Grand Theft Auto V Download

GTA 5

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Rockstar North


Wydawca:
 

Rockstar Games


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

14 kwiecień 2015


Tryb gry:
 

Single-player / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-30

Gatunek:  gra akcji FPP, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, FPS, TPS, reedycje/remastery/remaki, strzelanki

Języki:  polski, angielski, francuski, brazylijska odmiana języka portugalskiego, japoński, koreański, hiszpański, łaciński hiszpański, niemiecki, chiński, rosyjski, włoski.

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21844 razy

Waga: 72 GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto V:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
 • Miejsce na dysku: 75 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy,

Studio Rockstar North kolejny raz przeniesie wszystkich fanów kultowego cyklu GTA do kalifornijskiego światka, w którym nie brak szemranego towarzystwa, gangsterskich porachunków i ciemnych interesów. Pobierz już teraz za darmo Grand Theft Auto V Download na komputer PC. Rzeczywistość gry, jak to zawsze w przypadku GTA bywa, została owiana klimatem ironii i komizmu. Twórcy znów w karykaturalny sposób ukazują przedstawicieli poszczególnych środowisk. Zatem drwią z ideologii, społecznych zapatrywań i wytworów współczesnej cywilizacji.

Jak pobrać GTA 5? Zobacz:

Grand Theft Auto V Download na PC

GTA 5 Download Ściągnij Grę!

Fabuła gry

W GTA V wraz z bohaterami znajdziemy się w stanie San Andreas. Stąd to właśnie miasto Los Santos będzie kluczowym miejscem akcji. Gracz będzie miał szansę wejść w skórę trzech różnych bohaterów. Pierwszy z nich to Michael – w przeszłości złodziej parający się obrabianiem banków ze wschodniego wybrzeża, dziś – świadek koronny. Drugi to Trevor – przyjaciel Michaela z dawnych lat. Kiedyś był pilotem wojskowym, ale wyrzucono go z armii z powodu zaburzeń psychicznych, z którymi nota bene zmaga się do dziś. Mieszka na odludziu, jest bezwzględny, szalony, nie zna ograniczeń, nie zawaha się zabić. Trzeci to Franklin, młody czarnoskóry chłopak pochodzący z getta. Franklin pracuje dla jednego z dilerów samochodowych. Jego zajęciem jest odzyskiwanie długów i odbijanie aut.

Każdy z protagonistów w GTA 5 to ciekawie wymyślona i dopracowana postać. Na uwagę zasługuje niezwykła precyzja, jaką twórcy wykazali się przy konstruowaniu całej scenerii, wokół której oscyluje dany bohater. Miejsca, w których obracają się postacie, zostały dopieszczone do ostatnich detali. Grając ma się wrażenie bycia w samym centrum danego środowiska i danej akcji.

Choć Grand Theft Auto V to niezwykle rozbudowana i posiadająca wiele wątków gra. Zatem nie musimy martwić się, że coś nas ominie albo że pogubimy się w zawiłym świecie San Andreas. Za pomocą jednego przycisku możemy swobodnie przełączać się pomiędzy naszymi bohaterami niemal przez cały czas rozgrywki. Tym samym pobierz na komputer PC GTA 5 Download i poznaj niesamowitą przygodę. Zobacz również starszą odsłonę serii GTA San Andreas.

Rozgrywka Grand Theft Auto 5

Ciekawa konstrukcja uniwersum GTA V udowodniła niejednemu graczowi, że niemal na każdym kroku można spotkać się tu z jakąś pochłaniającą akcją. Brak tu elementów statycznych, cała rzeczywistość GTA V zdaje się aż tętnić życiem. Oprócz miasta Los Santos znajdziemy tutaj cały szereg innych, podmiejskich lokalizacji. Zróżnicowana sceneria to sposób na uniknięcie jakichkolwiek momentów nudy. Gracz znajdzie się na terenach pustynnych, w górach i dolinach, na urwiskach, polach, w okolicach morza, a nawet w głębi oceanu (nurkowanie). Nie zabraknie też wizyty w tajnej bazie wojskowej oraz w innych ciekawych obiektach. Patrząc na wszechstronność świata GTA 5 można stwierdzić, iż jest to najbardziej rozbudowana, realna i doszlifowana gra, która dotąd narodziła się w Rockstar North. Musiała zresztą taka być, skoro powstała w oparciu o wyprawy w teren i prawdziwe obserwacje jej twórców.

Trailer – Grand Theft Auto V PC FPP

Świat GTA V może być przemierzany przez gracza wzdłuż i wszerz, a i tak zawsze będzie mieć on wrażenie, że może go spotkać coś nowego. Obok misji głównych (np. napadów na banki) spotkamy tu szereg małych gier (np. tenis, golf) i pobocznych misji, które będą ciekawym dopełnieniem akcji. Stąd niektóre z dodatkowych misji pozwolą nam głębiej wejść w indywidualne środowisko życia każdego z bohaterów. A więc pobierz za darmo Grand Theft Auto V na PC i poznaj rodzinne kłopoty Michaela, psychopatyczne skłonności Trevora oraz niełatwe relacje Franklina z jego kumplami.

PC GTA 5 Download – Pełna Wersja

Grand Theft Auto V Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870
 • Miejsce na dysku: 65 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit
 

 • Pobierz GTA 5 PC Torrent Exsite
 • Free Download Grand Theft Auto V Chomikuj
 • Darmowa gra GTA 5 Pełna Wersja
 • Pebx Grand Theft Auto V PC Download
Opinie
 1. kamil
 2. daniel
 3. krystian
 4. natalia

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *