Husk Download

Husk jest wydanym na platformę PC Windows survival horrorem, rozgrywanym z perspektywy trzeciej osoby. Głównym bohaterem gry jest Matthew Palmer, który po katastrofie pociągu stara się odnaleźć swoją rodzinę w odciętym od świata miasteczku Shivercliff. Za powstanie gry odpowiedzialne jest polskie studio UndeadScout. współpracujące z ekipą IMGN PRO, której wydany w 2015 roku horror Kholat spotkał z bardzo dobrym przyjęciem. Do najważniejszych inspiracji twórców należą przede wszystkim tytuły będące klasykami gatunki, takie jak np. seria Silent Hill, Alan Wake czy Alone in the Dark.

Husk Download Codex pełna wersja

Husk pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Husk

Akcja gry przygodowej rozpoczyna się w połowie lat 90. Miejscem wydarzeń jest tajemnicze miasto Shivercliff, które budzi natychmiastowe skojarzenia z kultowym, tytułowym Miasteczkiem Twin Peaks, znanym z serialu autorstwa Davida Lyncha i Marka Frosta. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłą atmosferę mrocznej miejscowości, jak najszybciej pobierz Husk Download i wciel się w głównego bohatera, Matthew Pamera. Celem postaci jest odnalezienie rodziny, która zaginęła po katastrofie pociągu. Odcięte od świata Shivercliff utrudnia jednak to zadanie, ponieważ podobnie jak w znanym z serii Silent Hill Cichym Wzgórzu, zło czai się tutaj niemal na każdym kroku. Wraz z postępem w grze, główny bohater coraz bardziej zatraca się pomiędzy rzeczywistością, a koszmarem. Matthew zmaga się mroczną przeszłością oraz nękającymi go demonami, a także powoli odkrywa tajemnice miasteczka i prawdziwy sens swojej historii.

Mechanika w grze Husk

Rozwiązania zastosowane w grze Husk nie odbiegają znacząco od typowej mechaniki obecnej w gatunku survival horror. Gracz doświadcza rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby, co znacząco zwiększa immersję oraz pogłębia wrażenia z zabawy. Celem rozgrywki jest przede wszystkim rozwiązywanie zagadek, które odsłaniają przed graczem kolejne mroczne sekrety Shivercliff. Oprócz tego gracz może dokonywać dowolnej eksploracji miasteczka. Dodatkowym elementem opowiadanej historii jest walka. Aby poczuć dreszczyk emocji, pobierz Husk Download i chwyć za broń obuchową. Z czasem do pokonania przeciwników niezbędna staje się również broń palna, w postaci pistoletów i rewolwerów. Elementem rozgrywki są także występujące w niektórych miejscach pojedynki z bossami, jednak główny nacisk położony jest na opowiadaną historię. Mimo, iż jest ona bogata w detale i szczegóły, została przedstawione w formie znacznie przystępniejszej, niż miało to miejsce w poprzednim dziele firmy IMGN PRO, czyli grze Kholat.

Strona techniczna gry Husk

Wysoki poziom oprawy graficznej uzyskany został dzięki wykorzystaniu zaawansowanego silnika Unreal Engine 4. Wydana na platformę Windows gra charakteryzuje się bardzo dobrą jakością detali. Aby doświadczyć podróży po skąpanym we mgle miasteczku Shivercliff, pełna wersja Husk Download i odwiedź wszystkie nieprzyjazne zakamarki. Szata graficzna produkcji skąpana jest w szarych, matowych barwach, które skontrastowane czerwienią przelewającej się krwi. Mroczna atmosfera gry dopełniana jest dodatkowo przez niezwykle klimatyczną muzykę. Autorem soundtracku jest Arkadiusz Reikowski, który skomponował również muzykę do takich produkcji jak Kholat czy Layers of Fear.

Husk Pobierz na PC za darmo

Husk download

Pobierz za Darmo!

  • Pebx Husk Download PC
  • Pobierz Husk Steam Cracked
  • Chomikuj Husk Free Download
  • Exsite Husk Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *