Fade to Silence Download

Fade to Silence jest survivalową grą akcji, przeznaczoną na komputer osobiste z systemem Windows. Produkcja jest dziełem doświadczonego studia Black Forest Games, znanego z tytułów takich jak Rogue Stormers, Giana Sisters: Twisted Dreams czy Bubsy: The Woolies Strike Back. Jeżeli jesteś fanem intensywnych survivali, pobierz Fade to Silence Download i weź udział w zabawie pełnej akcji.

Fade to Silence Download Pełna wersja

Fade to Silence steam PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Fade to Silence

Historia przedstawiona w grze Fade to Silence ma miejsce w postapokaliptycznym świecie, który skuty został wiecznym lodem. Gracz wciela się w niejakiego Asha, mężczyznę starającego się przetrwać w tym nieprzyjaznym otoczeniu. Niemal cała ludzkość zamarzła na śmierć lub została zgładzona przez potwory, które w tajemniczy sposób opanowały Ziemię. Niewielkie grupy ocalałych starają się skoncentrować na przeżyciu, pogrzebawszy szansę na odbudowanie dawnej cywilizacji. Aby odkryć wszystkie sekrety świata pogrążonego w wiecznym mrozie, pobierz Fade to Silence Download i znajdź sposób na przetrwanie.

Mechanika w grze Fade to Silence

Pod wieloma względami Fade to Silence przypomina inne popularne gry survivalowe. Do zadań gracza należy na przykład budowanie schronień czy konstruowanie przedmiotów. Aby pozyskać niezbędne do tego celu surowce, konieczne jest podjęcie ryzykownych wypraw. Przemierzając okolice zamarzniętych pustkowi, trzeba zmierzyć się z niebezpiecznymi potworami, a także zamieciami oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jeżeli lubisz postapokaliptyczne scenerie, pobierz Fade to Silence Download i odwiedź zamarzniętą planetę. Ułatwieniem dla bohatera są sojusznicy, których gromadzić może podczas zabawy oraz sprowadzać ich do własnego obozowiska. Postaci te dysponują indywidualnymi cechami charakteru oraz unikalnymi zdolnościami. Dzięki werbowaniu nowych osób, możliwe jest odblokowanie dostępu do wielu przydatnych przedmiotów. Gracze mają również możliwość korzystania z psich zaprzęgów. Jeżeli chcesz poprowadzić własne obozowisko, pobierz Fade to Silence Download i zbierz wszystkich napotkanych ocalałych.

Rozgrywka w grze Fade to Silence

Istotnym elementem rozgrywki w Fade to Silence jest system walki. Zabawa pozwala graczom korzystać nie tylko z broni białej, ale również dystansowej. Na przebieg fabuły istotny wpływ mają dylematy moralne, które towarzyszą głównemu bohaterowi. Gracz nierzadko zmuszany jest do podejmowania bardzo ciężkich decyzji, które w ostateczności mają dalekosiężne konsekwencje. Aby zmierzyć się z własnym sumieniem, pobierz Fade to Silence Download i zadecyduj o losie swoich sojuszników oraz wrogów. Urozmaiceniem rozgrywki jest także dynamiczny system pogodowy. Dzięki odpowiedniemu rozbudowaniu, oferuje on zmienny poziom temperatury i zamieci. Obecność śladów w śniegu pozwala na wykrycie potworów, zwierząt oraz ludzi, a tym samym ułatwia przewidzenie, co tak naprawdę znajduje się w najbliższej lokacji. Jeżeli chcesz poznać wszystkie tajemnice mroźnych obszarów, pobierz Fade to Silence Download i wciel się w postać Asha.

Fade to Silence Pobierz Steam PC

SKidrow Fade to Silence Download torrent

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Fade to Silence Skidrow
  • Pebx free Fade to Silence za darmo Pobierz
  • Warez-bb Fade to Silence Cracked-3dm
  • Do pobrania Fade to Silence Codex

 

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *