Hytale PC Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Hypixel Studios


Wydawca:
 

Riot Games


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Akcji, FPP, TPP, fantasy, sandbox, elementy RPG, survival, indie, kooperacja, crafting

Języki:  Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6899 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Hytale:

Hytale to ciesząca się dużym zainteresowaniem gra akcji z elementami RPG. Z pewnością usatysfakcjonuje ona miłośników klimatu fantasy. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez Hypixel Studios. Wydawcą jest studio Riot Games. Gra dostępna jest wyłącznie na PC. Można tutaj znaleźć również wiele elementów survivalu. Na uwagę zasługuje wielobarwne otoczenie, które pozytywnie wpływa na emocje towarzyszące rozgrywce. Data premiery na steam: 15 grudnia 2018.

Hytale gra do pobrania

Hytale pełna wersja
Zainstaluj Grę!

Budowa otoczenia

Masz ochotę na grę podobną do Minecrafta? Pobierz Hytale Download i zbuduj świat za pomocą bloków. Do dyspozycji mamy klocki o różnych wymiarach oraz kolorach. To właśnie dzięki temu lokacje mogą być niebanalne oraz zgodne z naszymi indywidualnymi oczekiwaniami. Mamy szansę na wykazanie się kreatywnością. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają artystyczną duszę.

Plusem jest fakt, że twórcy zadbali o szeroki wybór materiałów. Znacząco ułatwia to tworzenie fantazyjnych kształtów oraz budowli. Duże znaczenie ma jednak to, w jaki sposób uda nam się pozyskać surowce. Pamiętajmy, że nie są one nieograniczone. Największe znaczenie posada oszlifowany kamień. Nie tylko daje on wiele możliwości, ale również cechuje się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Nie zapominajmy, że rodzaj zastosowanego materiału ma bezpośredni wpływ na wytrzymałość stworzonego obiektu. Jeśli niewłaściwie dopasujemy surowiec, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasza praca pójdzie na marne. Do dyspozycji mamy m.in. bloki z kwarcytu, blachodachówki, czy też bloki przeznaczone do budowy schodów.

Świat podzielony na strefy

Darmowe gry zapewniają wiele ciekawych elementów. W przypadku Hytale świat został podzielony na kilka stref. Każda z nich jest zupełnie inna. Posiada ona unikatową roślinność, zwierzęta, czy tez bliżej nieokreślone istoty. To właśnie dzięki temu podczas eksploracji lokacji nie można się nudzić. Z pewnością zadowoli to osoby, które nie znoszą monotonii.

Kolejnym plusem w recenzowanej grze jest fakt, że otoczenie jest niezwykle kolorowe. Uprzyjemnia to eksplorację terenu. Warto zwrócić jest uwagę na jego ukształtowanie. W lasach można spotkać niedźwiedzie, które nie są przyjaźnie nastawione do innych form życia. Należy zachować czujność, gdyż starcie z potworami może zakończyć się tragicznie.

Oczywiście w grze znajdują się również żyjątka, z którymi nie można wejść w bliższe relacje. Po prostu sprawiają one, że otoczenie jest przepełnione życiem. Mowa tutaj o np. żabach. Nie mogą nas one zaatakować, ale ich obecność nie niesie za sobą większych korzyści.

Unikatowa postać

Przed rozpoczęciem zabawy możemy wykreować postać, która będzie w pełni dopasowana do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. Twórcy udostępnili nam rozbudowany kreator w Hytale PC, co ułatwia stworzenie idealnego bohatera. Będzie on pojawiał się na naszym avatarze. Trzeba zaznaczyć, że mamy wpływ nie tylko na wygląd. Postacie posiadają zróżnicowaną mimikę.

Grafika w opisywanej grze wygląda zupełnie tak, jakby została stworzona z dużej liczny pikseli. Z tego względu nie należy spodziewać się zbyt wysokiej szczegółowości podczas tworzenia postaci. Ludziki wyglądają, jakby zostały stworzone z klocków. Pomimo tego możemy w stu procentach dopasować je do osobistej koncepcji.

Na uwagę zasługuje fakt, że podczas rozgrywki na twarzy naszej postaci widoczne są emocje. Dla przykładu – zaciska ona zęby podczas machania mieczem. Dzięki temu rozgrywka staje się nieco bardziej realistyczna. Należy wiedzieć, że część emocji można jest wyzwolić ręcznie.

Wyprawa do podziemi

Nie każdy wie, że w opisywanej grze Hytale rozgrywka toczy się nie tylko na powierzchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zejść do podziemi. To zupełnie nowe lokacje, które kryją wiele tajemnic oraz niespodzianek. Trzeba dodać, że to właśnie tam znajdują się surowce niezbędne do budowy obiektów. Bez nich nie możemy tworzyć nowych obiektów.

Otoczenie możemy obserwować zarówno z perspektywy trzeciej, jak i pierwszej osoby. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Ważne jest to, aby posiadać dobry widok na otoczenie – nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się zagrożenie. System walk nie jest zbyt rozbudowany, jednak to nie one stanowią podstawę rozgrywki.

Opisywana produkcja dostępna jest zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dzięki rozgrywce wieloosobowej możemy połączyć się z innymi graczami za pomocą sieci. Niewątpliwą zaletą jest to, że społeczność recenzowanej gry jest mocno rozbudowana. Spełni to oczekiwania tych, którzy lubią dzielić się swoimi poczynieniami oraz sukcesami z innymi. Wystarczy jedynie dostęp do sieci.

Hytale Download pełna wersja

Gra na PC
Pobierz Grę!

  • Gra Hytale na PC torrent pebx
  • Free Download Hytale crack chomikuj
  • Za darmo Hytale Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *