Northgard Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Shiro Games


Wydawca:
 

Playdigious


Data premiery:
 

7 marca 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, mitologia nordycka, indie, kooperacja, wikingowie, EA Play

Języki:  polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, chiński uproszczony, portugalski brazylijski, hiszpański, turecki, włoski, koreański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3405 razy

Waga: 400MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Northgard:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.1 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 400 MB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Northgard to strategia czasu rzeczywistego, która na warsztat wzięła mitologię nordycką, bardzo popularną wśród miłośników kręgów fantasy. Gra osadzona jest w środowisku wikingów toczących walki o podbój nowych krain. Sięgnięcie po mitologię nordycką nie jest innowacją. To tematyka dosyć często eksplorowana przez producentów gier komputerowych. Wystarczy wspomnieć takie tytuły jak: Valhalla Hills, Viking: Battle for Asgard, Valnir Rok, Vikings, Wolves of Midgard czy Saga: Gniew Wikingów. Ten ostatni tytuł stanowi chyba najbardziej czytelną inspirację Nothgard. Pobierz Nothgard download i poznaj świat nordyckich wojowników i pięknych, tajemniczych krain. Producentem i wydawcą gry jest Shiro Games. Data premiery PC 7 marzec 2018.

Northgard Download pełna wersja

Northgard pobierz Ściągnij Grę!

Northgard bazuje na standardowych rozwiązaniach stosowanych w grach RTS. Miłośnicy gatunku nie powinni zatem czuć się zawiedzeni. Przed graczem pojawia się możliwość eksploracji nieznanych krain, zakładania osad, dbania o ich rozwój, gromadzenie surowców i rekrutowania i szkolenia armii, która będzie gotowa bronić murów osady i podbijać terytorium wroga.

Zarówno typowa mechanika gry wykorzystująca sprawdzone patenty strategii czasu rzeczywistego, jak i oprawa wizualna stanowi niezwykle czytelne nawiązanie do kultowej gry gatunku – The Settlers. Wiele elementów świata przedstawionego wygląda, jak udoskonalone graficznie motywy, które żywcem zostały wyjęte z settlersowej krainy. Dotyczy to przede wszystkim budowli oraz postaci. Gra jest zatem smakowitym kąskiem dla miłośników klasyki i tytułów z czasów minionych. Aż łezka kręci się w oku patrząc, jak mimo czytelnych nawiązań do klasyki, Nothgard broni się swoją nowoczesnością i sprawnością zastosowanych rozwiązań. Pobierz za darmo Nothgard PC download i zagraj w wyjątkowo sprawną strategię czasu rzeczywistego osadzoną w świecie nordyckiej mitologii.

Gracz wcieli się w nordyckich wojowników, wikingów, którzy od lat poszukują lepszego miejsca do życia. Właśnie dotarli do legendarnej krainy Northgard, która według podań ma być miejscem pełnym bogactwa i możliwości. Wojownicy rozpoczynają eksplorację i stawiają czoła zagrożeniom żeby zapewnić swoim bogom sławę, a sobie majątek i dostatnie życie.

Do rozgrywki rts-owej, twórcy postanowili wnieść elementy survivalowe, które zakładają konieczność przetrwania w trudnych warunkach mroźnej krainy na Północy. Największe zagrożenie stanowi sroga zima, która swoimi skrajnie ekstremalnymi warunkami pochłonęła już wiele żyć. Zadaniem gracza będzie budowanie osady, która zapewni właściwe schronienie i umożliwi przetrwanie, a jednocześnie walka z wrogiem. Inną podobna gra Ancestors Legacy pobierz za darmo.

To, co rzuca się od razu w oczy to piękna, w pełni trójwymiarowa grafika, która zachwyca i buduje wyjątkowo nastrojowy klimat. Podczas rozgrywki gracz zobaczy wiele ciekawych miejsc kultu, posągów i kamiennych kręgów. Budzi ona nieco komiksowe skojarzenia, co dodatkowo potęguje efekt mrocznej i mroźnej oraz tajemniczej krainy. Ściągnij Nothgard free download i przekonaj się jak niebezpieczna, a zarazem pasjonująca może być wyprawa u boku nordyckich wojowników. Przeżyj przygodę pełną tajemniczych zdarzeń.

Northgard Pobierz skidrow

Northgard download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTS 450 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 400 MB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10
 

 • Prophet PC Northgard Skidrow
 • Pebx free Northgard za darmo Pobierz
 • Warez-bb Northgard Cracked-3dm
 • Do pobrania Northgard Codex

Komentarze odwiedzających
 1. jacor

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *