Just Cause 4 Download

Just Cause 4, to czwarta odsłona gier na PC, których bohaterem jest nieustraszony Rico Rodriguez. Tym razem trafia do Ameryki Południowej, a ściślej rzecz biorąc do fikcyjnego państwa Solis. W nim rządy sprawuje paramilitarna organizacja, na czele której stoi Gabriela Moralez. Zadaniem protagonisty jest rzecz jasna neutralizacja reżimu. Jeśli lubisz gry przygodowe z polityczno-militarnym wątkiem, koniecznie pobierz Just Cause 4 Download i eksploruj razem z bohaterem gry obszary państwa Solis, a także stawaj w szranki z członkami organizacji paramilitarnej Black Hand. Producentem jest Avalanche Studios, a wydawcą Square-Enix / Eidos. Data premiery gry 4 grudzień 2018 na platformy PC, PS4 i XONE.

Just Cause 4 Download – Pełna Wersja PC

Just Cause 4 pobierz Pobierz Grę!

Fabuła gry urozmaicona o nieprzewidziane zjawiska pogodowe

Atutem gry jest bardzo ciekawa symulacja zjawisk pogodowych, takich jak burze tropikalne, tornada czy nawet śnieżyce. Wszystko to utrudnia głównemu bohaterowi jego misję, ale również przeszkadza jego wrogom. Poznanie mechanizmu ekstremalnych zjawisk pogodowych i ich wpływu na otaczającą rzeczywistość jest fascynująca, dlatego pobierz za darmo Just Cause 4 PC Download i przekonaj się jak ta nowinka zmieniła całą rozgrywkę w grze. Sprawdź również trzecią odsłonę serii Just Cause 3 pobierz PC.

Różne ukształtowanie terenu – przydatny ekwipunek

W grze Just Cause 4 główny bohater porusza się zarówno po terenach pustynnych, tropikalnych lasach, miastach i wioskach, dlatego do dyspozycji ma wszelakie urządzenia mobilne, począwszy od różnych samochodów, motocykli, przez śmigłowce i myśliwce, aż na dźwigach, buldożerach czy skuterach wodnych kończąc. Główny bohater może zostać również szybownikiem bądź skoczkiem ze spadochronem. Wszystkie umiejętności pomagają mu w wypełnieniu misji, jaką jest ocalenie mieszkańców Solis przed reżimem Black Hand. Ponadto Rico dysponuje wszelaką bronią oraz gadżetami, które może modyfikować. Linka z hakiem, która pozwala łączyć różne elementy otoczenia, może np. posłużyć jako wyrzutnia. Bohater ma wiele możliwości eksploracji w różnorodnie ukształtowanym terenie, dzięki funkcjonalnym urządzeniom i gadżetom. Jeśli cenisz gry przygodowe rozgrywające się na lądzie, w wodzie i w powietrzu, ściągnij Just Cause 4 free Download i pokieruj głównym bohaterem w różnych miejscach i warunkach pogodowych.

Przemierzaj ogromną przestrzeń i wykonuj zadania poboczne

Gra Just Cause 4 daje możliwość przemierzania ogromnej otwartej mapy o powierzchni 1024 kilometrów kwadratowych, w trybie single player. Akcja toczy się z perspektywy trzeciej osoby, dlatego możemy bacznie obserwować całą okolicę i zauważyć zbliżające się niebezpieczeństwo. Dzięki technologii Apex możemy się tu cieszyć doskonałej jakości grafiką, która zadowoli nawet koneserów gatunku. Dzięki temu krajobrazy są bardziej wyraźne, a szczegóły dostrzegalne. To niezwykle istotne w grach przygodowych w których liczy się bardzo wizualna otoczka, a także ciekawie przedstawiona fabuła. W Just Cause 4 poza tradycyjnymi walkami i eksploracją, mamy również kwestie poznania bliżej postaci Rico. Bohater obok swojej misji stara się dociec prawdy na temat swojego ojca. Ten wątek jest również rozwinięty pod względem fabularnym, co wzbogaca treściowo samą rozgrywkę. Bohater staje się dzięki temu bliższy i bardziej “ludzki”.

Just Cause 4 Pobierz grę na PC

Just Cause 4 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD R9 270 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 59 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Free Download Just Cause 4 Crack Pebx
  • Pobierz JustCause 4 Torrent Chomikuj
  • CODEX Just Cause 4 Free Download
  • SKIDROW Just Cause 4 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *