Fallout 4 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Bethesda Softworks


Wydawca:
 

Bethesda Softworks


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

10 listopada 2015


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, FPP, TPP, science fiction, postapokalipsa, sandbox, FPS, TPS, crafting, Role-playing shooter, Xbox Game Pass

Języki:  Polski,Angielski,Francuski,Włoski,Niemiecki,Hiszpański,Portugalski brazylijski,Rosyjski,Chiński tradycyjny,Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9492 razy

Waga: 21.84 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Fallout 4:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 550 Ti/Radeon 7870
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780/4 GB Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Bez problemu możemy wymienić bardzo długą listę gier, które zasługują na miano absolutnie legendarnych. Niektóre z nich pojawiły się jeszcze w latach 90, kiedy to możliwości techniczne twórców były – w porównaniu z dzisiejszymi – dość skromne. Patrząc na nowoczesne produkcje niektórzy z nas nie są w stanie zrozumieć, dlaczego tak właściwie fascynowaliśmy się nimi w tak dużym stopniu. W końcu posiadały one dość toporną grafikę, zaś sama mechanika czy możliwości oferowane graczom nie były tam szczególnie imponujące. Czy jednak było tak w rzeczywistości? Ówczesne gry odznaczały się przede wszystkim niesamowitym wręcz klimatem, którego niestety trudno byłoby doszukiwać się we współczesnych produkcjach. Na szczęście jednak niektóre z nich są kontynuowane do dnia dzisiejszego, przez co zmieniły się w całe serie obejmujące nierzadko wiele różnych tytułów. Doskonałym przykładem czegoś takiego jest Fallout, tytuł, któremu nikomu nie musimy chyba przedstawiać.

Fallout 4 Download – Pełna Wersja PC

Fallout 4 Pobierz Ściągnij Grę!

Legendarna gra RPG pierwszy raz trafiła na ekrany naszych komputerów w roku 1997, i pomimo tego, że szybko zyskała potężne grono fanów na całym świecie przez długi czas nie mogła doczekać się żadnej kontynuacji. Na szczęście jednak w ostatnich latach nieco się to zmieniło, bowiem ukazały się już dwie kolejne części. Obecnie w sieci znajdziemy Fallout 4 download – czwarta część kultowej gry powinna być dla nas niemniej zachwycająca.

Z góry możemy powiedzieć, że Fallout 4 to przede wszystkim ten sam post-apokaliptyczny klimat, jaki znamy ze wszystkich poprzednich części. Akcja rozpoczyna się w Stanach Zjednoczonych, na przedmieściach Bostonu. Na samym początku kreujemy naszego bohatera i poznajemy jego historię – okazuje się, że jest on zwykłym człowiekiem żyjącym ze swoją rodziną. Od razu po rozpoczęciu gry dzieje się jednak tragedia, bowiem w okolicy dochodzi do wielkiego wybuchu nuklearnego. Akcja przenosi się później 200 lat do przodu. Kierujemy bohaterem, który po całym tym czasie wychodzi ze schronu przeciwatomowego i musi przeżyć w trudnym świecie, który przeszedł przez prawdziwą apokalipsę. Aby zobaczyć, jak dalej potoczy się cała ta historia wystarczy jedynie znaleźć w sieci Fallout 4 download i pobrać grę.

Jeśli chodzi o samą mechanikę, to możemy tutaj oczekiwać czegoś dość zbliżonego do poprzedniej wersji gry. Grać możemy w perspektywie pierwszo lub trzecioosobowej, w zależności od naszych preferencji. Ogromną zaletą gry jest przede wszystkim potężny i otwarty dla gracza świat. Rozgrywka jest tutaj bardzo swobodna, dzięki czemu możemy właściwie bez żadnych ograniczeń zwiedzać i poznawać przedstawione w grze uniwersum. Mamy także sporą dowolność jeśli chodzi o wykonywanie poszczególnych zadań i „popychanie” fabuły do przodu. Twórcy gry położyli spory nacisk na rozwój postaci gracza. Możemy wybierać tu wiele przydatnych w grze umiejętności, a także na wiele różnych sposobów modyfikować używane przez nas przedmioty.

Zwiastun – Fallout 4 PC

Sama rozgrywka nadal stanowi ciekawe połączenie wspaniałej fabuły i ostrożnego planowania swoich ruchów z szybką akcją oraz elementami zręcznościowymi – właśnie to sprawia, że cała gra jest tak unikalna. Zdecydowanie warto w takim razie pobrać pełną wersję Fallout 4 download i samemu przekonać się, jak wiele niesamowitych zalet posiada ten tytuł. Zresztą, każdy szanujący gracz powinien przynajmniej trochę znać tę serię i wiedzieć, jak wspaniały klimat posiada zaprezentowany w niej świat. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej legendarnych gier w historii szeroko pojętej komputerowej rozrywki.

Fallout 4 Pobierz na PC

Fallout 4 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Fallout 4 Torrent
 • Pobierz Fallout 4 Chomikuj Reloaded
 • Fallout 4 Free Download Crack
 • Fallout 4 Pobierz za darmo Serial
 • Exsite Fallout 4 PC Download
 • Pebx Fallout 4 Download Free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *