Hooligan Fighters Download

Walcz na różnego rodzaju ustawkach. Pokaż Twoim przeciwnikom, że jesteś zwyczajnie lepszy. To od Ciebie zależy, czy wyjdziesz cało z tego starcia. Walcz… Czy chcesz zostać kibolem z prawdziwego zdarzenia? Jeśli tak, to lepiej gdy będziesz robił to z poziomu Twojego komputera. Będzie bezpieczniej… zarówno dla Ciebie, jak i innych. Jeśli więc chcesz zostać kibolem, pobierz na swój komputer grę Hooligan Fighters Download.

Kilka słów o grze.

Hooligan Fighters to dość nietypowa gra. Nietypowa, bo wcielamy się w niej w rolę kiboli. Ta niecodzienna produkcja, wyszła spod pióra polskiego studia Crazy Rocks Studios i od razu zaczęła cieszyć się niesłabnącą popularnością. Żeby było ciekawiej, z początku produkcja ta była grą w pełni płatną. Jednak po pewnym czasie, twórcy doszli do wniosku, by udostępnić samą grę za darmo i wprowadzić do niej system mikropłatności.

Hooligan Fighters Download PC

Hooligan Fighters Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła Hooligan Fighters, nie jest zbyt skomplikowana. Tak jak pisaliśmy na początku, w grze wcielamy się w rolę kibola. Chodzimy na stadion (a nie na mecze), walczymy w improwizowanych ustawkach… Jednym słowem, nasze życie jest bardzo zróżnicowane.

Mechanika gry

Bohaterowie gry, poruszają się wyłącznie w trybie multiplayer. W otwartym świecie gry, może ich być nawet 20-tu. Oczywiście, są oni podzieleni na dwie grupy – jak w prawdziwej ustawce. Odgrywane w grze postacie, być może elokwencją nie grzeszą. Z drugiej jednak strony, charakteryzują się ogromną zdolnością… zadawania bólu swoim przeciwnikom. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać kosz na śmieci bądź jakikolwiek inny rekwizyt do walki z przeciwnikami – koniecznie pobierz na swój komputer grę Hooligan Fighters Download! Oczywiście walka nie musi tu być aż tak wyrafinowana. W starciach, nadal możemy korzystać z pomocy naszych pięści i nóg, które zresztą – jak dowiemy się z fabuły – mogą być zmyślnie wykorzystywane przez naszych przeciwników.

Interfejs gry, nie pozostawia naszych bohaterów samych sobie. Co ciekawe, możemy odgrywaną przez nas postać stale ulepszać. Za nasze poświęcenie, będziemy otrzymywać tak zwane punkty szacunku, które następnie będą służyły w rozwijaniu „zdolności” naszego bohatera. Tym samym, nasza postać wypracuje swój własny i niepowtarzalny system walki. Czy uda się go wykorzystać przeciwko innym graczom? O tym dowiecie się, pobierając na swoje urządzenia grę Hooligan Fighters Download...

Tryby gry

Hooligan Fighters oferuje nam oczywiście rozgrywkę w trybie multiplayer. Jeśli więc jesteśmy fanami samotnego przechodzenia poszczególnych plansz gry – możemy w pewnym stopniu czuć się zawiedzeni. Na osłodę, otrzymujemy rozwinięty tryb multiplayer, w którym dużą rolę, odgrywają indywidualne zdolności naszych bohaterów. Tryb multiplayer, oferuje graczom dwa rodzaje rozgrywki: Skirmish oraz Conquest. Jeśli chcecie się przekonać, na czym polegają obydwa sposoby prowadzenia rozgrywki, koniecznie pobierzcie na swój komputer grę Hooligan Fighters. Tym bardziej, że jest ona dostępna wyłącznie za darmo…

Co ciekawe, gracze mogą też prowadzić własne bitwy w znacznie ograniczonej liczbie (np. 2 na 2). Możliwe jest też zakładanie własnych klanów. Jest to jednak opcja, z której ucieszą się najprawdopodobniej doświadczeni gracze.

Podsumowanie

Czy warto polecić tą grę? Choć mamy do czynienia z produkcją kontrowersyjną, to… jak najbardziej. Owszem, gra obfituje w sceny przemocy, lecz jednocześnie oferuje rozgrywkę na bardzo wysokim poziomie.

Hooligan Fighters Pobierz

Hooligan Fighters Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Hooligan Fighters Torrent
  • Pobierz Hooligan Fighters Chomikuj
  • Exsite Hooligan Fighters Free Download
  • Pebx Hooligan Fighters Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Hooligan Fighters Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *