Firefighting Simulator Download

Firefighting Simulator to już kolejna gra wydana przez studio Astragon Entertainment. W tej edycji gracz wciela się w rolę strażaka, a jego głównym zadaniem jest przede wszystkim gaszenie pożarów w wielu zróżnicowanych lokacjach. Produkcja działa głównie na silniku Unreal Engine 4, jak również korzysta z licencji na strażacki ekwipunek i różnorodne pojazdy, pozyskanej bezpośrednio od firmy Rosenbauer Group.

Firefighting Simulator Download – Pełna Wersja PC

Firefighting Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Firefighting Simulator na komputer Windows jest doskonałym dziełem popularnej firmy Astragon Entertainment. Zdecydowanie nie jest to pierwsze spotkanie z tego zespołu z symulacjami. Warto pamiętać, że deweloperzy mają na swoim koncie już wiele różnorodnych gier, choćby przykładowo Truck Simulation ’16, który pozwala graczom wcielić się w rolę żądnego przygód kierowcy ciężarówki. Jak sugeruje sam tytuł, niniejsza produkcja przede wszystkim koncentruje się na pracy strażaka. Elementem w tym przypadku wyróżniającym tą grę na tle innych symulatorów, jest jednak wykorzystana technologia. Warto wiedzieć, że tytuł działa na silniku Unreal Engine 4. Firefighting Simulator Download i ciesz się z wspaniałych przygód, jakie możesz przeżyć właśnie w tej grze.

W Firefighting Simulator na PC Windows gracz wciela się przede wszystkim w rolę dzielnego strażaka, biorącego udział w bardzo zróżnicowanych akcjach ratowniczych, które skupiają się na usuwaniu różnorodnych skutków katastrof i często pożarów. Protagonista, który działając w towarzystwie pozostałych członków drużyny, bardzo silnie walczy z ogniem w różnorodnych rejonach głównie amerykańskich metropolii. To właśnie w trakcie rozgrywki gasimy pożary w domach jednorodzinnych, a także często różnorodnych rezydencjach, jak również budynkach użytku publicznego, czy też w dużych zakładach przemysłowych. Zabawa ta została podzielona na różnorodne misje, z których każda z nich osadzona jest w zupełnie innym środowisku, a poziom trudności poszczególnych zadań jaki możemy znaleźć na rożnych odcinkach rośnie w miarę naszych postępów. W trakcie całej rozgrywki akcję obserwujemy już z perspektywy pierwszej osoby, a na ten obraz nałożono specjalny filtr, który imituje noszone przez strażaków gogle ochronne.

Pobierz Firefighting Simulator Download na PC Windows, ponieważ jest to obraz który powstawał we współpracy z firmą Rosenbauer Group. Przedsiębiorstwo zalicza się do jednego z liderów wśród producentów strażackiego sprzętu. Zdecydowanie owocem tej kooperacji jest nie tylko prawdziwy, a w szczególności licencjonowany ekwipunek, z którego możemy korzystać w trakcie gry, lecz również specjalistyczny wóz, jakim dostajemy się na miejsce akcji. Tu mowa o Rosenbauer TP3 Pumper. Tytuł działa w pełni na silniku graficznym Unreal Engine 4, z kolei wysokiej jakości oprawa graficzna, którą możemy znaleźć w grze (na czele z doskonale zaprezentowanym ogniem) może przyciągnąć również graczy niezaznajomionych jak dotąd z tego typu pozycjami. Z pewnością jest to jedna z tych gier, w którą każdy z nas powinien zagrać chociaż raz w swoim życiu.

Firefighting Simulator Pobierz grę na PC

Firefighting Simulator download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Firefighting Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Firefighting Simulator Torrent Pebx
  • SKIDROW Firefighting Simulator Free Download
  • PROPHET Firefighting Simulator Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *