Five Nights at Freddy’s: Security Breach Pobierz

FNAF: Security Breach

Platformy: PC, PS4, PS5
Producent:

Steel Wool Studios


Wydawca:

ScottGames


Wydawca PL:

-


Data premiery:

17 grudnia 2021


Tryb gry:

singleplayer


Tryb multiplayer:

-


Liczba graczy:

-

Gatunek: Przygodowe, FPP, survival horror, skradanki, horror, przygodowe gry akcji, Find Your Next Game

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski, hiszpański latynoamerykański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7392 razy

Waga: 71.42GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Five Nights at Freddy's: Security Breach:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti0
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
 • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Five Nights at Freddy’s: Security Breach do pobrania to kolejna część słynnej kolekcji survival horrorów, za produkcję której odpowiada Steel Wool Studios. Gry FNAF ukazują się rokrocznie, a pierwsza z nich została wydana w 2014 roku. Ich wydaniem (do czerwca 2021) zajmowała się firma ScottGames, należąca do amerykańskiego programisty Scotta Cawthona.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach Download FNAF

FNAF Security Breach pobierz Pobierz Grę

Produkcja ta ukaże się w oryginalnej, anglojęzycznej wersji, obejmującej całą graficzną oprawę oraz interfejs akcji. Nie licząc oczywiście unikalnych napisów i dialogów, wprowadzających atmosferę grozy celem wywołania strachu u odbiorcy. Gra przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, gdyż zalicza się do kategorii wiekowej 18+.

FNAF: Security Breach – obsługiwane platformy

FNAF: Security Breach będzie dostępna do gry nie tylko na komputerze (PC), ale również popularnych konsolach Sony Playstation 4, Playstation 5. Premiera produkcji nastąpi wkrótce, a na chwilę obecną można bezpłatnie oglądać jej zwiastuny z polskim dubbingiem. Produkcja wspiera technologię ray tracingu.

Fabuła rozgrywki – Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Gra zaliczana jest do horrorów typu survival, w których zadaniem gracza jest przetrwanie w miejscu o mrocznej scenerii. Pozycje z serii FNAF zakładają efektywną walkę z postaciami, które czyhają w pomieszczeniach prowadzonej akcji. Ta odsłona rozgrywa się centrum handlowym Freddy Fazbear’s Mega Pizza Plex i przedstawia postać nowej antagonistki, Vanny.

Główny bohater – chłopiec o imieniu Gregor – musi stawić czoła morderczym robotom. Do głównych animatroników tej wersji zaliczają się Glamrock Freddy, Glamrock Chica, Roxanne Wolf i Montgomery Gator. Wszystkie elementy graficzne (tak jak w poprzednich częściach) utrzymywane są w kreskówkowej stylistyce.

FNAF: Security Breach – zasada działania

Zadaniem gracza będzie przetrwanie głównego bohatera na terenie centrum handlowego przez pięć kolejnych nocy. Rozgrywka ma charakter jednoosobowy (first-person) i odbywa się na jednej zamkniętej przestrzeni z wieloma pokojami. Kluczem do przejścia jest wykonywanie szeregu misji do wirtualnego czasu 6:00 rano.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach w przeciwieństwie do poprzednich tytułów serii, gracza nie ogranicza jeden punkt umiejscowienia. Daje to możliwość swobodnego poruszania się po ogromnym centrum handlowym, którego eksploracja zakłada m.in. wizytę w labiryncie czy torze gokartowym. Aby móc je opuścić, należy unikać animatroników pilnujących obiektu.

Przetrwaj noc w Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Muszę w tym miejscu podkreślić, że pomocne okaże się krycie z wykorzystaniem elementów otoczenia. Każdy pokój ma bowiem coś, co może służyć do skutecznego ukrycia postaci bądź zablokowania drogi przeciwnikom. Trzeba jednak być czujnym i spostrzegawczym, gdyż roboty na bieżąco zmieniają swoje położenie.

Do dyspozycji każdego miłośnika produkcji przewidziano narzędzie o charakterze komputera. Dzięki niemu, możliwe jest zarządzanie posiadanym wyposażeniem, wgląd do planu budynku, a także obserwacja monitoringu posesji. Wszystko po to, aby stawić skuteczny opór przeciwnikom, którzy potrafią atakować szybko i z zaskoczenia.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach Pobierz

Freddy Scott Cawthon Pobierz Grę

Ocena 4/5

Zalety
 • Ciekawa fabuła
 • Wizualizacja 3D
 • Wiele zakończeń
 • Przerażenie
Wady
 • Potrafi się przyciąć
 • Problemy i błędy z wydajnością

Źródło: securitybreachtv.com

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.