Fade to Silence Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Black Forest Games


Wydawca:
 

THQ Nordic / Nordic Games


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

30 kwiecień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Akcji, TPP, postapokalipsa, sandbox, elementy RPG, survival, kooperacja, crafting

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Japanese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7411 razy

Waga: 10.23GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Fade to Silence:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Fade to Silence jest survivalową grą akcji, przeznaczoną na komputer osobiste z systemem Windows. Produkcja jest dziełem doświadczonego studia Black Forest Games, znanego z tytułów takich jak Rogue Stormers, Giana Sisters: Twisted Dreams czy Bubsy: The Woolies Strike Back. Jeżeli jesteś fanem intensywnych survivali, pobierz Fade to Silence Download i weź udział w zabawie pełnej akcji. Wydawca gry THQ Nordic / Nordic Games.

Fade to Silence Download Pełna wersja

Fade to Silence pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Fade to Silence ma miejsce w postapokaliptycznym świecie, który skuty został wiecznym lodem. Gracz wciela się w niejakiego Asha, mężczyznę starającego się przetrwać w tym nieprzyjaznym otoczeniu. Niemal cała ludzkość zamarzła na śmierć lub została zgładzona przez potwory, które w tajemniczy sposób opanowały Ziemię. Niewielkie grupy ocalałych starają się skoncentrować na przeżyciu, pogrzebawszy szansę na odbudowanie dawnej cywilizacji. Aby odkryć wszystkie sekrety świata pogrążonego w wiecznym mrozie, pobierz za darmo Fade to Silence PC Download i znajdź sposób na przetrwanie.

Mechanika

Pod wieloma względami Fade to Silence przypomina inne popularne gry survivalowe. Do zadań gracza należy na przykład budowanie schronień czy konstruowanie przedmiotów. Aby pozyskać niezbędne do tego celu surowce, konieczne jest podjęcie ryzykownych wypraw. Przemierzając okolice zamarzniętych pustkowi, trzeba zmierzyć się z niebezpiecznymi potworami, a także zamieciami oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Polecamy również Dying Light 2 do pobrania.

Jeżeli lubisz postapokaliptyczne scenerie, ściągnij Fade to Silence free Download i odwiedź zamarzniętą planetę. Ułatwieniem dla bohatera są sojusznicy, których gromadzić może podczas zabawy oraz sprowadzać ich do własnego obozowiska. Postaci te dysponują indywidualnymi cechami charakteru oraz unikalnymi zdolnościami. Dzięki werbowaniu nowych osób, możliwe jest odblokowanie dostępu do wielu przydatnych przedmiotów. Gracze mają również możliwość korzystania z psich zaprzęgów.

Rozgrywka

Istotnym elementem rozgrywki w Fade to Silence jest system walki. Zabawa pozwala graczom korzystać nie tylko z broni białej, ale również dystansowej. Na przebieg fabuły istotny wpływ mają dylematy moralne, które towarzyszą głównemu bohaterowi. Gracz nierzadko zmuszany jest do podejmowania bardzo ciężkich decyzji, które w ostateczności mają dalekosiężne konsekwencje. Aby zmierzyć się z własnym sumieniem, pobierz grę i zadecyduj o losie swoich sojuszników oraz wrogów.

Urozmaiceniem rozgrywki jest także dynamiczny system pogodowy. Dzięki odpowiedniemu rozbudowaniu, oferuje on zmienny poziom temperatury i zamieci. Obecność śladów w śniegu pozwala na wykrycie potworów, zwierząt oraz ludzi, a tym samym ułatwia przewidzenie, co tak naprawdę znajduje się w najbliższej lokacji. Jeżeli chcesz poznać wszystkie tajemnice mroźnych obszarów, pobierz Fade to Silence Download i wciel się w postać Asha.

Fade to Silence Pobierz Steam PC

Fade to Silence download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Fade to Silence Skidrow
 • Pebx free Fade to Silence za darmo Pobierz
 • Warez-bb Fade to Silence Cracked-3dm
 • Do pobrania Fade to Silence Codex

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.