Car Mechanic Simulator 2018 Download

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona bardzo popularnej serii symulatorów. To właśnie w niej możliwe jest wcielenie się we właściciela jednego z warsztatów samochodowych. Głównym celem jest przede wszystkim zarabianie pieniędzy, które możemy otrzymać naprawiając pojazdy. Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 download i sam się przekonaj, jak bardzo jest to proste!

Już na początku 2014 roku ukazała się nowa wówczas gra Car Mechanic Simulator 2014. nie jest to nic innego jak symulator mechanika samochodowego, który w tamtym czasie zapoczątkował nową serię firmy PlayWay. Warto wiedzieć, iż jest to wydawca takich tytułów jak między innymi The Way oraz Helicopter: Natural Disasters.

Car Mechanic Simulator 2018 Download pełna wersja

Car Mechanic Simulator 18 prophet

Pobierz za Darmo!

Z kolei Car Mechanic Simulator 2018 to jej trzecia odsłona i jednocześnie pierwsza, która jest przeznaczona nie tylko na PC-ty, ale także na konsole firm Sony oraz Microsoft. Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 download i sam oceń, jak wspaniałą grafikę posiada ta seria.

Ogólne założenia cyklu znacząco nie zmieniły się, z tego powodu cały czas jest to produkcja, gdzie staramy się naprawiać różne pojazdy. Warto pamiętać, iż tym razem otrzymaliśmy aż czterdzieści maszyn. Musimy sprawdzać oraz wymieniać szereg różnorodnych części, z których zbudowane są wybrane auta. Wszystko wykonuje się po to, by zdobyć rozgłos oraz przyciągnąć kolejnych klientów, którzy mają popsute samochody. Rozgrywka w Car Mechanic Simulator 2018 na PC przebiega w kilku etapach. Na początku przyjmujemy wybrane zlecenie na naprawę auta. Kolejno podchodzimy do maszyny, która znajduje się w warsztacie oraz sprawdzamy co dokładnie się dzieje. Jeżeli problem może występować na przykład w silniku, to kolejno otwieramy jego maskę oraz przystępujemy do rozkręcania motoru, poszukując usterki.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Bezpośrednio po wykryciu usterki należy wymienić zepsutą część, korzystając przy tym z rozmaitych narzędzi. Niestety nie do wszystkich mamy dostęp od razu, ponieważ niektóre rzeczy zdobywamy dopiero gdy osiągniemy wyższy poziom warsztatu. Zdecydowanie musimy też znaleźć niezbędny element, który z pewnością ulokowany jest gdzieś w magazynie. Oprócz tego ta gra umożliwia także malowanie pojazdów lub też testowanie ich na torze wyścigowym. Tytuł reprezentuje popularny gatunek symulatorów, jednak rozgrywka jest dość przystępna również dla osób nieznających się na naprawianiu pojazdów.

Interesujące elementy samochodów otaczane są specjalną kolorową obwódką. Z kolei na ekranie pojawiają się instrukcje prezentujące to, co możemy w danej chwili zrobić. Otoczenie po którym nieustannie się poruszamy nie zachwyca zbytnio pod względem projektu, ponieważ to zwykły warsztat samochodowy. Jednak zostało ono porządnie wykonane.

Car Mechanic Simulator 2018 to doskonała propozycja dla każdego, kto kocha symulatory. Jest to seria charakteryzująca się doskonałą grafiką, jak również wspaniałymi dodatkami. Zdecydowanie jest to idealna propozycja nie tylko dla fanów motoryzacji. Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 download i przekonaj się sam, jak bardzo interesująca może być ta rozgrywka.

Car Mechanic Simulator 2018 Pobierz CODEX

Car Mechanic Simulator 2018 reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Torrent Car Mechanic Simulator 2018 Reloaded
  • Skidrow Car Mechanic Simulator 2018 Prophet
  • Free Car Mechanic Simulator 2018 Download PC
  • Steam Car Mechanic Simulator 2018 Pre order

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *