Gears of War 4 Download

Świat oferowany graczom przez Gears of War 4 to wojenne science fiction, którego akcja toczy się na bliźniaczej w stosunku do Ziemi planecie Sera. Gracz zmierzy się z potężnym wrogiem, który zniweczył z trudem osiągnięty przez mieszkańców planety pokój. Walka jest niełatwa i toczona z ukrycia, a stawka to życie niewielkiej części ocalałych mieszkańców… pobierz Gears of War 4 Download i przekonaj się, jak wygląda walka o przetrwanie w świecie, gdzie nic nie jest pewne a nieludzki wróg może czaić się wszędzie.

Gears of War 4 Download na PC

Gears of War 4 Pobierz Ściągnij Grę!

Jak to się zaczęło?

Gears of War 4 to kontynuacja serii osadzonej na planecie Sera. Fabuła rozpoczyna się w momencie, gdy planeta jest pogrążona w chaosie wskutek wydarzeń sprzed trzynastu lat. Wtedy właśnie w tym świecie… zapanował pokój. Po długiej, wyczerpującej wojnie toczonej o kurczące się zasoby wynaleziono nową substancję, która pozwoliła zażegnać konflikt i uzupełnić niedostatki. Niestety, mieszkańcy Sery niezbyt długo cieszyli się tym szczęśliwym obrotem spraw. Spod ziemi wydostał się śmiertelny wróg – Szarańcza, która urządziła pogrom mieszkańców. Teraz pozostałe przy życiu 20% chroni się w bezpiecznych miejscach pod ziemią, a wśród nich jest żołnierz skazany na dożywocie za dezercję, który został uwolniony ze względu na nadzwyczajną sytuację. To właśnie w niego wciela się gracz.

W drugiej części gry bohaterowi przychodzi zmierzyć się nie tylko z niedobitkami Szarańczy, ale też z tajemniczą epidemią wśród ludzi. To bezpośrednia kontynuacja pierwszej części gry, brak znaczących zmian w fabule. W części trzeciej wrogowie wytaczają nowe działa, ale i pojawia się szansa na całkowite ich pokonanie. Zwiększa się też zakres kooperacji z innymi – w trybie multiplayer mogą grać nawet cztery osoby, zamiast poprzednich dwóch.

Jeśli chcesz przekonać się, jak potoczą się dalsze losy planety Sera i jej mieszkańców, pobierz Gears of War 4 Download. Czwarta odsłona tej kultowej już, trzecioosobowej strzelanki przeniesie cię w świat, który zaistniał aż 25 lat po wydarzeniach z poprzednich części. Klimat planety zmienił się, stając mniej przyjazny a ludzie zbudowali miasta – twierdze, w których chronią się przed obcymi i potężnymi burzami. Grupa młodych żołnierzy, a wśród nich syn znanego z poprzednich części bohatera, walczy w partyzanckiej frakcji.

Mechanika gry

Wyjątkowość tej gry polega na zastosowaniu ciekawego systemu osłon – dzięki niemu walczy nie tylko broń, ale też elementy otoczenia. Świetnie wykorzystano też motyw zabójczych warunków pogodowych panujących na zmienionej po latach walki z Szarańczą planecie Sera. Podmuchy wiatru zmieniają trajektorię lotu pocisków, a bohaterowie muszą uciekać przed piorunami. Żeby zanurzyć się w świat, gdzie za każdym rogiem czyha niebezpieczeństwo a ludzkość musi walczyć o kolejny dni istnienia, pobierz Gears of War 4 Download. To niepowtarzalna okazja uczestniczenia w realistycznych, stwarzających bardzo wiele możliwości walkach.

Współpracuj z innymi

Gears of War 4 oferuje graczom dobrze skonstruowany tryb multiplayer, który pozwala na wykorzystanie współpracy z innymi graczami. Oprócz samotnej walki, można też zmierzyć się z niebezpieczeństwami świata i potworami u boku sprzymierzeńców. W tej części gry twórcy naprawdę przyłożyli się do trybu wieloosobowego – pobierz Gears of War 4 Download, żeby przekonać się o sile sojuszu i zaufania w obliczu konieczności przetrwania w świecie targanym okrutnymi wojnami.

Gears of War 4 Pobierz – Pełna Wersja

Gears of War 4 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Gears of War 4 Crack Torrent
  • Pobierz Gears of War 4 Chomikuj PC
  • Exsite Gears of War 4 Free Download
  • Pebx Gears of War 4 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Gears of War 4 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *