Junkyard Simulator Download

Junkyard Simulator to kolejna gra symulacyjna wypuszczona na rynek przez firmę PlayWay, mającą na swoim koncie chociażby serię Car Mechanic Simulator. Tytuł opracowany został przez rodzimą grupę debiutantów, wchodzących w skład zespołu studia Rebelia Games. Jeżeli lubisz symulatory, wyszukaj frazy pobierz Junkyard Simulator i weź udział w niezwykle fascynującej zabawie.

Junkyard Simulator Download Pełna wersja

Junkyard Simulator steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Junkyard Simulator

Gracz wciela się w postać nowego właściciela niedużego złomowiska. Jego zadaniem jest umiejętny rozwój interesu, dzięki któremu bohater osiągnie status prawdziwego rynkowego potentata. Zabawa nie jest jednak łatwa, a na gracza czeka dużo wymagającej pracy do wykonania. Jeżeli zawsze chciałeś zarządzać początkującym interesem, kliknij na pobierz Junkyard Simulator Download i zostań właścicielem najlepszego złomowiska w okolicy. Do podstawowych zadań realizowanych w trakcie rozgrywki należy zbieranie złomu, a także przygotowywanie go do dalszej sprzedaży. Początkowo główny bohater nie dysponuje praktycznie żadnymi dużymi środkami pieniężnymi, w związku z czym znaczną część prac gracz musi wykonać własnoręcznie.

Mechanika w grze Junkyard Simulator

Podstawą całej zabawy jest zwiedzanie wysypiska oraz sortowanie elementów przeznaczonych do niszczarki. Wraz z postępem w grze, uzbierać można środki na różnego rodzaju maszyny przyspieszające oraz ułatwiające realizację prac. Należy do nich na przykład możliwość załadowania złomu na wózek, a następnie przewiezienie go do dalszych modyfikacji w rozdrabniarce i paczkarce. Jeżeli chcesz samodzielnie zająć się obróbką zróżnicowanego złomu, pobierz Junkyard Simulator Download i zaprezentuj swoją zdolność do sprawnej organizacji całego interesu.

Rozgrywka w Junkyard Simulator

Silniki oraz inne większe elementy wymagają jednak zastosowania żurawia warsztatowego w formie podnośnika. Ładunek o dużych gabarytach transportować można natomiast przy pomocy dźwigu wyposażonego w elektromagnes. Jeżeli zawsze chciałeś pobawić się takim sprzętem, wyszukaj pobierz Junkyard Simulator Download i zajmij się przenoszeniem, transportowaniem i rozdrabnianiem złomu. Należy także pamiętać o jego segregacji, ponieważ odbiorcy najczęściej poszukują określonych materiałów. Maszyny nie są jednak w stanie zająć się selekcją, w związku z czym o odpowiedni podział gracz zadbać musi we własnym zakresie.

Strona techniczna gry Junkyard Simulator

Pod wieloma względami rozwiązania zastosowane w Junkyard Simulator przypominają te znane z popularnej serii gier symulacyjnych Car Mechanic Simulator. Dotyczy to również charakterystycznej stylistyki oraz specyficznej oprawy graficznej, które zostały wyraźnie zainspirowana znanym dziełem studia Red Dot Games. Jeżeli jesteś fanem tego cyklu, pobierz Junkyard Simulator Download i wypróbuj swoich sił w tej symulacji. Przez większość czasu gracz spełnia swoje obowiązki na złomowisku, w związku z czym tytuł nie oferuje żadnych szczególnie pięknych widoków. Modele zniszczonych samochodów oraz innych zdezelowanych maszyn prezentują się jednak bardzo dobrze.

Junkyard Simulator Pobierz reloaded

Junkyard Simulator steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Junkyard Simulator Skidrow
  • Pebx free Junkyard Simulator za darmo Pobierz
  • Warez-bb Junkyard Simulator Cracked-3dm
  • Do pobrania Junkyard Simulator Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *