Fable Legends Download

Fable Legends jest kolejną częścią znanych już i cenionych przez graczy gier, z kategorii RPG. Akcja Fable Legends rozgrywa się 400 lat po wydarzeniach, które wielu graczy zna, z poprzedniej części tej niezwykle oryginalnej i ciekawej gry . Obecna, czyli najnowszy tytuł, bez wątpienia jednak jest jeszcze bardziej atrakcyjna od poprzednich wersji gry. Zawiera szereg opcji, których próżno było szukać w poprzedniej części i – co niezwykle ważne – stawia przede wszystkim na współpracę pomiędzy graczami, jeśli więc lubicie gry, w których istnieje opcja multiplayer, Fable Legends jest po prostu dla Was. Chcesz się o tym przekonać? Pobierz teraz pełną wersję Fable Legends Download na PC i sprawdź. Szybko zyskasz przekonanie, że to był dobry krok, a najnowsza część stanie się jedną z Twoich ulubionych.

Fable Legends Download PC

Fable Legends Pobierz Ściągnij Grę!

Akcja najnowszej Fable Legends rozgrywa się w krainie Albion. Krainie bardzo baśniowej, fantastycznej i dzięki temu fascynującej, co można zauważyć po kilku minutach tej gry. Niestety kraina Albion zostaje nawiedzona przez złe, bardzo nieprzyjazne moce. Oczywiście taka sytuacja to zadanie dla gracza. Może podjąć walkę, ze złymi mocami i próbować je pokonać, jednak to nie jedyne wyjście, które jest możliwe. Gracz może stanąć po jednaj lub drugiej stronie barykady i ruszać ku przygodzie. Nie musi być po „dobrej stronie” z powodzeniem może stanąć także po tej złej. Warto dodać, że gra jest zaprogramowana tak, by mogło w nią grac nawet pięciu graczy, jednak jeśli ich nie ma, grę przejmuje sztuczna inteligencja i niektóre postacie sterowane są komputerowo.

Fable Legends – Zwiastun

Wybierając tak zwaną jasną stronę mocy, wybór postaci, którymi możemy grac jest niemały. Mamy do wyboru czterech bohaterów o różnych umiejętnościach i możliwościach, dlatego do wyboru odpowiedniej postaci powinniśmy przywiązać sporo uwagi. Od naszej decyzji zależy bowiem, czy będzie nam się grać łatwo, czy trudniej. Jest wśród nich postać używająca rapieru, magik, czy też kobieta – wojowniczka, która nie tylko atakuje, ale dzięki swojej wielkiej tarczy, także świetnie może się bronić. Inna sytuacja powstaje gdy wybieramy czarny charakter. Tutaj wybór jest bardzo ograniczony, nie oznacza to jednak, że czarny charakter jest gorszy, wielu graczom może wręcz spodobać się o wiele bardziej. W tym momencie nie ma możliwości wyboru jednej z wielu różnych postaci, co nie oznacza, że będzie nieciekawie. Czarna postać ma za zadanie niszczyć dobrą stronę mocy, zastawiać pułapki, ustawiać miejsca, w których mogą odradzać się przeciwnicy, co więcej zarządza grupa małych stworów, które pomagają w jego niecnych działaniach. Może między innymi kontrolować stopień ich agresji i działania.

Jeśli chodzi o grywalność Fable Legends, w stosunku do poprzedniej wersji tytułu została ona poprawiona. Nie bez znaczenia również jest coś innego, a mianowicie technologia zastosowana przy produkcji tytułu. Grafika gry po prostu szokuje szczegółami i odtworzeniem postaci.

Jeśli lubisz gry oparte na legendach, a fantastyczny świat jest czymś, co cenisz, Fable Legends jest dobrym wyborem. Dużo możliwości gry, wspaniana grafika, doskonała grywalność to tylko kilka z atutów tej ciekawej gry. Sprawdź je wszystkie. Pobierz za darmo Fable Legends Download, zagraj i przekonaj się, że możesz się w niej zakochać i często wracać. Na koniec warto wspomnieć, iż bez względu na wybór trybu single player lub multiplayer, wymagane jest połączenie z Internetem.

Fable Legends Pobierz – Pełna Wersja Steam

Fable Legends download Pobierz Grę!

  • Free Download Fable Legends Torrent
  • Pobierz Fable Legends Chomikuj Crack
  • Exsite Fable Legends Free Download
  • 2015 Fable Legends Pobierz za darmo
  • Pebx Fable Legends Download Free
  • Steam Fable Legends PC Download Cracked-3DM

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *