Jagged Alliance: Rage! Download

Legendarna seria turowych gier taktycznych powraca. Najnowsza część z serii to spin-off rozgrywający się na tropikalnej wyspie, którą włada boss dużego kartelu narkotykowego. Wejdź do brutalnego świata skąpanego w krwi wielu niewinnych ludzi, poprowadź drużynę najlepszych komandosów z całego świata, pobierz Jagged Alliance: Rage! Download, wykorzystaj swoje umiejętności taktycznie i wyzwól zniewoloną wyspę. Data premiery gry strategicznej zaplanowana została na dzień 6 grudzień 2018 na platformy Microsoft Windows PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Producentem jest HandyGames natomiast jej wydawcą THQ Nordic / Nordic Games.

Jagged Alliance: Rage! PC Download pełna wersja

Jagged Alliance: Rage! do pobrania

Ściągnij Grę!

Najnowsza odsłona serii, której historia rozpoczyna się w 1996 roku to spin-off, tym razem wydawany przez szwedzkie THQ Nordic, które zdobyło licencję do marki po bankructwie poprzedniego studia. Za grę odpowiada niemieckie HandyGames, które najwięcej doświadczenia zebrało w trakcie tworzenia gier mobilnych.

Akcja tego tytułu rozpoczyna się dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony serii. Najemnicy, którymi przewodzi gracz, mają za zadanie eliminację kontrolujących tropikalną wyspę przeciwników. Jako że jest ona całkowicie odcięta od świata, wszystkich czeka niezwykle trudna i wyczerpująca misja, która z pewnością pochłonie wiele ofiar.

Tytuły z serii Jagged Alliance odznaczają się charakterystyczną, trójwymiarową grafiką, którą gracz obserwuje z rzutu izometrycznego. Spinn-off z podtytułem Rage! Wprowadza istotną zmianę pod względem wizualnym, mianowicie twórcy zrezygnowali z realistycznej grafiki, wprowadzając zamiast tego bardziej komiksowy styl z mocnymi, kontrastującymi ze sobą kolorami. Sterowany przez gracza zespół składa się ze starannie wyselekcjonowanych najemników, którzy różnią się doświadczeniem, umiejętnościami i ceną za swoje usługi. Przedzierają się przez duże i zróżnicowane lokacje, które same w sobie stanowią nie lada wyzwanie. Sprawdź swoje umiejętności taktyczne grając na konsolach XONE, PS4 czy komputerze PC.

Oddział złożony jest z Ivana Dolicha, speca od zadań siłowych i broni automatycznej, Charlene Higgens, członkini SWAT i znakomitej snajperki oraz Kyle’a Simmonsa, cichego zabójcy działającego w cieniu. Każdy z członków odznacza się unikalnymi zdolnościami, które lepiej sprawdzą się w konkretnych sytuacjach. Jeśli chcesz poprowadzić zespół najlepszych komandosów świata, pobierz Jagged Alliance: Rage! Download i zostań najlepszym dowódcą, jakiego tylko można znaleźć.

Najemnicy na swojej drodze spotkają bardzo zróżnicowanych przeciwników, począwszy od standardowych szeregowych, którzy stanowią zwykłe mięso armatnie, aż po doświadczonych dowódców, którzy koordynują działania wroga i sprawiają, że grupa przeciwników jest znacznie bardziej niebezpieczna. Aby misja zakończyła się sukcesem, potrzebne jest odpowiednie podejście i strategia, a każda kolejna lokacja będzie wymagała od gracza zupełnie innego podejścia.

Tytuł ten przeznaczony jest przede wszystkim dla jednego gracza, ale twórcy udostępnili też sieciowy tryb kooperacyjny, w którym zmagać się mogą maksymalnie dwie osoby. Rozgrywka w trybie kooperacyjnym zasadniczo nie różni się od trybu dla jednego gracza, ale pozwala na wspólną zabawę, co może być dużym urozmaiceniem. W takim razie zaproś znajomego na sesję, pobierz Jagged Alliance: Rage! Download i wspólnie wyzwólcie tropikalną wyspę z rąk bossa mafii narkotykowej. Cena gry na steam: 19,99 USD.

Oficjalna strona: https://jaggedalliance.com/.

Jagged Alliance: Rage! Pobierz pełna wersja

Jagged Alliance: Rage! PC

Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.5 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 460 z 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Jagged Alliance: Rage! Torrent Pebx
  • Free Download Jagged Alliance: Rage! Crack Chomikuj
  • Exsite Jagged Alliance: Rage! Pobierz za darmo
  • Skidrow Jagged Alliance: Rage! steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *