Get Even Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

The Farm 51


Wydawca:

Bandai Namco Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

21 czerwca 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, detektywistyczne, FPS, polskie, kooperacja, strzelanki, przygodowe gry akcji

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3334 razy

Waga: 33.91GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe Get Even:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7 3770 3.4 GH
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Masz ochotę na trzymającą w napięciu strzelankę utrzymaną w konwencji horroru? Pobierz Get Even download. To gra stworzona przez polskie studio The Farm 51, która zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Mamy tu przede wszystkim dwa przeplatające się ze sobą wątki narracyjne – dwie przeplatające się ze sobą kampanie. W ten sposób poznajemy fabułę gry i przebieg akcji jednocześnie z punktu widzenia dwóch rywalizujących ze sobą postaci – Blacka, który wykonuje tajne rządowe zlecenia oraz osoby, którą chciał zabić (jak na razie nieskutecznie), jednak udało jej się przeżyć i postanowiła stawić mu czoła. Polskie studio zaskoczyło graczy oryginalnymi przejściami między trybem singleplayer i multiplayer, które sprawiają, że gra zdecydowanie wyróżnia się na rynku.

Get Even Download PC / zainstaluj

Get Even pobierz Ściągnij Grę!

Oryginalna strzelanka FPS w konwencji horroru

Gra została przygotowana przez studio pochodzące z Gliwic -The Farm 51, które ma na swoim koncie już kilka pozycji, które okazały się międzynarodowymi sukcesami – między innymi grę akcji Deadfall Aventures, strzelankę Necrovision, czy gry z serii Painkillers. Niektórzy pracownicy tego studia współpracowało także przy produkcji „Wiedźmina”.

Gra Get Even zaskakuje unikalną technologią graficzną, która działa w oparciu o skany 3d. W grze zobaczymy wykonane w tej technologii postacie i lokacje.

Fabuła gry

Fabuła gry jest dość interesująca. Główny bohater, Black, działa na zlecenie rządu. Jego zadaniem jest ukrywanie niewygodnych informacji przed opinią publiczną i eliminowanie osób, które mogłyby zagrozić władzom. W tym zadaniu Black nie cofnie się przed niczym. Jego ofiarami często stają się także niewinni ludzie, którzy zbiegiem okoliczności znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie. Dotychczas Black wszystkie zlecenia wykonywał bezbłędnie. Tym razem jednak jednej z ofiar udaje się przeżyć. Postanawia podjąć nierówną walkę…

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zakończy się to starcie, nie zwlekaj. Pobierz Get Even download.

Mechanika rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki gra z pewnością nie jest typową strzelanką. Twórcy gry znakomicie bawią się konwencją horroru, tworząc zupełnie unikalną nową jakość. Gra opiera się na eksploracji terenów i podejmowaniu interakcji z otoczeniem. Aby osiągać postępy w grze, niezbędne okaże się dokładne przeczesywanie terenu, odnajdywanie różnorodnych przedmiotów oraz wnikanie we wspomnienia napotkanych osób. Na grę składają się przede wszystkim dwie kampanie, które wzajemnie przeplatają się ze sobą. W pierwszej z nich wcielamy się w rolę złowrogiego Blacka, w drugiej jego niedoszłej ofiary. W grze w bardzo ciekawy sposób łączą się ze sobą tryby singleplayer i multiplayer. Jak to wygląda w praktyce? Zwykle aby przejść z trybu singleplayer do multiplayer, musimy rozpocząć grę na nowo, w nieco innym wariancie. Tutaj po prostu w czasie gdy gramy w trybie single player w każdej chwili mogą dołączyć do nas inni gracze, by nas wesprzeć lub przejąć rolę przeciwnika. To sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej nieprzewidywalna i ciekawa.

Technologia

Technologia zastosowana w grze jest bardzo ciekawa. Opiera się na wykorzystaniu trójwymiarowych skanów miejsc i postaci. To pierwszy raz gdy na taką skalę zastosowano to rozwiązanie w grach komputerowych. Z tego powodu podczas tworzenia gry korzystano ze wsparcia placówek naukowo-badawczych i wielu specjalistów z tej dziedziny. Jeśli chcesz przekonać się, jakie są tego efekty, pobierz Get Even download.

Get Even Pobierz pełna wersja

Get Even download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *