Grave Download

Platformy: PC, PS4, XONE

Producent: Broken Window Studios


Wydawca: Broken Window Studios


Data premiery: 2023


Tryb gry: single player


Gatunek: Akcji, FPP, survival horror, sandbox, horror, survival, crowdfunding, indie, przygodowe gry akcji

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5652 razy

Waga: 1.89GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Grave :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX 8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10

Grave Download to gra, która charakteryzuje się kategorią zręcznościową. Posiada ona widok pierwszoosobowy, dzięki któremu gracze mogą jeszcze bardziej cielić się w głównego bohatera, przy okazji widząc wszystko z jego perspektywy. Grave została stworzona przez zespół Broken Window i posiada charakter niezwykle mocno survivalowy. Gracz w dzień ma za zadanie poznawanie (eksplorowanie) świata, a także gromadzenie zapasów, zaś w porze nocnej – ochronę przed atakami potworów napierających ze wszystkich stron. Jest to debiut produkcyjny wspomnianego już studia Broken Window.

Grave PC Download pełna wersja

Grave pobierz grę Ściągnij Grę!

Za dnia akcja jest zlokalizowana na pustkowiach owianych jedynie piaskiem. Są one lekko wyrwane od prawdziwej rzeczywistości, jednak grafika została dopracowana w najmniejszym szczególe. W grze jedynie gracz jest jedyną żywą istotą na całej planszy Grave. Po zmroku jednak rzeczywistość jest inna – z zakamarków wychodzą potwory, które myślą jedynie o jednym – upolowaniu własnej ofiary. To jednak nie koniec – gracz nie jest skazany jedynie na własną siłę, ponieważ posiada on narzędzie umożliwiające odpieranie wszelakich ataków ze strony strasznych maszkar. Bohater nie posiada uzbrojenia profesjonalnego, a jedynie przedmioty prymitywne i używane codziennie w życiu rzeczywistym, takie jak latarki, podpalona benzyna czy też generator światła, który można przenosić. To jednak w pełni wystarcza, bowiem potrzebna jest jedynie wyobraźnia, a różnorakie ich kombinacje pozwolą skutecznie obronić się przed schwytaniem i rychłym ukończeniem gry.

Razem z przemijającym czasem, cały świat jest poddawany przeobrażeniom oraz zmianom – pojawiają się na horyzoncie nowe lokacje, a stare są na nowo zmieniane. Dodatkowo, na nowych etapach pojawiają się coraz to nowsze stwory, przeciwnicy bohatera. Gra oferuje graczom wiele rozrywko, Grave Download będzie można pobrać na PC już w roku 2017. Ponadto – warto wspomnieć – dostępni są różni bohaterowie, których można sobie wybrać. Każdy z nich posiada różnorodny zestaw wyznań oraz własną, indywidualną opowieść, którą warto poznać. Twórcy Grave z kolei umożliwiają graczom na doskonalenie własnego, indywidualnego rzemiosła, za pomocą którego można stworzyć własne, unikalne przedmioty z części oraz surowców wcześniej już zgromadzonych (zapasy). Dodatkowo, wspaniale została opracowana sztuczna inteligencja, która sprawia, że przeciwnicy głównego bohatera zachowują się niczym drapieżne i niebezpieczne zwierzęta – posługują się wzrokiem, potrafią skradać się niezwykle cicho, a także nawiązywać współpracę z innymi potworami, gdzie razem są w stanie dopaść bohatera jeszcze efektywniej, co z kolei utrudnia jeszcze bardziej grę.

Wymaganie sprzętowe na komputer PC to: Intel Core i5-4590 3.3/AMD FX 8350 4.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10. Tryb gry jest jednoosobowy, nie ma możliwości połączenia multiplayera. Wspaniałą cechą Grave jest jej grafika, którą można zobaczyć za pomocą zapowiadających długo wyczekiwaną premierę zwiastunów.

Pod koniec października premierę miała gra Grave VR, jednak jest to gra z gatunku liniowego, która jest światem posiadającym elementy horroru. Liczne screeny i trailery pokazują, iż gra z gatunku survivalowego będzie wspaniałą gratką dla graczy. Jeśli interesuje Cię walka z potworami i poszerzanie własnego wiedzy, pobierz Grave Download przy najbliższej możliwej okazji!

Grave Pobierz i zainstaluj

Grave Download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz