Hunt Showdown Download

Hunt: Showdown to sieciowa gra akcji, za którą odpowiada studio Crytek, które ma na swoim koncie takie tytuły jak Crysis, Homefront czy Ryse: Son of Rome. To gry, które bronią się same, okazały się wielkimi hitami, co stanowi idealne referencje producenta. Chcesz poznać kolejne dzieło studia Crytek? Pobierz grę klikając Hunt Showdown Download i sprawdź, czym tym razem zaskoczy Cię producent.

Hunt Showdown Download – Pełna Wersja PC

Hunt Showdown pobierz

Pobierz za Darmo!

Hunt: Showdown to gra sieciowa, jednak gracz nie otrzyma możliwości rywalizowania z innymi miłośnikami gier komputerowych. Rozgrywka została bowiem przewidziana jedynie w trybie kooperacyjnym. Na gracza czeka jedynie możliwość dołączenia do czteroosobowego składu, którego zadaniem jest przetrwanie w świecie opanowanym przez przerażające potwory.

Gra to propozycja dla miłośników historii i epok minionych. Jeżeli lubisz sentymentalną podróż w czasie to nie czekaj i pobierz Hunt: Showdown download i rozpocznij walkę w mrocznych czasach minionych. Akcja gry toczy się bowiem w XIX wieku. Świat jest sparaliżowany przez siły zła, które czają się w każdym zakątku, potwory sieją śmierć, a przetrwanie wymaga olbrzymiego męstwa. Gracz wciela się w jednego z czterech bohaterów, którzy postanawiają stawić opór siłom zła i rozpoczynają polowanie na potwory.

Skład drużyny łowców jest stały, co oznacza, że gracz za każdym razem będzie miał do dyspozycji jedną z czterech tych samych postaci. Nie ma co popadać w panikę wynikającą ze strachu przed nudą. Tytuł został wyposażony w system rozwoju postaci, więc za każdym razem będzie można rozwijać i dostosowywać swojego bohatera, do swoich potrzeb i przyzwyczajeń, tak, by uzyskać postać o parametrach, które okażą się najlepsze do walki ze złem. Podobnie wygląda wyposażenia bohatera. W grze znajdziemy całą gamę różnych ubrań, zbroi i udoskonaleń, które będziemy mogli dobierać według swoich upodobań.

Dużym atutem gry jest niepowtarzalność scenerii. Walki odbywają się bowiem na mapach generowanych w sposób proceduralny, co oznacza, że za każdym razem są inne i niepowtarzalne. Z tej samej zasady korzystała seria Diablo, co bardzo przypadło do gustu graczom, którzy mogli czerpać przyjemność z gry, mimo wielokrotnego jej ukończenia. Po prostu, za każdym uruchomieniem tytułu uzyskujemy inny, oryginalny świat. Jeżeli dodamy do tego fakt, że sceneria ma charakter sandboxowy, czyli bazuje na świecie otwartym, nieograniczonym, to otrzymamy świetną receptę na długą i niezapomnianą rozgrywkę.

Gra jest przeznaczona dla graczy wymagających. Przeciwnicy dysponują bowiem wysoką inteligencją, potwory są silne i trudne do pokonania. Z kolei do dyspozycji gracza oddana jest ograniczona ilość amunicji, która się szybko zużywa, zatem należy ją pożytkować rozsądnie.

Gra jest piękna graficznie. Postaci odwzorowane są bardzo szczegółowo, świat zachwyca bogactwem szczegółów i ogromną strukturą. Osiągnięcie tego efektu zagwarantowało zastosowanie silnika CryEngine. Jeżeli lubisz gry akcji, pobierz Hunt: Showdown download i sprawdź, czym tym razem zaskoczą Cię twórcy Crysis.

Hunt Showdown Pobierz grę na PC

Hunt Showdown download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Hunt Showdown Torrent Chomikuj
  • Free Download Hunt Showdown Crack Pebx
  • Exsite Hunt Showdown Pobierz za darmo
  • Skidrow Hunt Showdown Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *