Hitman 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

IO Interactive


Wydawca:

Warner Bros. Interactive Entertainment


Data premiery:

13 lipiec 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Akcji, TPP, skradanki, TPS, kooperacja, strzelanki

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Portuguese-Brazil, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Hitman 2 Gold Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 38955 razy

Waga: 40.11GB

Ocena użytkowników: 4,9/5

Wymagania sprzętowe Hitman 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Hitman 2 to gra akcji na PC, będąca kontynuacją udanej produkcji studia IO Interactive. Tytułowy płatny zabójca dostaje zadanie wyeliminowania tajemniczego klienta, który zbudował wokół siebie przestępczą siatkę. Łysy bohater w garniturze – Agent 47 musi dowiedzieć się o nim jak najwięcej, a także podążać jego tropem w taki sposób, by nie zostać zauważonym. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w umiejętnym skradaniu się i eliminowaniu przeciwników, koniecznie pobierz Hitman 2 Download i zostań doskonałym płatnym zabójcą. Wydawcą gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery 13 listopad 2018 na PC, PS4 i XONE.

2018 Hitman 2 Download – Pełna Wersja PC

Hitman 2 pobierz Pobierz Grę!

Bądź niewidoczny – podążaj jak cień za swoim celem

Agent 47 przemierza rozmaite zakątki świata w pogoni za swoim celem. Jest zarówno w tropikalnej dżungli, jak i w miejskim zgiełku Miami. Wszędzie musi umieć wtopić się w tło i zostać niezauważonym przez świtę przestępcy, za którym podąża. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w skutecznym kamuflażu, pobierz za darmo Hitman 2 PC Download i wskocz w przebranie, dzięki któremu zaskoczysz przeciwnika.

Bądź szybki i nie daj się zauważyć

W grze masz dwie możliwości: możesz wdać się w otwartą walkę z przeciwnikiem, jednak więcej punktów zdobędziesz, jeśli zdecydujesz się na podkradanie się i subtelne metody eliminacji przeciwnika, dzięki którym nie zostaniesz zauważony. Możesz wzorem najskuteczniejszych płatnych zabójców, podać przeciwnikowi truciznę, czyli zastosować najbardziej wyrafinowaną metodę eliminacji przeciwnika. Oczywiście podstawą jest używanie pistoletu z tłumikiem, co również pozwala na zaskoczenie wroga, który niczego się nie spodziewa. Wreszcie możesz użyć metody zabójstwa z oddali, czyli wykorzystać karabin snajperski. Chcesz sprawdzić, jak długo uda Ci się pozostać niezauważonym przez przeciwników w grze? Ściągnij Hitman 2 free Download i podejmij wyzwanie eliminacji wroga z zaskoczenia.

Wybierz, w jaki sposób chcesz grać

Do wyboru w Hitman 2 masz dwa tryby: single player i multiplayer. Drugi z nich oparty jest na współpracy z drugim graczem, jeśli chcesz spróbować swoich sił w kooperacji i wyeliminować wroga, to jest to tryb stworzony dla Ciebie. Gra oparta jest na grafice znanej z poprzedniej części, jednak odrobinę udoskonalonej – Glacier 2. Trójwymiarowy wymiar gry sprawia, że bohaterowie i akcja stają nam się jeszcze bliżsi. Wszystko dzieje się w trybie trzecioosobowym, zatem akcje obserwujemy z perspektywy, a nie oczami głównego bohatera. Pozwala się to znacznie lepiej zorientować w skradaniu za przeciwnikiem i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym atakiem. Zobacz poprzednią odsłonę gry Hitman pobierz.

Jako dobry płatny zabójca musisz bowiem mieć oczy dookoła głowy i uszy szeroko otwarte, gdyż nie wiadomo z której strony czai się przeciwnik. Przede wszystkim musisz robić wszystko, by to on był zaskoczony Twoją obecnością i został wyeliminowany jak najbardziej bezszelestnie, nie zwracając w ten sposób uwagi pozostałych przeciwników, należących do świty klienta za którym podążasz w czasie całej rozgrywki. Gry akcji to kwintesencja udanej zabawy na PC. Jeśli lubisz dreszczyk emocji towarzyszący tropieniu, ukrywaniu się i atakowi z zaskoczenia przeciwnika, to Hitman 2 jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.

Hitman 2 Pobierz grę na PC

Hitman 2 download Pobierz Grę!

 • Free Download Hitman 2 Crack Pebx
 • Pobierz Hitman 2 Torrent Chomikuj
 • CODEX Hitman 2 Free Download
 • SKIDROW Hitman 2 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *