Kozacy 3 Download

Cossacks 3

Platformy: PC
Producent:

GSC Game World


Wydawca:

GSC World Publishing


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

20 września 2016


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-8

Gatunek: Strategiczne, TS | strategiczne wojenne | historyczne | XVIII wiek | XVII wiek

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, czeski, rosyjski, ukraiński, włoski, hiszpański, portugalski, portugalski brazylijski, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6312 razy

Waga: 2.94GB

Ocena użytkowników: 3.5/5

Wymagania sprzętowe Kozacy 3:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz/Athlon 3000+ 1.8 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 2600
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/7/8/10
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon 7900
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/7/8/10 64-bit

Cossacks 3 / Kozacy 3 to bardzo oryginalna gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym w XVII-XVIII wieku. Gra jest odtworzeniem poprzedniej części wydanej w roku 2001. Jeśli jesteś graczem, który może się pochwalić dobrymi wynikami z pierwszej części to nie zostawia się wątpliwości, że powinieneś pobrać Kozacy 3 Download, ponieważ jest to zdecydowanie lepsza wersja tej samej gry.

Kozacy 3 Pobierz pełna wersja

Cossacks 3 Download Ściągnij Grę!

Wydawca

Gra jest pierwszą po reaktywacji (w 2014) roku produkcją ukraińskiego studia GSC Game World, które jest odpowiedzialne za stworzenie takich gier jak S.T.A.L.K.E.R., American Conquest oraz wcześniejsze odsłony cyklu Kozacy. Chociaż nie udało się odtworzyć pełnego składu studia po reaktywacji to i tak w zdecydowanej większości nad grą pracowali ludzie związani z pierwszą i drugą częścią cyklu gry. Głównym producentem pozostał Evgeniy Grigorovich, czyli twórca oryginalnej wersji.

Opis

Akcja gry rozgrywa się w XVII-XVIII wieku, gracz będzie się posługiwał dwunastoma nacjami oddanymi do jego dyspozycji. Są to między innymi takie Państwa jak Francja, Anglia, Ukraina, Rosja czy Prusy/Austria. Każde z nich posiada zróżnicowaną technologicznie, unikatową armię, budynki i oddziały. Dla graczy dostępne są kampanie lub tryb indywidualny, dzięki któremu można brać udział w różnorodnych potyczkach. Jeśli jesteś fanem poprzedniej wersji Kozaków to pobierz Kozacy 3 Download, która jest jej ulepszoną wersją. Doświadczony w poprzedniej wersji gracz szybko odnajdzie się w nowym trybie gry.

Gra jest bardzo klasyczną strategią, której akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Do zadań gracza należą takie obowiązki jak gromadzenie surowców, rozbudowa bazy i terenu oraz szkolenie wojsk przeznaczonych do walki z wrogiem. Przy przeprowadzaniu walk można kierować bardzo rozległymi i potężnymi oddziałami. Nowością i mało charakterystyczną jak na strategię cechą gry jest to, że pozwala ona kierować nie tylko całym oddziałem wojska ale także pojedynczymi osobami, którym można wydać oddzielny rozkaz.

Walki mogą być toczone jednocześnie na lądzie jak i na wodzie co daje niesamowity efekt graficzny. Ukształtowanie terenu także ma wpływ na losy walki, dzięki temu nawet słabszy oddział może pokonać ten lepszy. Jest to bardzo duża zaleta w odniesieniu do gier strategicznych. Każdy z oddziałów ma swój indywidualny wskaźnik zdrowia, siły i morali, a także zmęczenia.

Tryb gry

W grze może uczestniczyć kilka osób co w połączeniu z samym jej założeniem generuje świetną zabawę połączoną z wysoko zaawansowaną strategią i przemyślnym działaniem. Limit osób na jedną grę wynosi siedem. Osoby te mogą dowolnie albo dzielić się na drużyny albo działać przeciwko sobie jednocześnie, nie tworząc żadnej z grup. W tego typu walce każdy atakuje każdego. Pojawia się także możliwość przekazania kontroli nad wybraną frakcją do działania automatycznego, czyli sterowania przez komputer. Nowa odsłona gry posiada wiele rozszerzeń dla fanów jak również edytor, dzięki któremu jesteśmy w stanie zmodyfikować mapę praktycznie od podstaw.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem klasycznych strategii, a do tego lubisz odświeżone wersje gier to musisz zainteresować się frazą Cossacks 3 Pobierz. Świetnie stworzona strategia przeniesie Cię w odległe czasy XVIII wieku, a Ty sam będziesz miał okazję wcielić się w dowódce ogromnej ilości wojska. Gra posiada niepowtarzalny, bardzo wciągający w zeszłą rzeczywistość klimat. Każdy fan gier strategicznych powinien się o tym przekonać.

Cossacks 3 Download PC

Kozacy 3 pobierz Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *