Forza Motorsport 7 Download

Platformy: PC, XONE
Producent:

Turn 10 Studios


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

3 październik 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / podzielony ekran


Gatunek: Wyścigi, samochodowe, elementy symulacyjne, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 15293 razy

Waga: 99.21GB

Ocena użytkowników: 4.3/5

Wymagania sprzętowe Forza Motorsport 7:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce 1050 Ti
 • Miejsce na dysku: 108 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Turn 10 Studios prezentuje nam już siódmą odsłonę przebojowej gry wyścigowej Forza Motorsport 7. Warto wspomnieć, że Microsoft, jako wydawca tego tytułu, postanowił tym razem wypuścić grę w tym samym momencie zarówno na konsole Xbox One, jak i na komputery osobiste. Co tym razem przygotowało dla nas Turn 10 Studios? Sprawdź sam i Pobierz Forza Motorsport 7 Download, chociaż już teraz możemy zapewnić, że dokonanych zmian i ulepszeń jest naprawdę wiele. Wydawcą gry jest Microsoft Studios. Data premiery gry na PC 3 październik 2017.

Forza Motorsport 7 Download – Pełna Wersja PC

Forza Motorsport 7 pobierz Ściągnij Grę!

W najnowszej odsłonie cyklu dostępnych jest ponad 700 samochodów, którymi możemy się ścigać na trzydziestu starannie wykonanych torach. Wśród dostępnych pojazdów otrzymujemy maszyny takich licencjonowanych marek, jak między innymi Ferrari czy Lamborghini. Samochody zostały odwzorowane niezwykle szczegółowo, do tego stopnia, że dzięki unikatowej opcji ForzaVista możemy zajrzeć pod ich maskę lub dokładnie zbadać wnętrze pojazdu. Wszyscy fani motoryzacji nie zawiodą się możliwościami konfiguracji pojazdów, ponieważ to, jakie ustawienia wybierzemy znacznie wpłynie na zachowanie samochodu podczas wyścigu.

Seria Forza Motorsport wyróżnia się między innymi tym, że oferuje graczom wiele typów pojazdów, a nie tylko jeden ich rodzaj. Dzięki temu przez długi czas nie znudzimy się poznawaniem możliwości różnorodnych maszyn. Turn 10 Studios przygotowało dla graczy ciekawą nowość, która na pewno przysporzy dużo rozrywki, ponieważ w siódmej odsłonie części możemy po raz pierwszy dostosować wygląd naszego kierowcy. Twórcy zadbali, żebyśmy mieli do dyspozycji zarówno aktualne elementy ubiorów zawodników, jak i bardziej oldschoolowe przedmioty. Już teraz Pobierz za darmo Forza Motorsport 7 PC Download, żeby poznać tę opcję – to niby małe urozmaicenie, ale dzięki niemu możemy od teraz mieć przeczucie, że decydujemy o niemal wszystkich elementach naszego pojazdu oraz wyposażenia zawodnika.

Grafika jest przepiękna, dzięki czemu modele samochodów są nie tylko perfekcyjnie wykonane, ale i doskonale prezentują się podczas wyścigów. Ciekawym i przysparzającym jeszcze większych emocji rozwiązaniem jest bardzo dobry system pogodowy, który wpływa nie tylko na wizualną oprawę Forza Motorsport 7, ale również na warunki panujące na torze. Do dyspozycji gracza znów został oddany rozbudowany tryb kariery, jak i możliwość zabawy z innymi graczami z całego świata. Sprawdź również poprzednią część gry Forza Motorsport 6 Apex pobierz.

Gry wyścigowe od zawsze stanowiły wspaniałą propozycję dla fanów rozgrywki multiplayer. Zastanawiasz się, co robić ze znajomymi w deszczowe i nudne wieczory? Nie czekaj, tylko ściągnij Forza Motorsport 7 free Download i rozwiąż ten problem na długi czas. Zespół Turn 10 Studios od lat skupia całą swoją energię w tworzenie serii Forza Motorsport 7, dzięki czemu z odsłony na odsłonę gra staje się o wiele lepsza i dostarcza jeszcze większej rozrywki. Ciężko przewidzieć, jak będą wyglądały kolejne części i co jeszcze deweloperzy wymyślą dla nas nowego.

Forza Motorsport 7 Pobierz grę na PC

Forza Motorsport 7 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 650 / Radeon R7 250X / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 108 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

 • Free Download Forza Motorsport 7 Crack Pebx
 • Pobierz Forza Motorsport 7 Torrent Chomikuj
 • Darkwarez Forza Motorsport 7 Free Download
 • Skidrow Forza Motorsport 7 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.