Last Epoch Download

Platformy: PC
Producent:

Eleventh Hour Games


Wydawca:

Eleventh Hour Games


Data premiery:

30 kwiecień 2019 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-5

Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, indie, RPG akcji

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Last Epoch Last Epoch v0.8.1c

Polska wersja językowa

Pobrano 6322 razy

Waga: 1.95 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Last Epoch:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 Ti / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6500 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz za darmo Last Epoch to świetnie znana gra akcji, w której nie brakuje elementów RPG. Otoczenie obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Jest to produkcja utrzymana w klimacie fantasy, co z pewnością usatysfakcjonuje wiele osób. Główny bohater posiada zdolność do podróżowania w czasie. Wszystko po to, aby powstrzymać Pustkę przed zniszczeniem świata. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Eleventh Hour Games. Data premier: 30 kwietnia 2019 (wczesny dostęp na steam).

Last Epoch Pobierz pełna wersja

Last Epoch pelna wersja
Pobieranie Gry!

Magiczna kraina Eterra

Masz ochotę przenieść się do świata fantasy, który kryje wiele tajemnic? Pobierz Last Epoch Download i poznaj krainę Eterra. Znajduje się ona w ogromnym niebezpieczeństwie i wszystko wskazuje na to, że niedługo zniknie z powierzchni planety. Głównym winowajcą jest tajemnicza siła zwana Pustką. Sieje ona zniszczenie wszędzie, gdzie się pojawi.

Mieszkańcy wspomnianej krainy poszukują schronienia, które zwiększy ich szanse na przeżycie. Trafiają oni do podziemnego miasta. Mamy więc więcej czasu na to, aby zmierzyć się śmiercionośną siłą. Oczywistym jest, że nie będzie to łatwe zadanie. Wcielamy się w skórę śmiałka, który pragnie ocalić ludzkość przed zagładą.

Priorytetem gry komputerowej jest odnalezienie artefaktu. Oznacza to, że musimy opuścić bezpieczne schronienie. Podczas rozgrywki będziemy przemierzać rozległe lokacje, które roją się od niebezpieczeństw. Gry darmowe wymagają więc sporego sprytu. Nie możemy wpaść w pułapkę zastawioną przez wroga. Recenzowana gra bazuje na silniku Unity co widać na załączonym trailerze.

Podróżowanie w czasie – Last Epoch

Znalezienie tytułowego artefaktu jest sporym wyzwaniem. Na szczęście nasza postać posiada zdolność podróżowania w czasie. Stanowi to dla nas spore ułatwienie. Ponadto możemy poznacz cztery różne oblicza magicznej krainy. Z pewnością uda nam się zgromadzić liczne informacje i wskazówki, które przybliżą nas do celu.

Musimy zrobić wszystko, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wyeliminować Pustkę. Wędrujemy pomiędzy epoką starożytną, boską, imperialną i zrujnowaną. W każdej z nich Eterra wygląda zupełnie inaczej. Nie można również zapomnieć o Monolicie Losu. To właśnie dzięki niemu poznamy alternatywną wersję wyżej wymienionych epok. Znacząco urozmaica to przebieg zabawy. Warto dodać, że może być ona kontynuowana nawet wtedy, gdy uda nam się zakończyć podstawowy wątek fabularny.

Zróżnicowane klasy postaci

Zanim rozpoczniemy rozgrywkę musimy stworzyć bohatera, który będzie posiadał idealne cechy. Do dyspozycji mamy aż pięć różnych klas postaci. Mowa tutaj o magu, akolicie, łotrzyku, szamanie, czy też rycerzu. Oczywiście każda postać posiada inne umiejętności. Warto więc zastanowić się, który bohater najlepiej sprawdzi się podczas walki o świat. Sporym atutem jest możliwość ciągłego doskonalenia postaci. To od nas zależy, w którym kierunku będzie się ona rozwijać.

Podczas rozgrywki w Last Epoch torrent wypełniamy zarówno misja główne, jak i poboczne. Cechują się one różnym stopniem zaawansowania, co także można uznać za zaletę. Duże znaczenie ma posiadany przez nas ekwipunek, którzy skrywa szereg przydatnych narzędzi i przedmiotów. Możemy wykorzystać je np. podczas samodzielnego wykonywania broni. Cena na steam: 34,99 USD. Oficjalna strona: https://lastepochgame.com.

Last Epoch Download

Do pobrania Last Epoch
Ściągnij Grę!

 • pebx Last Epoch demo torrent
 • chomikuj Last Epoch gra za darmo
 • codex Last Epoch PC Download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.