Gloria Victis Download

Gloria Victis to gra stworzona przez niezależny zespół polskich autorów, pochodzących ze studia Black Eye Games. Niezależny zespół składający się z 30 osób powołał do życia tak fantastyczną i pochłaniającą bez reszty grę, która znana jest również pod innym tytułem: Ether Fields. Została ona wypuszczona na PC Windows. Gra została stworzona jako alternatywa dla koreańskich produkcji z serii MMORPG, które zazwyczaj pokazują otaczający bohatera świat w bardzo cukierkowych i przerysowanych barwach. Gloria Victis jest ich totalnym przeciwieństwem – nie tylko oferuje graczom mroczną i tajemniczą fabułę, ale również bardzo rozbudowane zależności gospodarczo-społeczne. Wszyscy gracze, których ulubionym gatunkiem jest MMORPG powinni spróbować swoich sił w propozycji polskiego studia. Pobierz Gloria Victis Download i tocz walki osadzone w czasach średniowiecza. Wciel się w prawdziwego rycerza, który nie tylko musi bronić, ale również atakować zanim zrobi to jego przeciwnik.

Gloria Victis Download Pełna wersja

Gloria Victis pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w czasach średniowiecznych, 20 lat po burzliwych wydarzeniach takich jak wojny, krucjaty czy zagadkowe zabójstwa. Bohater trafia w sam środek konfliktu, jaki został rozpętany przez potomków pierwszych założycieli świata. Autorzy zdecydowali się oprzeć grę o autentyczne wydarzenia, jakie miały miejsce w historii. Przedstawiony świat bardzo nawiązuje do ówczesnych realiów. Zachowano wszelkie reguły ustroju feudalnego oraz architektury czy sztuki wojennej. Oznacza to, że w grze odnaleźć można takie motywy jak gildie, a nauka rzemiosła sprawi, że wytworzone przedmioty można będzie sprzedać i się na nich wzbogacać. Głównym zadaniem bohatera jest jednak walka, eksploracja terenu oraz wykonywanie poszczególnych zadań.

Gracz może opowiedzieć się po stronie jednej z czterech dostępnych frakcji. Podczas tworzenia swojej postaci nie będzie musiał jednak wybierać jej klasy – tutaj autorzy zapewnili naprawdę ogromną dowolność i swobodę przy rozwijaniu zdolności bohaterów. Ważnym elementem jest jednak system reputacji, osobny dla każdej postaci i miejsca. W rezultacie oznacza to, że gracz będzie mógł rozwijać postać na wielu płaszczyznach, zdobywać nowe umiejętności, np. wojenne, budować swoje miejsce w hierarchii frakcji oraz zyskiwać sympatię mieszkańców. Jeśli chodzi o elementy walki, która jednak jest ważnym elementem gry to została ona oparta o system non-target. W praktyce oznacza to, że gracz musi samodzielnie zarówno wyprowadzać ciosy jak i ich unikać. Do dyspozycji ma naprawdę pokaźny arsenał broni typowej dla średniowiecznych walk jak np. miecze, topory, kusze czy łuki. Każdy gracz, który pragnie dołączyć do awanturniczych gildii, bronić mieszkańców wsi przed przeciwnikami oraz nauczyć się władać mieczem i toporem powinien spróbować swojej sił w tej grze. Pełna wersja Gloria Victis pobierz i zasmakuj w średniowiecznych klimatach.

Gra bazuje na wytrzymałym silniku Unity 3d, dzięki któremu można podziwiać niezwykle rzeczywistą, bardzo atrakcyjną oprawę graficzną. Ponadto wyróżniającym grę elementem jest niezwykła ścieżka dźwiękowa, która bazuje na fantastycznych kompozycjach opartych na muzyce średniowiecznej. Daj się ponieść średniowiecznemu systemowi walk, siej grozę w sercach swych przeciwników i zdobywaj przychylność swojej frakcji. Pobierz Gloria Victis Download i walcz u boku swoich towarzyszy broni przeciwko barbarzyńcom i niesprawiedliwości.

Gloria Victis Pobierz / zainstaluj

Gloria Victis download

Pobierz za Darmo!

  • Steam Download Gloria Victis Crack Exsite
  • Pełna wersja Gloria Victis Torrent Chomikuj
  • Pebx Gloria Victis Free Download 3dm
  • Codex Gloria Victis Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *