FIM Speedway Grand Prix 15 Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Techland


Wydawca:
 

Excalibur Games


Data premiery:
 

20 październik 2015


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Wyścigi, żużel, motocyklowe

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3103 razy

Waga: 1.59GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe FIM Speedway Grand Prix 15:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Geforce GTX 460/Radeon HD 7770
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1/10 64-bit

Twórcy gier komputerowych dbają o to, aby pasjonaci różnych dyscyplin sportu mogli wziąć udział w wirtualnych zmaganiach sportowych. Niedawno taką możliwość zyskali także pasjonaci żużla, ponieważ warszawki oddział firmy Techland przygotował dla nich grę FIM Speedway Grand Prix 15, czyli symulator wyścigów żużlowych.

FIM Speedway Grand Prix 15 Download PC

FIM Speedway Grand Prix 15 pobierz Ściągnij Grę!

Sam tytuł mówi wiele na temat tej gry. Gracze mają możliwość uczestnictwa w najważniejszych zmaganiach tej dyscypliny sportowej, czyli w Grand Prix. Wszystkich tych, którzy mają wątpliwości co do tego, jak studio poradziło sobie z tym zadaniem możemy uspokoić, ponieważ nie jest to pierwsza gra żużlowa, którą przygotowała firma Techland. Nazwa gry nie jest przypadkowa, ponieważ FIM Speedway Grand Prix 15 to kolejna z serii gier żużlowych. Ci, którzy nie mieli okazji zagrać w poprzednie części, mogą już teraz skorzystać z opcji FIM Speedway Grand Prix 15 Download, aby przetestować najnowszą wersję. Warto skorzystać z tej możliwości między innymi dlatego, że jest to gra produkcji polskiej. Wprawdzie poprzednie wersje FIM Speedway Grand Prix nie odniosły zbyt dużego sukcesu, jednak zgodnie z zapowiedziami Techland ta wersja będzie się znacznie różnić od poprzednich.

Wprowadzono szereg ważnych zmian, między innymi wiernie odwzorowano prawdziwe tory i znanych zawodników. W grze dostępne są teraz między innymi takie postacie jak Krzysztof Kasprzak oraz Nicki Pedersen. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich sympatyków żużla, którzy są wiernymi kibicami tych sportowców. Po pobraniu gry będą oni mieli możliwość wcielenia się w rolę swojego ulubionego sportowca. Na uwagę zasługują także miejsca, w których mogą odbywać się sportowe zmagania. Gracze zyskali możliwość rywalizowania między innymi na stadionach w Melbourne oraz Cardiff. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie wszystkich lokalizacji. Poszczególne obiekty bardzo dobrze się prezentują pod względem wizualnym, a jednocześnie różnią się pod względem warunków jazdy. Warto zwrócić uwagę także na to, że przewidziano możliwość kilkuosobowej gry. Maksymalna liczba uczestników takiej gry to cztery osoby. W celu zwiększenia realizmu gry twórcy wykorzystali także głosy komentatorów sportowych. Oznacza to, że gracz będzie mógł bez problemu wcielić się w ulubionego sportowca i przekonać się, jak to jest brać udział w zawodach Grand Prix.

Wśród pozostałych gier zrealizowanych przez Techland można wymienić Dying Light oraz Call of Juarez. Premiera najnowszej gry tej firmy została wyznaczona na 20 października 2015 roku, co oznaczałoby, że zdążyli ją już przetestować pierwsi gracze. Niestety, niedawno pojawiła się informacja o tym, że premiera została przełożona i nie jest znany nowy termin. Patrząc na zapowiedzi można jednak wywnioskować, że Techland dobrze wykonało swoje zadanie. Gra prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym. Dostępne są już minimalne wymagania techniczne dla gry.

W celu korzystania z FIM Speedway Grand Prix 15 potrzebne są między innymi procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz, karta grafiki 1 GB Geforce GTX 460/Radeon HD 7770 bądź lepsza, a także 2 GB RAM pamięci oraz system Windows Vista/7/8/8.1/10. Wszystkich tych, którzy posiadają odpowiedni sprzęt warto zachęcić do tego, żeby zdecydowali się na przetestowanie tejże gry, bez względu na to, czy mieli okazję zagrać w poprzednią wersję. Nie ma natomiast żadnych informacji na temat ograniczeń wiekowych i można przypuszczać, ze względu na charakter gry, będzie ona dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

FIM Speedway Grand Prix 15 Pobierz – Pełna Wersja

FIM Speedway Grand Prix 15 download Pobierz Grę!

 • Pobierz FIM Speedway Grand Prix 15 Chomikuj
 • Exsite FIM Speedway Grand Prix 15 Free Download
 • Pebx FIM Speedway Grand Prix 15 Pobierz za darmo
 • Free Download FIM Speedway Grand Prix 15 Pełna Wersja
 • Reloaded FIM Speedway Grand Prix 15 Download Free
 • FIM Speedway Grand Prix 15 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *