Farm Together Download

Farm Together to bardzo prosty symulator rolniczy. Produkcja opracowana została przez niezależnych deweloperów z Milkstone Studios, znanego chociażby z serii White Noise czy dobrze przyjętych gier Pharanoic oraz Ziggurat. Wydany na komputery osobiste z systemem PC Windows tytuł posiada akcję rozgrywaną z perspektywy trzeciej osoby. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier symulacyjnych, pobierz Farm Together Download i poczuj się jak właściciel prawdziwego gospodarstwa rolnego. Data premiery 11 październik 2018.

Farm Together Download Pełna Wersja PC

Farm Together pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Gracz wciela się w początkującego farmera, który rozpoczyna swoją karierę z mocno ograniczonym budżetem oraz niewielkim poletkiem. Celem zabawy jest budowa oraz rozwój doskonale prosperującej farmy. Jeżeli zawsze chciałeś poczuć się jak profesjonalny farmer, pobierz za darmo Farm Together PC Download i zadbaj o przekształcenie swojego poletka w dochodowy biznes. Interesującym rozwiązaniem jest obecność niezależnego od poczynań gracza upływu czasu. Dzięki temu przy każdorazowym powrocie do zabawy, gracz zawsze ma coś nowego do nadrobienia lub zrobienia.

Rozgrywka

Aby osiągnąć sukces, główny bohater musi przede wszystkim dbać o uprawę oraz zbierać plony, a także zajmować się hodowlą zwierzą oraz stale rozbudowywać infrastrukturę. Zarobione pieniądze zainwestować można zarówno we wznoszenie nowych budynków, jak i kupno niezwykle przydatnego sprzętu. Poza wymagającymi do działania maszynami rolniczymi, dotyczy to przede wszystkim różnego rodzaju ogrodzeń czy dekoracji. Jeżeli chcesz zadbać o doskonałą prezencję swojego gospodarstwa, ściągnij Farm Together free Download i wyróżnij je na tle sąsiednich farm.

Tryby gry

Podstawowy tryb Farm Together opiera się na zabawie pojedynkę. Gracze mogą jednak wziąć udział także w zmaganiach w towarzystwie innych osób. Do dyspozycji uczestników rozgrywki pozostawiono narzędzia, dzięki którym określić można dostęp do poszczególnych możliwości gościom przebywającym na farmie. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest zapraszanie na własny teren wyłącznie zaufanych i zaprzyjaźnionych rolników. Dysponując możliwością odwiedzania innych gospodarstw, gracze mogą nawet pomagać innym właścicielom w pracy. Polecamy również inny symulator farmy Pure Farming 2018 pobierz.

Kwestie techniczne

Pod względem kwestii technicznych, Farm Together wyróżnia się przede wszystkim kolorową, trójwymiarową oprawą graficzną. Utrzymana w kreskówkowym tonie stylistyka uprzyjemnia całą zabawę, podobnie jak relaksująca ścieżka dźwiękowa płynąca z głośników. Jeżeli lubisz odprężające produkcje, pobierz grę i spędź niezobowiązujący czas na własnej farmie. Pod bardzo wieloma względami omawiany tytuł przypomina gry typu FarmVille 2, jednak nie zawiera żadnych mikropłatności. Niemal co tydzień gra otrzymuje zupełnie nowe aktualizacje, a ekipa odpowiedzialna za produkcję stara się szybko naprawiać i usuwać błędy odkrywane przez graczy.

Farm Together Pobierz grę na PC

Farm Together download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 460 / 1 GB VRAM
  • System operacyjny: Windows Vista+
 

  • Free Download Farm Together Crack Chomikuj
  • Pobierz Farm Together Torrent Exsite
  • Pebx Farm Together Pobierz za darmo
  • SKIDROW Farm Together Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *