House Flipper Download

Gry symulacyjne to szczególna kategoria gier, które mogą dotyczyć niemalże każdej dziedziny życia. Popularne “symulatory” pozwalają nam choć na chwilę wcielić się w rolę kogoś, kim zawsze chcieliśmy być, lecz z jakichś względów nie udało się tych planów zrealizować. W ten sposób można przynajmniej połowicznie spełnić drzemiące w nas od dawna pragnienia. W wirtualnej przestrzeni nie ma rzeczy niemożliwych. A ty jakie masz marzenia? Jeżeli kiedykolwiek marzyło ci się, by zostać budowlańcem lub dekoratorem wnętrz, wypróbuj oryginalny “symulator” House Flipper pobierz i spełniaj marzenia. Producentem gry jest Empyrean, a wydawcą PlayWay. Data premiery PC 17 maj 2018.

House Flipper Download skidrow PC pełna wersja

House Flipper pobierz grę Ściągnij Grę!

Z czym to się je?

House Flipper to jedna z gier na PC Windows, w której mamy możliwość rozwijania wirtualnej działalności. Wcielamy się w postać budowlańca na dorobku. Skupujemy zniszczone domy, by je odpowiednio wyremontować i odsprzedać z zyskiem. Zarabiamy pieniądze po to, by nieustannie modernizować swój zakład, dokupować sprzęt i materiały budowlane. Ciekawą opcją jest wykonywanie aranżacji świeżo wyremontowanych wnętrz, zgodnie z własną wizją. Jeżeli ty też chcesz się wyżyć twórczo i skomponować własny niepowtarzalny wystrój czterech ścian, pobierz za darmo House Flipper PC download z pewnością ci to umożliwi. Nie każdy ma możliwość remontowania i meblowania własnych czterech kątów w rzeczywistości, lecz profesjonalny “symulator” jest już powszechnie dostępny. Warto zatem spróbować swoich sił w tej konkretnej profesji. Z pewnością sprawi to nie mniej radości i satysfakcji niż faktyczne zetknięcie się z zawodem budowlańca.

Funkcja edukacyjna gry

Rozgrywka symulacyjna może pełnić istotne funkcje edukacyjne. Dzięki niej nabywamy i rozwijamy umiejętność wieloaspektowego patrzenia na dany problem i szukania optymalnych rozwiązań.  Przejęcie domostwa wiąże się bowiem z koniecznością pokonania szeregu przeszkód, jak np. pozbycie się bałaganu po poprzednich lokatorach, naprawienie instalacji lub wytępienie uciążliwych “mieszkańców” w postaci szkodników. Urządzanie wnętrz wiąże się z wyszukiwaniem stylowych mebli i dodatków, więc w ten sposób rozwijamy swą wyobraźnię oraz zmysł estetyczny. Sprawdź także symulator złodzieja Thief Simulator pobierz.

Masz głowę pełną pomysłów oraz zdolność kreowania nowej rzeczywistości, ściągnij House Flipper free download i realizuj się na płaszczyźnie budowlano-aranżacyjnej. Gra uczy ponadto wartości pieniądza (nawet, jeżeli jest wyłącznie wirtualny), planowania inwestycji oraz mozolnego tworzenia biznesu krok po kroku, co okazuje się być żmudnym i powolnym procesem. Cierpliwość jest zatem również ważną cechą, którą poniekąd w sobie kształtujemy. Ty także możesz zbudować swoje imperium!

I ty możesz zostać budowlańcem!

House Flipper to zdecydowanie gra dla każdego. Nieważne, ile masz lat, jakie masz hobby i czym zajmujesz się zawodowo. Gra stanowi sprytne połączenie zabawy i nauki dla ludzi o zróżnicowanych gustach oraz zainteresowaniach. House Flipper to wyzwanie połączone z prawdziwą przygodą, dzięki któremu być może odkryjesz w sobie nowe pasje i zechcesz pójść w tym kierunku także w rzeczywistości. Na tym właśnie polega urok gier symulacyjnych.

Generalne remonty domów: House Flipper Pobierz Cracked

House Flipper download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Skidrow House Flipper Free Download
 • Steam PC House Flipper Torrent
 • Cracked House Flipper 3DM do pobrania
 • Pełna wersja House Flipper Download PC
Opinie
 1. Tomasz
 2. Jowita
 3. Maks

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *