Northgard Download

Northgard to strategia czasu rzeczywistego, która na warsztat wzięła mitologię nordycką, bardzo popularną wśród miłośników kręgów fantasy. Gra osadzona jest w środowisku wikingów toczących walki o podbój nowych krain. Sięgnięcie po mitologię nordycką nie jest innowacją. To tematyka dosyć często eksplorowana przez producentów gier komputerowych. Wystarczy wspomnieć takie tytuły jak: Valhalla Hills, Viking: Battle for Asgard, Valnir Rok, Vikings, Wolves of Midgard czy Saga: Gniew Wikingów. Ten ostatni tytuł stanowi chyba najbardziej czytelną inspirację Nothgard. Pobierz Nothgard download i poznaj świat nordyckich wojowników i pięknych, tajemniczych krain.

Northgard Download pełna wersja

Northgard crrack

Pobierz za Darmo!

Northgard bazuje na standardowych rozwiązaniach stosowanych w grach RTS. Miłośnicy gatunku nie powinni zatem czuć się zawiedzeni. Przed graczem pojawia się możliwość eksploracji nieznanych krain, zakładania osad, dbania o ich rozwój, gromadzenie surowców i rekrutowania i szkolenia armii, która będzie gotowa bronić murów osady i podbijać terytorium wroga.

Zarówno typowa mechanika gry wykorzystująca sprawdzone patenty strategii czasu rzeczywistego, jak i oprawa wizualna stanowi niezwykle czytelne nawiązanie do kultowej gry gatunku – The Settlers. Wiele elementów świata przedstawionego wygląda, jak udoskonalone graficznie motywy, które żywcem zostały wyjęte z settlersowej krainy. Dotyczy to przede wszystkim budowli oraz postaci. Gra jest zatem smakowitym kąskiem dla miłośników klasyki i tytułów z czasów minionych. Aż łezka kręci się w oku patrząc, jak mimo czytelnych nawiązań do klasyki, Nothgard broni się swoją nowoczesnością i sprawnością zastosowanych rozwiązań. Pobierz Nothgard download i zagraj w wyjątkowo sprawną strategię czasu rzeczywistego osadzoną w świecie nordyckiej mitologii.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Gracz wcieli się w nordyckich wojowników, wikingów, którzy od lat poszukują lepszego miejsca do życia. Właśnie dotarli do legendarnej krainy Northgard, która według podań ma być miejscem pełnym bogactwa i możliwości. Wojownicy rozpoczynają eksplorację i stawiają czoła zagrożeniom żeby zapewnić swoim bogom sławę, a sobie majątek i dostatnie życie.

Do rozgrywki rts-owej, twórcy postanowili wnieść elementy survivalowe, które zakładają konieczność przetrwania w trudnych warunkach mroźnej krainy na Północy. Największe zagrożenie stanowi sroga zima, która swoimi skrajnie ekstremalnymi warunkami pochłonęła już wiele żyć. Zadaniem gracza będzie budowanie osady, która zapewni właściwe schronienie i umożliwi przetrwanie, a jednocześnie walka z wrogiem.

To, co rzuca się od razu w oczy to piękna, w pełni trójwymiarowa grafika, która zachwyca i buduje wyjątkowo nastrojowy klimat. Podczas rozgrywki gracz zobaczy wiele ciekawych miejsc kultu, posągów i kamiennych kręgów. Budzi ona nieco komiksowe skojarzenia, co dodatkowo potęguje efekt mrocznej i mroźnej oraz tajemniczej krainy. Pobierz Nothgard download i przekonaj się jak niebezpieczna, a zarazem pasjonująca może być wyprawa u boku nordyckich wojowników. Przeżyj przygodę pełną tajemniczych zdarzeń.

Northgard Pobierz skidrow

Northgard codex

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Northgard Skidrow
  • Pebx free Northgard za darmo Pobierz
  • Warez-bb Northgard Cracked-3dm
  • Do pobrania Northgard Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *