Gothic 3 Download

Seria Gothic jest dobrze znana niejednemu graczowi. Dla fanów serii JoWooD Entertainment proponuje najnowszą część gry – Gothic 3, która jest bezpośrednią kontynuacją Gothic 2. Jeżeli chcesz stać się graczem trzeciej odsłony Gothic, pobierz Gothic 3 download. Świat, w którym toczy się akcja trzeciej części serii złożony jest z trzech krain: pustynnego Varrantu, skutego lodem Nortmaru i średniowiecznej Myrthany.

Gothic 3 Pobierz – Pełna Wersja PC

Gothic 3 download Ściągnij Grę!

Główny bohater wraz z załogą dobija do brzegu Myrthany, która zajęta jest przez orków, by toczyć z nimi walkę. Losy bohatera nie są zapisane. To gracz podejmuje decyzję po której stronie opowiedzieć się w trwającej wojnie pomiędzy bogami – Innosem i Beliarem. Możliwości jest kilka. Gracz może wybrać drogę boga ognia i sprawiedliwości, co oznacza przyłączenie się do buntowników. Pójście w stronę boga wojny i ciemności oznacza przyłączenie się do frakcji assassynów. Gracz może też wybrać drogę boga wody i równowagi, co wyrównuje szanse w wojnie pomiędzy bogami i ustanawia pokój na kolejne tysiąclecia poprzez zniszczenie mocy bogów. Gracz może zapewnić zwycięstwo jednej ze stron odnajdując pięć artefaktów Adanosa, czyli boga wody i równowagi. Artefakty, które musi odnaleźć to szata, dwa pierścienie, amulet i korona. Jeżeli chcesz razem z głównym bohaterem opowiedzieć się po którejś ze stron wojny pobierz grę Gothic 3 download.

Kiedy gracz opowie się po jednej ze stron następuje koniec gry. Kiedy opowie się za Beliarem, czyli bogiem wojny i ciemności, i zabije orkowych przywódców, zostanie nowym królem Myrthany. Opowiedzenie się po stronie Innosa oznacza uwolnienie Myrthany spod władzy orków. Gracz może też odejść do Niezbadanych Krain jeżeli zniszczy artefakty w nordmarskim piecu do wytopu rudy i zabije boskie pierwiastki Innosa i Beliara.

W trzeciej części, podobnie jak w poprzednich, gracz nie ma możliwości samodzielnego wykreowania postaci. Natomiast rozwój postaci jest bardzo rozbudowany. Gracz uczy się posługiwania broniami – białą i czarną. Poza nauką walki gracz może rozwijać swoją postać w kierunku łucznictwa oraz magii, przy czym zaklęcia w Gothic 3 opierają się na wiedzy pradawnych, którą gracz ma możliwość stopniowo przyswajać. Gracz może też uczyć się umiejętności kowalskich, alchemicznych czy kulinarnych. Chcesz poznać tajniki magii oraz uczyć się posługiwania bronią? Wpisz w wyszukiwarkę Gothic 3 download i pobierz grę, a będziesz mógł rozpocząć przygodę w świecie Myrthany.

Niewątpliwą zaletą trzeciej części serii Gothic jest konstrukcja świata, który jest bardzo urozmaicony wizualnie. Twórcy zadbali o bogactwo flory i fauny oraz rytm dobowy, któremu podporządkowane są wszystkie żyjące stworzenia. Wszystkie szczegóły zostały dopracowane do tego stopnia, że łąki porośnięte są nie tylko trawą, ale też kwiatami, paprociami oraz inną, różnorodną roślinnością. Zauważalne są też różnice w zachowaniu pomiędzy różnymi gatunkami zwierząt.

Niestety, do minusów gry z pewnością należy zaliczyć zły poziom techniczny gry.

Podsumowując, gra warta jest polecenia. Z pewnością zapewnia rozrywkę na długie godziny gry. Gothic 3 deklasuje inne gry dobrą fabułą, bogactwem świata i dużą liczbą różnorodnych misji do wykonania. Z pewnością warto pobrać tę grę i spróbować swoich sił obierając drogę do celu.

Gothic 3 Download Enhanced Edition

Gothic 3 pobierz Pobierz Grę!

  • Free Download Gothic 3 Crack Pebx
  • Pobierz Gothic 3 Torrent Chomikuj PL
  • Exsite Gothic 3 Pobierz za darmo PC
  • Pełna Wersja Gothic 3 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *