Farming Simulator 17 Download

Masz ochotę na wirtualną przygodę na farmie? Pobierz Farming Simulator 17 dzięki temu będziesz mógł wyjechać na wirtualne poletka. Niestety, podczas gdy rolnicy w realnym świecie już teraz szykują się do żniw, fanom Farming Simulator przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Twórcy gry zapowiadają jej premierę na listopad 2017 roku.

Zarządzaj własnym gospodarstwem

Jak nie trudno się domyślić, gra Farming Simulator 17 polega na zarządzaniu własnym gospodarstwem. Abyśmy mogli robić to skutecznie, będziemy musieli przede wszystkim zaopatrzyć się w różnego rodzaju narzędzia i maszyny rolnicze. Będziemy wykorzystywać je do sadzenia, siania, zbierania plonów i ich transportowania. Kolejne gry z serii Farming Symulator powstają w studiu Focus Home Interactive.

Farming Simulator 17 Download PC

Farming Simulator 17 Pobierz Ściągnij Grę!

Gra, która zdobyła popularność na całym świecie

Z pewnością nie brakuje osób, które z rozbawieniem myślą o prowadzeniu wirtualnej farmy. A jednak cykl Farming Simulator zdobywa ogromną popularność na całym świecie. Na nowe odsłony serii czekają miliony fanów. Wiąże się to z faktem, że gra odwzorowuje zarządzanie dużą farmą nie tylko w sposób bardzo wierny rzeczywistości, ale i kompleksowy. Jeżeli i Ty masz ochotę przekonać się, jak to jest zarządzać wirtualną farmą i na czym polega fenomen tego cyklu, dowiedz się więcej i pobierz Farming Simulator 17 Download.

Nowości w grze

Fani poprzednich części cyklu z pewnością nie będą rozczarowani. W grze pojawiło się sporo nowości. Znajdziemy tu przede wszystkim nowe rodzaje roślin: będziemy mogli uprawiać soję oraz słonecznik, który, co ciekawe, tak jak w rzeczywistości będzie obracał się w kierunku słońca.

Imponujący będzie również wybór maszyn rolniczych. Znajdziemy tu ponad 200 ich rodzajów, odpowiadających realnym modelom ponad sześćdziesięciu producentów. Po raz pierwszy będziemy mogli je modyfikować, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. W tej odsłonie gry bardzo interesującą opcją będzie również możliwość wzięcia maszyny w leasing.

Kolejną nowością, która pojawi się w grze, będą pociągi. Będziemy mogli ładować zborze czy drewno do pociągów towarowych i je nimi transportować. Będziemy mogli również pomóc w pracy na polach naszych sąsiadów, co zapewni nam duży zastrzyk gotówki zwłaszcza na początku gry.

Praca własnych rąk

Do tej pory w poprzednich częściach cyklu Farming Simulator wykorzystywaliśmy przede wszystkim maszyny rolnicze. W tej odsłonie cyklu wiele prostych czynności będzie mogło być wykonywanych ręcznie.

Farming Simulator 17 na konsole

Do tej pory gra Farming Simulator 17 tworzona była przede wszystkim z myślą o PC, gra zdobywa jednak również coraz większą popularność na konsolach. W tej odsłonie producenci zdecydowali się na prowadzenie modów tworzonych przez miłośników gry, co oznacza, że posiadacze konsol będą mogli się cieszyć z tysięcy nowych elementów graficznych,

Poprawki w tej wersji zauważymy również w warstwie technicznej. Przede wszystkim zastosowano znaczące poprawki w systemie oświetlenia, dzięki czemu bardzo widoczne są na przykład refleksy na szybach pojazdów czy budynków. Rozgrywkę może umilić także fakt, że podczas żmudnej orki czy siania możemy włączyć radio – dowolną stację dostępną w internecie. Pomysł gry Farming Simulator 17 wydaje się bardzo prosty – jednak świat gry jest bardzo złożony, kompleksowy. Jeśli masz ochotę przekonać się o tym samodzielnie, pobierz Farming Simulator 17 Download a na pewno nie pożałujesz.

Farming Simulator 17 Pobierz – Pełna Wersja

Farming Simulator 17 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Farming Simulator 17 Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 17 Torrent Crack
  • Exsite Farming Simulator 17 Free Download
  • Pebx Farming Simulator 17 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Farming Simulator 17 Download PC

Już dostępny – Farming Simulator 19 Download

Komentarze odwiedzających
  1. aneta

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *