Forza Horizon 3 Download

Lubisz wyścigi samochodowe? Pobierz Forza Horizon 3 download, to kolejna odsłona popularnej serii gier o wyścigach samochodowych wyprodukowanych przez studio Playground Games. W tej odsłonie znajdziemy dużą lokację na terenie Australii, rozbudowany park maszyn oraz kampanię, którą możemy przejść w ramach czteroosobowej kooperacji.

Fabuła gry

Zarówno w tej części gry, jak i w poprzednich, będziemy brać udział w festiwalu motoryzacyjnym. Gra Forza Horizon 3 różni się jednak znacząco od poprzednich części. W dwóch pierwszych odsłonach cyklu mogliśmy brać udział w imprezie jako zawodnicy. W tej części fabuła gry się zmienia. Oprócz możliwości brania udziału w zawodach jako kierowcy, w teraz będziemy mogli sprawdzić się również w roli organizatora. Daje to nam możliwość rozwijania gry w bardzo ciekawym kierunku. Będziemy mogli na przykład wybierać miejsce i termin rozgrywek, a nawet decydować o tym, jaka muzyka będzie puszczana podczas zawodów. To sprawia, że możemy całkowicie zanurzyć się w świecie wyścigów samochodowych i poznać je kompleksowo.

Forza Horizon 3 Download PC

Forza Horizon 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Jako organizatorzy będziemy musieli zatroszczyć się przede wszystkim o to, by impreza była udana i przyciągnęła możliwie jak największą liczbę fanów amatorów sportów samochodowych. Jeśli masz ochotę wejść w ten świat i zapoznać się z nim głęboko, zarówno od strony zawodnika, jak i organizatora wyścigów samochodowych pobierz Forza Horizon 3 download.

Mechanika rozgrywki

Gra Forza Horizon 3 łączy w sobie przede wszystkim dwa rodzaje gry: wyścigi i symulacje. Tym razem przeniesiemy się do lokalizacji na terenie Australii. Warto zwrócić uwagę na mapę – jest ona dwa razy większa i o wiele bardziej dokładna od tej, która przygotowana została na potrzeby drugiej części. Na graczach duże wrażenie przede wszystkim powinien zrobić tym razem bardzo bogaty park maszyn. Znajdziemy w nim aż 350 różnego rodzaju samochodów, które reprezentują przeróżne klasy. Możemy tu znaleźć zarówno niezwykle szybkie Lamborghini Centanerio jak i samochody terenowe jak Trophy Truck B.J. Baldwina. Wybór maszyn jest ogromny, dodatkowo gracz ma możliwość modyfikowania wybranych samochodów pod kątem wizualnym. Możemy dobierać kolor lakieru, felgi, czy ozdabiać karoserię określonymi wzorami.

Wyścigi

Główną częścią gry oczywiście są wyścigi. Możemy wybrać wyścig, w którym chcemy wziąć udział spośród ponad setki rodzajów. Dodatkowo możemy je modyfikować, ustalać własne zasady rozgrywek, nakładać ograniczenia na samochody, które mogą startować czy zmieniać pogodę w trakcie wydarzenia. Tak stworzone eventy możemy zapisywać, tak aby móc z nich łatwo korzystać w przyszłości. Dodatkową atrakcję stanowią specjalne wyzwania – bucket list. One także mogą być zapisywane, modyfikowane i udostępniane.

Tryby gry

W grze możemy zmagać się zarówno z przeciwnikami komputerowymi, jak i ze swoimi znajomymi. W tym celu wprowadzono Drivatory, czyli kierowców, których poziom umiejętności dokładnie odwzorowuje umiejętności naszych znajomych. Poza tym w grze znajdziemy dom aukcyjny – możemy w nim sprzedawać samochody, i wzory, które służą do ich ozdoby.

Gra Forza Horizon 3 cechuje się bardzo atrakcyjną wizualnie grafiką. Ponadto jest to gra bardzo nastawiona na działanie społecznościowe, chociaż oczywiście możemy też w nią grać w trybie multiplayer. Dlatego też jeśli jesteś fanem wyścigów samochodowych, nie zwlekaj, pobierz Forza Horizon 3 download. Wyśmienita zabawa gwarantowana.

Forza Horizon 3 Pobierz – Pełna Wersja

Forza Horizon 3 Download

Pobierz za Darmo!

  • Torrent Forza Horizon 3 Free Download
  • Pobierz Forza Horizon 3 Crack Chomikuj
  • Free Download Forza Horizon 3 PC Pebx
  • Exsite Forza Horizon 3 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Forza Horizon 3 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *