Lake Ridden Download

Lake Ridden jest wydaną na komputery osobiste z systemem Windows przygodówką, w której akcja rozgrywana jest z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł jest debiutanckim dziełem niezależnego studia Midnight Hub ze Szwecji. Wchodzący w jego skład deweloperzy mają jednak na koncie współpracę z tak uznanymi firmami jak Paradox, Tarsier Studios czy Mojang.

Lake Ridden Download CODEX

Lake Ridden steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Lake Ridden

Akcja gry Lake Ridden rozgrywa się w 1988 roku. Główną bohaterką jest Marie, trzynastoletnia dziewczynka. Razem z jej młodszą siostrą oraz przyjaciółmi, gracz udaje się na ostatni wakacyjny biwak. Ma się on odbyć w lesie, w amerykańskim stanie Maine w Nowej Anglii. Początkowo wszystko przebiega bez żadnych problemów, jednak wraz z nadejściem drugiej nocy dochodzi do sprzeczki. Siostra Marie ucieka do lasu, a celem głównej bohaterki jest ją odnaleźć oraz przeprosić. Główna bohaterka trafia jednak do zapomnianej wioski, w której czekają na nią kolejne problemy. Jeżeli chcesz poznać tajemniczą historię przedstawioną w grze, pobierz Lake Ridden Download i zobacz, co jeszcze przygotowali twórcy tytułu.

Mechanika w grze Lake Ridden

Lake Ridden to produkcja, która wymaga od gracza zaangażowania się w dwa aspekty rozgrywki. Pierwszym z nich jest śledzenie historii, a drugim rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek. Przebieg fabuły odkryć można właśnie poprzez zmaganie się z napotykanymi łamigłówkami. Celem zabawy jest także odnajdowanie przydatnych przedmiotów należących do siostry Marie, na przykład plecaka lub notesu. Zagadki są dość zróżnicowane. W niektórych przypadkach wymagane jest jedynie odnalezienie konkretnego przedmiotu, podczas gdy przy innych niezbędne okazuje się przeprowadzenie niewielkiego śledztwa. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej skomplikowanej zabawie, pobierz Lake Ridden Download i rozwiąż wszystkie łamigłówki. Główna bohaterka może również nawiązywać kontakt z napotykanymi mieszkańcami wioski. Bardzo szybko okazuje się, że skrywają oni wiele mrocznych tajemnic.

Rozgrywka w grze Lake Ridden

Lake Ridden zwraca uwagę starannie zaprojektowanym światem, w którym każdy element wydaje się odgrywać ważną rolę. Nawet najdrobniejsze szczegóły mogą się przyczynić do rozwiązania zagadki, w związku z czym podstawą rozgrywki jest eksploracja. Aby poznać wszystkie sekrety przygotowane przez deweloperów, pobierz Lake Ridden Download i dowiedz się, co stało się z siostrą głównej bohaterki. Pod wieloma względami ogólny schemat rozgrywki zastosowany w grze szwedzkiego studia przypomina horror, jednak Lake Ridden jest przede wszystkim przygodówką. Niepokojący klimat budowany jest głównie poprzez dość skromne udźwiękowienie, które przez większość czasu ogranicza się do naturalnych odgłosów. Jeżeli chcesz poczuć niezwykła atmosferę sennego miasteczka, pobierz Lake Ridden skidrow i daj się wciągnąć w niebanalną historię. Ogromny wpływ na klimat ma również oprawa graficzna. Rozgrywka przez większość czasu ma miejsce w nocy, a najmroczniejsze zakamarki rozjaśnić można wyłącznie przy pomocy słabego światła latarki.

Lake Ridden Pobierz pełna wersja

Lake Ridden codex

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Lake Ridden Skidrow
  • Pebx free Lake Ridden za darmo Pobierz
  • Warez-bb Lake Ridden Cracked-3dm
  • Do pobrania Lake Ridden Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *