Gra Zombie Army 4: Dead War Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Rebellion


Wydawca:

Rebellion


Data premiery:

4 luty 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Akcji, TPP, II wojna światowa, zombie, TPS, kooperacja, alternatywna historia, strzelanki

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Chinese Traditional, Chinese Simplified, Japanese, Korean

Pełna Wersja + Crack

Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 11563 razy

Waga: 38.15GB

Ocena użytkowników: 3,6/5

Wymagania sprzętowe Zombie Army 4: Dead War:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 1030
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Zombie Army 4: Dead War to gra akcji z elementami TPP. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom klimatu grozy. Twórcy zadbali o mroczny, a zarazem tajemniczy klimat, który wywołuje napięcie. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Rebellion. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Warto wspomnieć, że jest to gra, która umożliwia kooperację.

Zombie Army 4: Dead War Pobierz za darmo PC

Zombie Army 4: Dead War download Download free!

Wojna z upiorami

Masz ochotę przenieść się do alternatywnych czasów drugiej wojny światowej? Pobierz Zombie Army 4: Dead War Download i zrób wszystko, aby skutecznie wyeliminować upiorne zombie. To właśnie one próbują opanować planetę, a tym samym zgładzić ludzkość. Musimy zrobić wszystko, aby temu zapobiec. To od nas zależą dalsze losy świata.

Na uwagę zasługuje fakt, że znajdziemy tutaj wiele postaci, a także wątków historycznych. Akcja toczy się w 1942 roku. Mija dokładnie dwanaście miesięcy od dnia, gdy Adolf Hitler postanowić zrealizować „Plan Z”. To właśnie przez niego planeta została opanowana przez zombie. Ponadto Hitler powraca ze zdwojoną siłą. Wszystko po to, aby znaleźć nowy sposób na zgładzenie ludzkości.

Naszym głównym celem jest to, aby przezwyciężyć nazistów. Oczywiście nie będzie to łatwe. Pamiętajmy, że podczas rozgrywki czeka na nas wiele niebezpieczeństwa. Przemierzamy rozległe lokacje m.in. wirtualną wersję Włoch. Musimy przemieszczać się zgodnie z otrzymaną mapą. Kampania fabularna jest niezwykle rozbudowana, a zarazem ciekawa.

Kooperacyjna walka

Darmowe gry kładą duży nacisk na współpracę. W przypadku Zombie Army 4: Dead War duże znaczenie ma kooperacyjna walka. Może wziąć w niej udział czterech graczów. W sytuacji, gdy któryś z nich zrezygnuje z rozgrywki zastąpi go sztuczna inteligencja. Trzeba jednak pamiętać, że nas postacią kierowaną przez AI nie mamy żadnej kontroli.

Plusem jest fakt, że w dowolnym momencie sztuczną inteligencję może zastąpić prawdziwy gracz. Znacząco zwiększa to swobodę gry. Na uwagę zasługuje również to, że każda drużyna składa się z czterech zupełnie różnych postaci. Posiadają one odmienne cele, a także predyspozycje. Każda z nich pełni inną rolę podczas walki.

W każdej drużynie znajduje się snajper. Oczywiście musi on ściśle współpracować z pozostałymi osobami. Tylko współpraca zapewni nam satysfakcjonujące efekty. Właśnie dlatego twórcy zadbali o to, aby każda postać była unikatowa. Nie można jej zastąpić, gdyż każdy z czterech żołnierzy specjalizuje się w innych technikach walki.

Warto wspomnieć, że rozgrywka może odbywać się tylko za pośrednictwem sieci. Nie ma tutaj możliwości rozgrywki lokalnej, czyli na wspólnym ekranie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gra w trybie single player. W takim przypadku trzy postacie będą sterowane przez AI. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Może Cię zainteresować gra o podobnej tematyce zombie Dying Light 2 do pobrania za darmo.

Możliwość rozwoju postaci

Podczas rozgrywki możemy rozwija naszą postać, a tym samym zwiększać jej potencjał bojowy. Tylko postępy pozwolą nam odblokować nowe umiejętności. Z pewnością okażą się one przydatne podczas wymierzania śmiertelnych ciosów. Nie należy zapominać, że krwiożercze zombie to potwory o nadprzyrodzonych mocach. Musimy zachować szczególną ostrożność.

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że z przeciwnikami możemy walczyć na wiele różnych sposobów. W tym temacie panuje pełna swoboda. Weźmy pod uwagę nie tylko tradycyjne metody, ale również te, które wymagają większego sprytu. Świetną opcją wydają się być różnorodne pułapki. Dzięki nim nie tylko zgładzimy nieprzyjaciół, ale również nie będziemy się narażać.

Działanie pułapek możemy oglądać z pewnej odległości. Nie ma konieczności zbliżania się do groźnych potworów, co zmniejsza ryzyko ataku wymierzonego w naszą stroną. Do dyspozycji mamy szereg ciekawych, a przede wszystkim skutecznych konstrukcji, które możemy wykorzystać w dogodnym momencie.

Widowiskowe egzekucje

W Zombie Army 4: Dead War niektóre walki są dość widowiskowe. Mowa tutaj o egzekucjach, które wykonujemy na zombie. Starcia bywają krwawe i bezkompromisowe. Możemy zmiażdżyć głowę nieprzyjaciela, czy też odebrać mu życie na wiele różnych sposobów. Z tego względu jest to rozgrywka wyłącznie dla osób o mocnych nerwach, które doceniają brutalne pojedynki.

Prawdziwą nowością jest to, że ciało przeciwnika może rozpaść się na części. Ponadto do dyspozycji mamy kamerę zabójstw, dzięki której prześledzimy, w jaki sposób broń wyniszczała ciało potwora. Z pewnością dla wielu osób będzie to źródłem nieprzeciętnych emocji. Warto wspomnieć, że podczas walki możemy korzystać z bogatego arsenału broni. Ekwipunek rozbudowujemy wraz z postępem akcji.

Zombie Army 4: Dead War Download Pełna Wersja

Zombie Army 4: Dead War pobierz Pobierz Grę!

  • Free Download Zombie Army 4 torrent darkw
  • Pobierz Zombie Army 4: Dead War crack chomikuj
  • pełna wersja Zombie Army 4 free download
  • codex Zombie Army 4: Dead War pobierz na komputer

crack Empress/Nemirtingas

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *