Hitman 2 Download

Hitman 2 to gra akcji na PC, będąca kontynuacją udanej produkcji studia IO Interactive. Tytułowy płatny zabójca dostaje zadanie wyeliminowania tajemniczego klienta, który zbudował wokół siebie przestępczą siatkę. Łysy bohater w garniturze – Agent 47 musi dowiedzieć się o nim jak najwięcej, a także podążać jego tropem w taki sposób, by nie zostać zauważonym. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w umiejętnym skradaniu się i eliminowaniu przeciwników, koniecznie pobierz Hitman 2 Download i zostań doskonałym płatnym zabójcą. Wydawcą gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery 13 listopad 2018 na PC, PS4 i XONE.

2018 Hitman 2 Download – Pełna Wersja PC

Hitman 2 pobierz Pobierz Grę!

Bądź niewidoczny – podążaj jak cień za swoim celem

Agent 47 przemierza rozmaite zakątki świata w pogoni za swoim celem. Jest zarówno w tropikalnej dżungli, jak i w miejskim zgiełku Miami. Wszędzie musi umieć wtopić się w tło i zostać niezauważonym przez świtę przestępcy, za którym podąża. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w skutecznym kamuflażu, pobierz za darmo Hitman 2 PC Download i wskocz w przebranie, dzięki któremu zaskoczysz przeciwnika.

Bądź szybki i nie daj się zauważyć

W grze masz dwie możliwości: możesz wdać się w otwartą walkę z przeciwnikiem, jednak więcej punktów zdobędziesz, jeśli zdecydujesz się na podkradanie się i subtelne metody eliminacji przeciwnika, dzięki którym nie zostaniesz zauważony. Możesz wzorem najskuteczniejszych płatnych zabójców, podać przeciwnikowi truciznę, czyli zastosować najbardziej wyrafinowaną metodę eliminacji przeciwnika. Oczywiście podstawą jest używanie pistoletu z tłumikiem, co również pozwala na zaskoczenie wroga, który niczego się nie spodziewa. Wreszcie możesz użyć metody zabójstwa z oddali, czyli wykorzystać karabin snajperski. Chcesz sprawdzić, jak długo uda Ci się pozostać niezauważonym przez przeciwników w grze? Ściągnij Hitman 2 free Download i podejmij wyzwanie eliminacji wroga z zaskoczenia.

Wybierz, w jaki sposób chcesz grać

Do wyboru w Hitman 2 masz dwa tryby: single player i multiplayer. Drugi z nich oparty jest na współpracy z drugim graczem, jeśli chcesz spróbować swoich sił w kooperacji i wyeliminować wroga, to jest to tryb stworzony dla Ciebie. Gra oparta jest na grafice znanej z poprzedniej części, jednak odrobinę udoskonalonej – Glacier 2. Trójwymiarowy wymiar gry sprawia, że bohaterowie i akcja stają nam się jeszcze bliżsi. Wszystko dzieje się w trybie trzecioosobowym, zatem akcje obserwujemy z perspektywy, a nie oczami głównego bohatera. Pozwala się to znacznie lepiej zorientować w skradaniu za przeciwnikiem i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym atakiem. Zobacz poprzednią odsłonę gry Hitman pobierz.

Jako dobry płatny zabójca musisz bowiem mieć oczy dookoła głowy i uszy szeroko otwarte, gdyż nie wiadomo z której strony czai się przeciwnik. Przede wszystkim musisz robić wszystko, by to on był zaskoczony Twoją obecnością i został wyeliminowany jak najbardziej bezszelestnie, nie zwracając w ten sposób uwagi pozostałych przeciwników, należących do świty klienta za którym podążasz w czasie całej rozgrywki. Gry akcji to kwintesencja udanej zabawy na PC. Jeśli lubisz dreszczyk emocji towarzyszący tropieniu, ukrywaniu się i atakowi z zaskoczenia przeciwnika, to Hitman 2 jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.

Hitman 2 Pobierz grę na PC

Hitman 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Free Download Hitman 2 Crack Pebx
  • Pobierz Hitman 2 Torrent Chomikuj
  • CODEX Hitman 2 Free Download
  • SKIDROW Hitman 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *