Green Hell Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Creepy Jar


Wydawca:
 

Creepy Jar


Data premiery:
 

5 wrzesień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Symulacje, FPP, survival, polskie, indie, kooperacja, crafting

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Hungarian, Swedish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Vietnamese, Thai

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8444 razy

Waga: 3.69GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe Green Hell:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon RX 460
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Jeśli lubisz survival, a także przedstawiające go w realistyczny sposób gry komputerowe, koniecznie pobierz Green Hell download, najnowszą propozycję od polskiego niezależnego wydawcy Creepy Jar. W grze zostajesz wrzucony w sam środek amazońskiej dżungli i zostawiony na pastwę losu w dzikim otoczeniu, w którym za wszelką cenę chcesz przetrwać.

Green Hell Download Pełna wersja

Green Hell Pobierz Pobierz Grę!

Jak przetrwać?

Fabuła gry Green Hell rozpoczyna się kiedy bohater zostaje całkowicie sam w amazońskiej dżungli. Ma ze sobą jedynie radio, przez które mówi do niego jego ukochana. Stając sam na sam z dziką przyrodą musi nauczyć się od podstaw sztuki przetrwania. To surwiwal w czystej postaci. Nasze działania w początkowym etapie gry skupiają się na poszukiwaniu wody i pożywienia, czyli podstawowych potrzeb koniecznych do przeżycia. W związku z różnorodnym pożywieniem bohater musi nauczyć się je przyrządzać. Tym samym jego zadaniem jest nauka krzesania ognia. Ponieważ w dżungli ma do czynienia z wieloma niebezpieczeństwami, musi nauczyć się również sporządzać broń, która chronić go będzie przed atakiem dzikich zwierząt. Oczywiście ze względu na brak doświadczenia nie zawsze będzie mógł wyjść z potyczki bez szwanku.

Dodatkowy tryb gry, który nazwany jest kontrolą ciała, pozwoli Ci sprawdzić czy bohater nie odniósł poważniejszych obrażeń i zająć się także ich leczeniem. Jeśli fabuła gry survivalowej i ciągłego poszukiwania sposobów na przetrwanie jest tym, co lubisz najbardziej, koniecznie pobierz za darmo Green Hell PC Download i wejdź do świata niezapomnianych przygód i zdobywania nowych umiejętności sztuki przetrwania, np. uprawy ziemi. Sprawdź także podobną grę Smalland pobierz.

Poznaj surwiwalowe umiejętności niezbędne w amazońskiej dżungli

Wart zauważenia jest fakt, że Green Hell toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Pozwala to jeszcze głębiej wczuć się w sytuację głównego bohatera i  poczuć częścią przestrzeni amazońskiej dżungli, w której czyha wiele pułapek i niebezpieczeństw. Ściągnij Green Gell free Download i naucz się praktycznych zdolności, które pomagają przetrwać w dzikim, nieznanym środowisku. Nauczysz się łowić ryby i polować. Dotrzesz również do korzeni człowieczeństwa i dowiesz się jak wykorzystywać poszczególne narzędzia, by stworzyć skuteczną broń.

Idealna symulacja warunków i życia w dżungli

Ze względu na to, że bohater zawsze odnosi jakieś obrażenia gra jest bardziej realistyczna, gdyż znalezienie się w amazońskiej dżungli musi wiązać się z uszczerbkiem na zdrowiu fizycznym, a także psychicznym, gdyż przynajmniej na samym początku powoduje lęk i przerażenie. Bohater gry również nie jest wolny od takich uczuć, dlatego nie jest klasycznym superbohaterem, a jedynie człowiekiem, który stara się jak najlepiej poradzić sobie z sytuacją, w której się znalazł. Nawet pory aktywności zwierząt w amazońskiej dżungli zgodne są z ich dobowym trybem życia w naturze. Można zatem przy okazji dowiedzieć się więcej o życiu dzikich zwierząt w amazońskiej dżungli. Ponadto również warunki atmosferyczne zostały bardzo dokładnie odtworzone, są więc gwałtowne długotrwałe deszcze, a także palące słońce. Symulacja jest więc wykonana z zegarmistrzowską precyzją. Dlatego warto pobrać i wypróbować grę.

Green Hell Pobierz Skidrow

Green Hell Download Pobierz Grę!

 • Skidrow Green Hell Free Download
 • Steam PC Green Hell Torrent
 • Cracked Green Hell 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Green Hell Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *