GTFO Download

Platformy:  PC
Producent:
 

10 Chambers Collective


Wydawca:
 

10 Chambers Collective


Data premiery:
 

9 grudzień 2019 (wczesny dostęp)


Tryb gry:
 

multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

max 4

Gatunek:  Akcji, FPP, survival horror, FPS, horror, indie, kooperacja, strzelanki

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6088 razy

Waga: 11GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe 10 Chambers Collective:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

GTFO to przygodowa gra akcji, której producentem i wydawcą jest 10 Chambers Collective. Premiera gry przewidziana jest na maj 2019. Gra będzie dostosowana do komputerów PC. Nawet najbardziej wybredny gracz się z nią nie znudzi, bo GTFO to nastawiona na tryb kooperacji strzelanka, przedstawiona w konwencji survival horroru. Aż czterech graczy ma możliwość eksplorowania podziemnej bazy (pełnej potworów i cennych artefaktów).

GTFO Download – Pełna Wersja PC

GTFO pobierz Ściągnij Grę!

Jeżeli fascynują cię gry utrzymane w klimacie horroru, koniecznie pobierz grę GTFO download, w której czteroosobowa grupa graczy będzie miała możłiwość wcielenia się w śmiałków, którzy w poszukiwaniu cennych artefaktów wyruszą do podziemnej bazy. Wyprawa jest o tyle trudna, że bazę opanowały krwiożercze potwory. GTFO to świetny pretekst do wspólnej zabawy w gronie przyjaciół.

Akcja gry GTFO obserwowana jest z oczu bohatera, zaś cała zasada gry koncentruje się kooperacji wszystkich graczy, gdzie każdy z nich ma możliwość kierowania jednym, uzbrojonym w broń palną bohaterem. W tej grze nie można się nudzić, więc ściągnij za darmo GTFO download i sam się przekonaj, jak dynamiczna może być ta rozgrywka. Twórcy gry postawili na to, by się w niej dużo działo, tak więc gracz ma możliwość poznania niezwykle dynamicznej walkę z dużymi grupami wrogów. Przetrwanie w tej grze wymaga z kolei ścisłej współpracy z kompanami.

W trakcie gry gracz musi gromadzić cenne przedmioty, bo tylko one pozwolą mu przetrwać. Ale to nie wszystko, główny bohater musi też kolekcjonowac przedmioty i przydatne surowce, a także nieustannie ulepszać swoje uzbrojenie. Bardzo interesujący jesteś zastosowany w grze tzw. Reżyser Ekspedycji. Jest to specjalny system, którego zadaniem jest analiza przebiegu całej rozgrywki oraz poczynań wszystkich graczy. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że przy każdym podejściu do gry wprowadzanie są pewne zmiany, który mają uczynić całą zabawę bardziej atrakcyjną.

Dodatki specjalne

Gra GTFO oferuje graczom niezwykle atrakcyjną trójwymiarową grafikę, zaś całej wyborowej zabawie towarzyszy doskonała muzyka skomponowana przez Simona Viklunda. Autor ten znany jesteś m.in z doundracków do takich projektów jak Brothers: A Tale of Two Sons, Bionic Commando Rearmed czy serii Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter i PayDay. Cała oprawa graficzna, doskonała muzyka i udogodnienie w postaci reżysera ekspedycji sprawia, że gra staje si doskonałą przygodą, która zdaje się nigdy nie nudzić nawet tym najbardziej wybredny fanom gier.

GTFO Pobierz grę za darmo

GTFO download Pobierz Grę!

 • crack GTFO pobierz grę chomikuj
 • torrent GTFO ściągnij pebx
 • codex GTFO free download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *