Garry’s Mod Download

Platformy: PC

Producent: Facepunch Studios


Wydawca: Valve Corporation


Data premiery: 29 listopad 2006


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna


Gatunek: Akcji, sandbox, indie

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Bułgarski, Czeski, Duński, Holenderski, Fiński, Grecki, Węgierski, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Szwedzki, Tajski, Chiński tradycyjny, Turecki, Ukraiński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 258MB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Garry’s Mod:

Minimalne:
 • Procesor: Pentium III 17 GHz
 • Pamięć: 512 MB RAM
 • Karta graficzna: 64MB
 • Miejsce na dysku: 150 MB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/2000

Garry’s Mod to bardzo ciekawa, a przy tym zdecydowanie najbardziej komercyjna modyfikacja silnika typu Source. Wydawcą jest amerykańskie studio deweloperskie Valve Corporation, spod skrzydeł którego do tej pory wyszło już mnóstwo ciekawych produkcji. Zainteresowany? Więc pobierz grę Garry’s Mod Download najszybciej jak to tylko możliwe.

Garry’s Mod Pobierz – Pełna Wersja PC

Garry's Mod pobierz grę Ściągnij Grę!

Kilka słów o możliwościach

W przypadku Garry’s Mod modyfikacja silnika oparta jest przede wszystkim na poprawie, w porównaniu do poprzednich edycji, możliwości i funkcji, jakie graczom ma do zaoferowania ten typ silnika. Dzięki licznym narzędziom i obiektom każdy z graczy w zależności od własnej fantazji będzie miał możliwość stworzenia własnej gry komputerowej.

Garry’s Mod to modyfikacja silnika, która użytkowana może być zarówno na komputerach przenośnych, jak i stacjonarnych. Jest tu jednak tylko jeden warunek – w obu przypadkach urządzenia muszą pracować w oparciu o systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows PC oraz macOS.

Dzięki odpowiednim systemom, w oparciu o które działa gra, symulator daje możliwość grania zarówno dla pojedynczego gracza, jak i ich większej grupy, w zależności od preferencji.

Tryby w grze

W Garry’s Mod gracze swój indywidualny wirtualny świat tworzą za pomocą tak zwanego trybu piaskownicy. To właśnie dzięki jego zastosowaniu, każdy z twórców swojej własnej wersji będzie miał możliwość niczym nie ograniczonego wpływu na konstrukcje i wygląd tworzonej przez siebie produkcji. To z kolei z pewnością nie pozostanie obojętne na satysfakcję płynącą z późniejszych postępów.

Gracze mają dostęp do bardzo rozbudowanego warsztatu, z wieloma narzędziami i możliwościami, przeznaczonymi zarówno do manipulacji związanych z postaciami, jak i ich reakcjami czy wyglądem wszystkich kreowanych obiektów. Sprawdź też Hello Neighbor za do pobrania.

Aby mieć jednak jak najszerszy dostęp do różnego rodzaju funkcji, konieczna będzie instalacja na komputerze przeznaczonym do tej właśnie gierki, dowolnej innej, która oparta jest na silniku Source. W tym przypadku doskonale mogą sprawdzić się produkcje takie jak:

 • Source,
 • Half-Life 2,
 • Left 4 Dead ,
 • Team Fortress 2.

Duża popularność

Pierwsza wersja Garry’s Mod pojawiła się już w roku 2004. Jej autorem i zarazem wydawcą był Gary Newman. Co ciekawe, za pierwsze swoje wydawnictwo został on nagrodzony licznymi prestiżowymi nagrodami. Do dnia dzisiejszego każda kolejna wersja Garry’s Mod cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród twórców gier i modów, jak i wśród koneserów, lubujących się w poznawaniu rynkowych nowości.

Garry’s Mod to rozwiązanie idealne dla wszystkich tych, którzy uwielbiają samodzielnie tworzyć wirtualną rzeczywistość, zgodną z własnymi założeniami. Ty też należysz do tej grupy? Więc nie zwlekaj, tylko ściągnij za darmo Garry’s Mod Download już dziś.

Garry’s Mod Download – na PC

Garry's Mod download Pobierz Grę!

 • pełna wersja Garry’s Mod crack chomikuj
 • pobierz Garry’s Mod gra darmowa pebx
 • codex Garry’s Mod free download pc
 • skidrow Garry’s Mod download

crack codex, gier source half life system operacyjny windows vista garrys mod dodatki, karta graficzna windows 7 windows 8 - 5 gb, ocena użytkowników directx 9.0c pozwala tworzyć ram, dodatki steam ghz świecie grze licencja dysku procesor pamięć, język zgodnie physics 8.1

Dodaj swój Komentarz