H1Z1 Download

H1Z1 to jedna z ciekawszych, powstałych w ostatnim czasie gier z gatunku MMO. Jeśli cenicie ten rodzaj gier, H1Z1 bez wątpienia spełni Wasze oczekiwania i zapewni Wam wiele godzin rozrywki przy komputerze. Twórcy gry – studio Daybreak Game Company, stworzyło grę opartą w realiach apokalipsy, grę w której jedyną pewną rzeczą jest śmierć, a o zdrowie, życie i – mówiąc wprost – o przetrwanie, trzeba po prostu walczyć, walka ta najczęściej jest dość trudna, wymagająca inteligencji, sprytu, woli przetrwania i odrobiny szczęścia. Klikając H1Z1 Download, z łatwością możecie znaleźć się w świecie, w którym wielu graczy walczy o przetrwanie swoich postaci i działać w tym samym celu. Twórcy gry zadbali o to, by gracz miał możliwość gry samodzielnej lub w zespole. Serwer gry, to miejsce, w którym można znaleźć nawet tysiące graczy i grać razem z nimi. Gra oparta jest na zasadzie free to play, jest darmowa, jednak należy zaznaczyć, że istnieje w niej możliwość nabywania pewnych rzeczy odpłatnie. Co ważne – wiele z tych rzeczy może pomóc nam w trakcie gry, warto więc raz po raz wydać niewielkie pieniądze. Dzięki zakupom, gra może być dużo łatwiejsza.

Zainstaluj H1Z1 Download PL

download h1z1

Pobierz za Darmo!

H1Z1 to wirus, który zdziesiątkował świat kilkanaście lat przed początkiem niniejszej gry. Na świecie pozostała tylko bardzo niewielka garstka osób, które są zmuszone, by w bezpardonowy sposób walczyć o przetrwanie. Nasze zadanie jest jasne. Znajdując się w tym samym świecie, co ci ludzie i chcąc przetrwać, musimy działać dokładnie tak samo. Tylko taki sposób postępowania może pomóc zrealizować nasz cel. Cel najważniejszy z możliwych, czyli życie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Punktem wyjścia w grze było przypadkowe miasteczko, położone w Stanach Zjednoczonych, aktualnie jednak świat gry jest o wiele większy, co więcej, gracze mogą go z powodzeniem rozbudowywać. Sposobów rozbudowywania świata jest sporo. Gracz może karczować połacie lasu, budować w ich miejscu domy oraz inne schronienia. Możliwość współpracy miedzy graczami, daje szansę budowania całych osad i – co ważne – działania razem, co w realizacji celu przetrwania, może niesamowicie pomóc. Niestety przetrwanie w zniszczonym i bardzo niebezpiecznym świecie jest niezmiernie trudne. W zniszczonym świecie po apokalipsie, trzeba wciąż zmagać się z niebezpieczeństwami. Do najważniejszych należą hordy żywych trupów oraz dzikie zwierzęta. Niebezpieczeństwem mogą być również inni gracze, w grze bowiem można nie tylko tworzyć, budować, ale i niszczyć to co zbudowali inni, podpalać domy innych graczy, atakować ich i zabijać. Gra H1Z1 to nie tylko walka o przetrwanie, ale i konieczność zaspokajania codziennych potrzeb swoich postaci, a więc konieczność zdobywania pożywienia, czy też zdobycia miejsca do spania.

Zwiastun gry – H1Z1

W H1Z1 do pobrania świat stworzony w grze jest bardzo realistyczny i mroczny, gra spodoba się więc wszystkim, którzy cenią możliwość poruszania się w takich klimatach, szansę sprawdzenia siebie w grze, w której trzeba stworzyć coś z niczego, a nieustannym ryzykiem jest śmierć. Wielu graczy grających w grę i współpraca pomiędzy nimi, to dodatkowa zaleta gry, gwarancja nieprzewidzianych zdarzeń, ale jednocześnie i ryzyko, nigdy bowiem nie ma gwarancji, iż inna współpracująca grupa nie podejmie decyzji o tym, by nas zaatakować. Dzięki mikropłatnościom istnieje opcja zamówienia potrzebnych rzeczy. W grze nie ma określonych poziomów czy szansy przejścia na wyższe poziomy. W przypadku śmierci, gra zaczyna się po prostu od zera, warto więc działać tak, by nie dać się zabić

H1Z1 download. Pobierz grę i znajdź się w trudnym i niebezpiecznym świecie. Działaj, współpracuj, a jeśli trzeba to niszcz i zabijaj. Celem jest przetrwanie. Musisz o tym pamiętać

Pobierz H1Z1 pełną wersję PL

H1Z1 zainstaluj na pc

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz H1Z1 Torrent
  • PC Download H1Z1 Chomikuj
  • H1Z1 Pobierz na pc
  • Exsite H1Z1 Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *