Fear Effect Sedna Download

Fear Effect Sedna to najnowsza odsłona cyklu gier akcji Fear Effect, znanych z konsoli PlayStation i wydawanych przez studio Kronos Digital Entertainment w latach 2000-nych. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, wydany na komputery osobiste z systemem PC Windows tytuł powstał jako dzieło niezależnego francuskiego studia Sushee, znanego z gry przygodowej Goetia. Produkcja opracowana została w ramach programu Collective firmy Square Enix. Data premiery gry na PC 6 marzec 2018.

Fear Effect Sedna Download Pełna Wersja PC

Fear Effect Sedna pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła

Akcja gry ponownie rozgrywa się uniwersum łączącym w sobie elementy mitologiczne ze stylistyką cyberpunk. Od wydarzeń przedstawionych w anulowanej, trzeciej części serii minęły cztery lata. W grze pojawia się znana z poprzednich odsłon cyklu Hana, która wyrwała się spod kontroli Triady i pracuje jako niezależna najemnica. Gracze mogą liczyć na powrót także innych bohaterów, takich jak Royce Glas, Rain Qin czy Jakob “Deke” DeCourt. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego cyklu, ściągnij Fear Effect Sedna free Download i zagraj w niezwykle oczekiwaną kontynuację uznanej serii. Bohaterowie trafiają tym razem do Francji, a także na Grenlandię. Podczas zabawy zajmą się eksploracją głębokich jaskiń, podwodnych stacji czy opuszczonych kompleksów badawczych. Na graczy czekają także efektowne lokacje, których projekty zainspirowane zostały inuicką mitologią.

Rozgrywka

Fear Effect Sedna to taktyczna gra akcji, wyróżniająca się zastosowaniem widoku izometrycznego. Walka rozgrywana jest w czasie rzeczywistym z możliwością aktywnej pauzy. Produkcja wyraźnie zainspirowana została zbliżonym pod względem mechaniki tytułem Shadowrun Return, będącego dziełem studia Harebrained Schemes. Jeżeli lubisz taktyczne gry akcji, pobierz za darmo Fear Effect Sedna PC Download i wypróbuj możliwości oferowane przez twórców.

Zadaniem gracza jest kontrolowanie drużyny, zbudowanej maksymalnie z pięciu członków. Każdy z najemników dysponuje inną bronią oraz umiejętnościami, przez co mogą się wzajemnie uzupełniać. Celem zabawy jest udział w misjach fabularnych, w których za każdym razem oferowany jest inny zestaw grywalnych bohaterów. Poza walką, na graczy czekają również różnego rodzaju zagadki logiczne, wymagające na przykład rozbrojenia pułapki czy otworzenia zamka. Podobną grą jest Deus Ex Mankind Divided pobierz.

Tryby i kwestie techniczne gry

Kampania fabularna Fear Effect Sedna urozmaicona została trybem misji, w którym podstawą zabawy jest walka. Za odniesione zwycięstwo, gracz otrzymać może unikalne stroje oraz przedmioty. Jeżeli lubisz urozmaiconą rozgrywkę, pobierz grę Fear Effect Sedna i spróbuj swoich sił w kampanii fabularnej oraz trybie misji. Pod względem kwestii technicznych, tytuł wyróżnia się charakterystycznym stylem. Oldschoolowa oprawa nawiązuje do najbardziej klasycznych, izometrycznych produkcji RPG. Otoczenie gry oraz modele postaci przygotowane zostały jednak w wysokiej rozdzielczości. Oprawa wykorzystuje charakterystyczną dla serii technologię cel-shadingu, dzięki czemu pod wieloma względami przypomina stylistykę komiksową.

Fear Effect Sedna Pobierz grę na PC

Fear Effect Sedna download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GT 740 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8+
 

  • Free Download Fear Effect Sedna Crack Exsite
  • Pobierz Fear Effect Sedna Torrent Pebx
  • Chomikuj Fear Effect Sedna Free Download
  • CODEX Fear Effect Sedna Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *