Football Manager 2015 Download

Platformy: PC
Producent:

Sports Interactive


Wydawca:

SEGA


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

7 listopada 2014


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Sportowe, manager, piłka nożna, manager piłkarski

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4819 razy

Waga: 1.83 GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Football Manager 2015:

Minimalne:
 • Procesor: Pentium 4 1.6GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: 128 MB GeForce FX 5900 Ultra
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32
Rekomendowane:
 • Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 256 MB GeForce 5900 Ultra
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

Football Manager 2015 to już jedenasta odsłona znanego cyklu menadżerów piłkarskich. Z pewnością nie każdy ma świadomość, że pierwsza gra tej serii powstała ponad 20 lat temu. Została wydana w roku 1992, jeszcze pod tytułem Championship Manager. Studio Sports Interactiv, które jest autorem wszystkich części gry, rozstało się jednak z poprzednim wydawcą, gry pod nowym tytułem powstają od roku 2004, a więc od momentu podjęcia współpracy Sports Interactiv z firmą Sega. Przez ponad 20 lat obecności na rynku, gry tej serii zyskały wielu wiernych fanów. Warto znaleźć się wśród nich, gra bowiem jest naprawdę świetna. Nie wierzysz? Przekonaj się ! Pobierz pełną wersję Football Manager 2015 Download, zostań managerem wybranej przez siebie drużyny i poprowadź ją do sukcesu.

Football Manager 2015 Download – Pełna Wersja

Football Manager 2015 pobierz Ściągnij Grę!

Podobnie jak w poprzednich wersjach gry, w najnowszej części Football Manager mamy możliwość pokierowania jedną z drużyn piłkarskich. Możemy wybierać drużynę spośród kilkudziesięciu światowych lig piłkarskich. Nasza rola managera nie ogranicza się wyłącznie do kontrolowania zawodników, możliwości, a w zasadzie obowiązków mamy dużo więcej. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie aspekty funkcjonowania drużyny, a więc musimy organizować treningi, ustalać składy oraz taktykę gry w kolejnych spotkaniach. Mamy również możliwość dokonywania transferów piłkarzy i – co istotne – wypatrywania nowych talentów, które sprawdziłyby się w naszej drużynie. Inna opcją dostępną w grze, jest możliwość utrzymywania dobrych relacji z prasą oraz z kibicami naszego zespołu, o co również musimy się starać.

Gracze, którzy znają poprzednie części cyklu Football Manager, z pewnością zauważą, iż w najnowszej części gry został dopracowany interfejs użytkownika. Wrócił pasek boczny, który pojawiał się już w niektórych częściach Football Manager. Znakomicie ułatwia on zarządzanie drużyną. W trakcie gry, mamy możliwość wyrabiania kolejnych licencji trenerskich, dzięki którym zyskujemy szansę trenowania bramkarzy czy też młodych zawodników.

FM 2015 – Zwiastun

Jeśli chodzi o warstwę taktyczną, nowością w grze jest możliwość pokrzykiwania na poszczególnych piłkarzy, w trakcie meczu, tuż przy linii bocznej. Zwiększa to ich motywację, podobnie jak rozmowy motywacyjne w trakcie przerw. Wbrew pozorom jest to bardzo istotne. Słaba motywacja zawodnika czy spadające morale drużyny, pojawić się mogą na skutek pozornie mało istotnych wydarzeń i w znaczącym stopniu wpłynąć na wynik meczu czy pozycje drużyny w tabeli. Kolejną nowością, o której warto wspomnieć jest większa ilość taktyk. Zawodnikom możemy przydzielać nowe role w grze, niekoniecznie zbieżne z ich ulubionymi zagraniami. Wiele zmian wprowadzono także w managerze zarządzania finansami, nowe opcje udostępniono także w dziale konferencji prasowych.

Wizualna strona gry, już od momentu wprowadzenia trójwymiarowego silnika meczowego, jest świetna, mimo tego jednak w Football Manager 2015 została dodatkowo unowocześniona. Autorzy gry dodali do niej ponad 2000 nowych animacji. Dopracowano cieniowanie zawodników oraz wygląd stadionów. Pomimo tych zmian, wymagania sprzętowe nie są wysokie, gra działa nawet na nie najnowszych kartach graficznych. Football Manager 2015 Download. Pobierz i graj ! Świat piłki nożnej zapewni Ci sporo wrażeń.

Podsumowując.

Football Manager 2015 to gra, którą bez wątpienia można polecić wszystkim tym, którzy kochają piłkę nożną. Przyjazny interfejs użytkownika, wiele możliwości prowadzenia drużyny i niemało opcji gry, to tylko jedna z zalet tej pozycji. Gra zachwyca nie tylko grywalnością ale i grafiką, która jest niezwykle realistyczna. Warto grać w Football Manager 2015 i sprawdzić się w roli managera wybranej przez siebie drużyny.

Football Manager 2015 Pobierz za darmo

Football Manager 2015 Download Pobierz Grę!

 • Pobierz Football Manager 2015 Torrent
 • Free Download Football Manager 2015 Chomikuj
 • Pebx Football Manager 2015 Download
 • Football Manager 2015 Pobierz za darmo
 • Football Manager 2015 Free Download
 • Pobierz FM 2015 Exsite
 • Download FM 2015 Cracked-3DM

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *