GRIP Download

GRIP to gra wyścigowa osadzona w futurystycznym świecie. Nawiązująca do Rollcage produkcja jest dziełem studia Caged Element, do którego należy wiele osób odpowiedzialnych za tamten kultowy cykl. Jeżeli lubisz oryginalne gry wyścigowe, pobierz GRIP Download i zapoznaj się z duchowym spadkobiercą uznanej serii.

GRIP Download pełna wersja

GRIP steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze GRIP

Akcja gry GRIP osadzona została w nieokreślonej przyszłości. Główna oś fabularna skoncentrowana jest wokół brutalnych zawodów wyścigowych, które realizowane są przy udziale potężnych pojazdów opancerzonych. Swój początek miały one jeszcze w XXI wieku, a z czasem zawodnicy zaczęli zyskiwać coraz większe możliwości modyfikacji swoich maszyn. Zapewniały one większą prędkość, ale jednocześnie potęgowały ryzyko. Dyscyplina została potępiona przez władze, jednak z czasem zyskały one oficjalną akceptację. Ze względu na transmisje na żywo w telewizji, kierowcy zaczęli zarabiać niemałe sumy. Brutalna rywalizacja doprowadziła w ostateczności do kompromisu z władzami, które zezwoliły na organizowanie wyścigów jedynie w bezpiecznych miejscach. Początkowo były to przede wszystkim pustynie, jednak rozwój technologii pozwolił na wykorzystywanie w tym celu obcych planet.

Mechanika w grze GRIP

Praktycznie cała zabawa w GRIP opiera się na udziale w intensywnych wyścigach. Celem rozgrywki za każdym razem jest jak najszybsze dotarcie do mety. Ukończenie wyścigu w jednym kawału nie jest jednak prostym zadaniem, ponieważ poszczególne pojazdy dysponują zróżnicowanym uzbrojeniem. Jeżeli lubisz intensywne zmagania wyścigowe, pobierz GRIP Download i postaraj się nie skończyć w spalonym wraku. Nietypowym rozwiązaniem jest sposób konstrukcji pojazdów. Auta posiadają cztery duże koła z oponami dość mocno wystającymi ponad maskę. Dzięki temu, po uzyskaniu pożądanej prędkości gracz może nawet pędzić po suficie. Tory funkcjonują jako specyficzne tunele, a ich powierzchnia praktycznie w całości nadaje się do jazdy. Jeżeli lubisz nietypowe rozwiązania, pobierz GRIP Download i weź udział w superszybkim starciu. Podczas jazdy korzystać można z pomocnych przedmiotów, takich jak miny, bomby czy rakiety. Inne dodatki mogą natomiast zwiększyć prędkość lub zapewnić ochronę. Gracze mają możliwość udziału w zróżnicowanych trasach, a także przeprowadzenia tuningu pojazdów.

Tryb w grze GRIP

Amatorzy trybu dla pojedynczego gracza mogą wziąć udział w trybie kariery. Pozwala ona na jazdę w wyścigach samodzielnych lub zapewniających pozycje w rankingach ligi. Druga opcja posiada zróżnicowane warianty rozgrywki. Do dyspozycji pozostawiono rywalizację ze sztuczną inteligencją lub udział w zawodach na czas, gdzie gracz goni własną poświatę. Zabawa odbywa się także na arenach zamkniętych, gdzie szczególne znaczenie ma walka. Oprócz tego na graczy czeka tryb wymagający szczególnej precyzji, gdzie najważniejsze znaczenie ma jazda techniczna oraz prawidłowa realizacja wszystkich zadań. GRIP obsługuje także multiplayer w formie wyścigów pojedynczych z rozbudowanym wariantem drużynowym.

GRIP Pobierz skidrow PC

GRIP Download

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC GRIP Skidrow
  • Pebx free GRIP za darmo Pobierz
  • Warez-bb GRIP Cracked-3dm
  • Do pobrania GRIP Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *