King’s Bounty II gra do pobrania

King’s Bounty II to druga odsłona popularnego cyklu gier strategicznych z elementami TPP. Jest to produkcja, która z pewnością usatysfakcjonuje miłośników fantasy. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio 1C Entertainment. Polskim wydawcą jest 1C / Cenega. Opisywany tytuł udostępniono na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Trzeba wspomnieć, że twórcy inspirowali się świetnie znaną serią Heroes of Might & Magic.

King’s Bounty II Download – Pełna Wersja PC

King's Bounty II Pobierz Pobierz Grę!

Zabójcza zaraza

Chcesz poczuć się niczym prawdziwy władca magicznej krainy? Pobierz King’s Bounty 2 Download i zarządzaj królestwem Nostria. Podczas rozgrywki możemy wcielić się w trzy różne postacie. A więc pamiętajmy, że każda podjęta przez nas decyzja niesie za sobą konsekwencje. Właśnie dlatego tak duże znaczenie ma tutaj myślenie strategiczne. Zatem należy przewidzieć, co będzie wynikiem naszych poczynań.

Akcja opisywanej gry toczy się w miasteczku Anitara. Tak więc warto wspomnieć, że znajduje się tutaj wiele charakterystycznych elementów, które znane są z takich produkcji, jak m.in. Pieśń lodu i ognia. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale, co usatysfakcjonuje wymagające osoby.

W opisywanej lokacji rozprzestrzenia się bliżej nieokreślona zaraza. Nie można jednoznacznie powiedzieć, co jest jej źródłem. Skutkiem tego niesie ona za sobą prawdziwą zagładę. Ludzie, rośliny oraz zwierzęta ulegają przerażającej deformacji. Odnotowano również wiele ofiar śmiertelnych. Musimy zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, co wywołało zarazę. Ważne jest także to, aby zapobiec jej dalszemu rozprzestrzenianiu.

Ucieczka do Nostarii

Darmowe gry zapewniają prężnie rozwijającą się fabułę. Ocalała ludność pragnie uchronić się przed śmiercią. Ucieka ona do królestwa Nostarii. Jest to kraina, która obfituje bogactwem. Społeczność żyje spokojnie oraz szczęśliwie do dnia pojawienia się intruzów. Zatem początkowo ich przybycie nie rodzi problemu. Dopiero po pewnym czasie okazuje się, że pragną oni zdominować rdzennych mieszkańców.

Wspomniane królestwo jest narażone na wojnę domową. Musimy zrobić wszystko, aby unormować sytuację polityczną. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie. Należy liczyć się z tym, że nie wszystkie podjęte przez nas decyzje spotkają się z uznaniem mieszkańców. Zarządzanie krainą wymaga obiektywizmu – tylko dobra taktyka zagwarantuje nam sukces.

Trzeba dodać, że nasze czyny wpływają nie tylko na losy królestwa Nostarii. Podczas rozgrywki kształtujemy również reputację kierowanej przez nas postaci. Powinniśmy dążyć do tego, aby była ona szanowana oraz ceniona. Warto wiedzieć, że każda z tech dostępnych postaci posada zupełnie inny charakter, a także umiejętności. Pobierz grę King’s Bounty II Download na PC.

Walki turowe w King’s Bounty II

Opisywana produkcja kładzie duży nacisk na walki turowe. Oznacza to, że podczas rozgrywki będziemy nie tylko borykać się z codziennymi problemami królestwa. Musimy również uważać na nieprzyjaciół, którzy będą próbować odebrać nam władzę. Istotne jest to, aby zachować czujność. Nie można przewidzieć najazdu wroga.

Na naszej drodze stanie wielu różnych przeciwników. To nie tylko ludzie, ale również elfy, trolle, czy też inne magiczne stworzenia. Nie zapominajmy, że posiadają one odmienne zdolności. Nie każdego wroga można pokonać szybko oraz bezproblemowo. W niektórych przypadkach trzeba wykazać się nie lada sprytem.

W opisywanej grze mamy do czynienia z otwartym światem. Daje nam to sporą swobodę podczas przemierzenia lokacji. Nie należy jednak zapominać o licznych utrudnieniach. Mowa tutaj o np. ukształtowaniu terenu. Nie zawsze będziemy mogli udać się tam, gdzie chcemy. Bacznie obserwujmy otaczającą nas przestrzeń, tak aby uniknąć pułapek. Inną fajną grą strategiczną jest Warcraft III: Reforged za darmo.

Zarządzanie armią

Podczas prowadzonych walk musimy również kierować armią. Naszym zadaniem jest wydawanie rozkazów. Do dyspozycji mamy całkiem spory wybór poleceń. Znacząco urozmaica to zabawę. Toczone bitwy są niezwykle widowiskowe. Należy także uzbroić się w ostrożność. Oddziały wroga mogą zaatakować w najmniej spodziewanym momencie.

Na specjalną uwagę zasługuje wysokojakościowa oprawa wizualna. Grafika została maksymalnie dopracowana, co pozytywnie wpływa na emocje podczas rozgrywki. Zadawane ciosy przedstawiane są o wiele bardziej realistycznie, niż w poprzedniej odsłonie. Dopełnienie stanowi klimatyczna oprawa muzyczna. Bezpośrednio wpływa ona na charakter produkcji.

Gra dostępna jest wyłącznie w trybie single player. Oznacza to, że nie możemy rozegrać wspólnych bitew ze znajomymi. Dla niektórych osób może być to minusem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że to od nas zależy zakończenie gry. Możemy odkryć ją na wiele różnych sposobów, co gwarantuje długie godziny wyśmienitej rozrywki.

King’s Bounty 2 Pobierz grę za darmo

King's Bounty II Download Download free!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Grafika: 1280 MB GeForce GTX 470 / 2 GB Radeon HD 6870
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • Pełna Wersja King’s Bounty II Torrent Pebx
  • free Download King’s Bounty 2 Crack Chomikuj
  • Codex King’s Bounty II Pobierz na PC
  • Darmowa gra King’s Bounty 2 free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *