która lubi gry sportowe lub dobre symulatory z pewnością będzie zadowolona z możliwości, które oferuje ta gra. Co, więcej tryb “Mój Zespół” sprawia, że każdy fan gier strategicznych znajdzie w tej propozycji coś dla siebie. Oczywiście wszyscy fani prawdziwej F1 będą bardzo zadowoleni!

F1 2020 Pobierz grę

COver gry F1 2020 PC
Ściągnij Grę!

 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz.
 • Pamięć: 8 GB RAM.
 • Grafika: 1 GB NVIDIA GeForce GT 640.
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD.
 • DirectX: DX11.
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
[/su_list][/su_column]

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *