Goat of Duty pełna wersja gry PC

Platformy:  PC
Producent:
 

34BigThings


Wydawca:
 

Raiser Games


Data premiery:
 

16 styczeń 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-10

Gatunek:  Akcji, FPP, FPS, humorystyczne, sieciowe, indie, strzelanki

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski brazylijski, Chiński uproszczony, Turecki, Rosyjski, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7588 razy

Waga: 3.11 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Goat of Duty:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 570
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Niezwykle ciekawa propozycja dla fanów strzelanek, którzy znudzili się już klasycznymi odsłonami najpopularniejszych tytułów. Czasami zbyt dużo realizmu wydaje się być czymś wyjątkowo mało pociągającym, dlatego warto znać pozycje doskonale wpasowujące się w kompletną abstrakcję. W celu odnalezienie strzelanki należy wejść w dział darmowe gry i kliknąć pobierz Goat of Duty download. Producentem gry jest 34Big Things, który wyprodukował również Redout, a wydawcą popularne Raiser Games.

Goat of Duty Download

Goat of Duty gra do pobrania
Bezpieczna Instalacja!

Fabuła gry

Z zasady strzelanki nie posiadają linii fabularnej i w tym przypadku również tak jest. Jedyną rzeczą, o której warto wspomnieć jest wszechobecna w grze żądza mordu. Wcielając się w zmutowaną kozę od razu mamy chęć wybić wszystkich osobników swojego gatunku, co przy odrobinie dobrej chęci można podciągnąć pod śladowe tło fabularne.

Gra charakteryzuje się niezwykłą barwnością scen, w których we wszystkie strony bryzga krew naszych braci i wrogów, a flaki obijają się o porozrzucane ścierwa ciał. Poucinane kopyta, rozdarte brzuchy i rozwalone na miazgę głowy to w tej grze coś zupełnie normalnego.

Mechanika gry

Jak już zostało wspomniane, gracz w Goat of Duty PC wciela się w żądną mordu zmutowaną kozę, która jest zwinna, potrafi wysoko skakać i świetnie radzi sobie ze wszystkimi dostępnymi rodzajami broni palnej. Szybkie akcje Goat of Duty bardzo przypominają klasycznego Quake III: Arena, która również jest pełna podobnych scen śmierci przeciwników.

Twórcy gry zrezygnowali z jakichkolwiek modyfikacji boost’ujących ataki bohaterów, ponieważ chcieli, aby gra należała do prostej, ale wciąż wciągającej strzelanki. To, co wyróżnia ją od innych to… kozy. Być może na mapie gracz nie uświadczy żadnych poprawek do ataków, szybkości, czy innych ważnych umiejętności, ale za to znajdzie mnóstwo akcesoriów i możliwości zmian swojego wyglądu.

Zdjęcia gry

Dzięki temu, że gracze mogą dowolnie modyfikować swój wygląd może okazać się, że na mapie gry nie ma ani jednej takiej samej morderczej kozy. Można postawić na charakterystyczne cechy i trzymać się ich za każdym razem podczas gry zyskując tym samym popularność i rozpoznawalność.

Modyfikacje otrzymuje się również przy każdym levelowaniu postaci, która to skacze na kolejne poziomy po otrzymaniu odpowiedniej ilości punktów doświadczenia. Najwięcej punktów przydzielanych jest za strzały w głowę, czy też ciąg celnych, zabójczych strzałów bez względu na część ciała, w którą się trafi.

Kozy w tej grze są wyjątkowo nie sobą, ponieważ umieją zadziwiająco dobrze odrywać sceny śmierci, podczas gdy tak naprawdę jest to podstęp, aby zniszczyć wroga w bardziej finezyjny sposób niż strzelenie mu między oczy. Ufność w stosunku do tych zwierząt ulega znacznej degradacji po tym, co zobaczymy podczas koziej, wojennej rozgrywki na śmierć i życie w imię dobrej sprawy. O której wiedzą tylko te właśnie mordercze kozy. Gra swoją fabułą przypomina grę Doom.

Tryby gry i grafika

Gra sprawia najwięcej przyjemności, kiedy gracz wybiera tryb wieloosobowy, ale jest możliwość wyboru trybu dla jednego gracza. Z menu można wybrać klasyczny deathmatch, w którym można cieszyć się towarzystwem do dziesięciu graczy.

Uściślając, w Goat of Duty pełnej wersji można grać w czterech dostępnych trybach dobrze znanych fanom strzelanek FPS:

 • każdy na każdego,
 • drużynowy deathmatch,
 • Kozaki,
 • autorski tryb twórców gry.

Ciekawe jest to, że każda z dostępnych map wymaga zmiany stylu grania, przez co za każdym razem można poprowadzić swoją postać do zwycięstwa zupełnie innym sposobem. Dostępne mapy znajdują się między innymi na futurystycznej farmie, pustyni, w górach, w studni, czy też w średniowiecznej wiosce.

Trailer

Rozgrywkę umilają świetnie dopracowane detale każdej mapy, której trójwymiarowa grafika trzyma się dosyć wysokiego poziomu jakości. Barwne, nie stroniące od krwi widoki są bardzo sugestywne i zdecydowanie nastrajają do walki.

Trójwymiarowa grafika i tereny, które w realnym świecie nie miały by szans na istnienie potrafią wciągnąć szczególnie, że jest się tu kozą. Zwierzakiem na czterech łapach ze śmiercionośną bronią i ogromną wiedzą, jak jej odpowiednio użyć. Cena na steam: 6,99 USD.

Goat of Duty Pobierz pełna wersja

Goat of Duty crack gry
Pobierz Grę!

 • Gra Goat of Duty Download pełna wersja torrent pebx
 • Free Download Goat of Duty crack chomikuj
 • Za darmo Goat of Duty Pobierz grę CODEX

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *