Farm Manager 2018 Download

Farm Manager 2018 to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows strategia ekonomiczna. Pozwalająca na zarządzanie własnym gospodarstwem produkcja jest dziełem łódzkiego studia Cleversan Software. Tytuł wydany został przez uznaną na rynku firmę PlayWay. Jeżeli zawsze marzyłeś o karierze rolnika, pobierz Farm Manager 2018 Download i przejmij obowiązki właściciela gospodarstwa.

Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja PC

Farm Manager 2018 pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Farm Manager 2018

Gracz wciela się w zarządcę stosunkowo niewielkiego poletka ziemi, a jego zadaniem jest przeobrażenie gospodarstwa w prawdziwego rolniczego giganta. Produkcja zapewnia dostęp do więcej niż dwudziestu rodzajów upraw, pośród których znajdują się różne warzywa, owoce oraz zboża. Zabawa pozwala na sadzenie i zbieranie plonów, co przeprowadzić można przy wykorzystaniu siły roboczej pracowników oraz wielu interesujących maszyn. Aby wypełnić wszystkie obowiązki rolnika, pobierz Farm Manager 2018 Download i efektywnie zarządzaj swoim gospodarstwem. Zadaniem gracza jest dbanie o rośliny nie tylko przed okresem zbiorów, ale również po ich zakończeniu. Poszczególne plony przechowywać można tylko przez ustalony okres czasu, dlatego konieczne jest pamiętanie m.in. o nawadnianiu.

Rozgrywka w grze Farm Manager 2018

Cała zabawa nie jest ograniczona wyłącznie do uprawy. Poza tradycyjnymi zajęciami związanymi z plonami, gracz może również skorzystać z opcji hodowania zwierząt. Przydają się nie tylko na mięso, ale również do produkcji jaj, miodu czy produktów mlecznych. Ta sfera biznesu wymaga szczególnego zarządzania, włącznie z zamawianiem usług inseminatorów oraz weterynarzy. Jeżeli zawsze pragnąłeś hodować zwierzęta, pobierz Farm Manager 2018 Download i zadbaj o ich nienaganną kondycję. Gra oferuje ponadto dostęp do niemal czterdziestu zróżnicowanych maszyn. Znajdują się pośród z nich zarówno zupełnie nowe modele, jak i te pochodzące z drugiego obiegu. Są znacznie tańsze, ale jednocześnie bardziej narażone na występowanie awarii. Gracz ma również możliwość konstruowania różnego rodzaju budynków, takich jak garaże, szopy czy przetwórnie do produkcji różnych wyrobów, na przykład mleka czy jajek. Jeżeli chcesz prowadzić niezwykle rozbudowane gospodarstwo, pobierz Farm Manager 2018 Download i zadbaj o odpowiednio wysoką jakość swojej oferty.

Strona techniczna gry Farm Manager 2018

Poza standardową kampanią, produkcja oferuje kilkanaście scenariuszy swobodnych. Na graczy czeka także tryb swobodny, który pozwala na niezobowiązującą zabawę bez żadnych odgórnie narzuconych zadań czy celów. Jeżeli lubisz tytuły ekonomiczne, pobierz Farm Manager 2018 Download i spróbuj swoich sił w każdym z dostępnych trybów. Urozmaiceniem produkcji jest aktywny system pogodowy, który ma niemały wpływ na prowadzony przez gracza biznes. Podczas rozgrywki natrafić można na przykład na susze, przymrozki czy powodzie. Autorzy gry przygotowali dla najbardziej ambitnych osób rozbudowane narzędzia moderskie, które pozwalają na samodzielną rozbudowę produkcji o zupełnie nową zawartość.

Farm Manager 2018 Pobierz grę na PC

Farm Manager 2018 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Farm Manager 2018 Crack Chomikuj
  • Free Download Farm Manager 2018 Torrent Pebx
  • Exsite Farm Manager 2018 Pobierz za darmo
  • CODEX Farm Manager 2018 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *