LEGO Jurassic World Download

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch, Nintendo Wii U
Producent:
 

Traveller’s Tales / TT Games


Wydawca:
 

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

12 czerwca 2015


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

wspólny ekran


Gatunek:  Akcji, TPP, dinozaury, LEGO, filmy, humorystyczne, na 2 osoby, kooperacja, przygodowe gry akcji, podzielony/wspólny ekran

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6192 razy

Waga: 8.49 GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe LEGO Jurassic World:

Minimalne:
 • Procesor: IntelCore 2 Duo 2.4 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 256 MB GeForce 7600 GS/Radeon HD 1950
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista/7/8
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 480/Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

Sięgnijmy pamięcią do wspaniałych lat 90. ery neonu, dżinsowych spodni typu acid, wypożyczalni kaset VHS… i dinozaurów! Trwający przez ponad dekadę szał na punkcie zapoczątkował Steven Spielberg tworząc „Jurassic Park”. Któż z nas nie przypomina sobie tych emocji, których dostarczała czarna kaseta wyświetlana za pośrednictwem mniejszych lub większych telewizorów kineskopowych? Dzieło Spielberga to w latach 90. fenomen na skalę światową, bowiem łączył w sobie wiele kinowych gatunków od familijnego kina, przez komedię aż po horror klasy B. Warto wspomnieć, że film z 1993 roku, zapoczątkował serię bardziej lub mniej udanych sequel’i o „neoprahistorycznej” fabule… niemniej wydawałoby się, że era skończyła się zaraz po nastaniu nowego milenium, kiedy to Joe Johnston nakręcił trzecią część serii, która w efekcie okazała się klapą, od tamtego momentu zarówno twórcy, jak i publika przestali interesować się tematem gadów.

LEGO Jurassic World Download PC

LEGO Jurassic World pobierz grę Ściągnij Grę!

Po niespełna 15 latach okazuje się, że mistrz Steven Spielberg nie powiedział ostatniego słowa. Jako producent współpracujący z reżyserem Colinem Trevorrowem współtworzył film „Jurassic World”. Twór ten ciężko ocenić, scenariusz, fabuła nie zaskakuje, również grafika, bowiem wydaje się, że mimo rozwoju technologicznego efekty specjalne są na tym samym poziomie co dwie dekady temu. Premiera filmu miała miejsce 12 czerwca bieżącego roku, przypadek? No nie, nieoficjalnie film miał jednoczyć pokolenia, częściowo się to udało bowiem jest to idealny film dla młodszej i starszej, niewymagającej widowni. A co z młodszą publiką? Dla nich, wytwórnia Warner Bross przygotowała grę wideo Lego Jurassic World Download. Nieprzypadkowo premiera zręcznościówki miała miejsce w ten sam dzień co fabularny odpowiednik.

Gra z połączona z wersją kinową nie jest rzeczą nową, z jednej strony chwyt marketingowy, z drugiej zaś ukłon w kierunku wiernych fanów serii. Jednak największym atutem „Lego Jurassic World Download” jest bez wątpienia luźno powiązana z filmem akcja. Zręcznościówka oparta na „Jurassic World” to gra przeznaczona głównie dla dzieci, a w więc z perspektywy siedmioletniego gracza to pełna przygód zabawa. Niemniej nieco bardziej doświadczeni, również nie będą rozczarowani z tej części serii Lego wytwórni Traveller’s Tales, ponieważ czego mamy się spodziewać po grze opartej na filmowej fabule zaaranżowanej w LEGO świecie, dowiedzieliśmy się już z poprzednich części: LEGO Władca Pierścienia, LEGO The Hobbit czy też LEGO Piraci z Karaibów.

Zwiastun gry – LEGO Jurassic World

Mimo, że gra nie cieszy się dobrą opinią wśród doświadczonych graczy, to Ci, nie potrafią właściwie podać argumentów. Dlaczego? Bo wbrew powszechnej opinii, to naprawdę atrakcyjna gra zręcznościowa, pełna nie tylko ciekawych, ale i zabawnych wątków czy też scen. Wymieniając dobre strony „LEGO Jurassic World Pobierz” szczególną uwagę należy zwrócić na coraz to nowsze innowacyjne technologie, będące gwarancją uatrakcyjnienia wolnego czasu. Jak już wspomniano, zręcznościówka jest luźno powiązana z serią Spielberga, jednak nawiązuje nie tylko do ostatniej jej części, ale i do poprzednich – co na pewno może przypaść do gustu graczom rocznik ’80. Wytwórnia Traveller’s Tales przygotowała również wiele niespodzianek dla fanów wirtualnych gadżetów w postaci wymyślnych pojazdów, nieistniejących już gadów i innych bonusów. Ogólnie rzecz biorąc licencjonowane gry zwykle nie zaskakują to w tym przypadku jednak mamy do czynienia nie tylko z gwarancją niezwykłej przygody, ale i wspaniałych efektów specjalnych oraz sporej dozy gadów, które rozbawią zarówno małych i dużych.

Pobierz LEGO Jurassic World pełną wersję PL

LEGO Jurassic World download Pobierz Grę!

 • Pobierz LEGO Jurassic World Torrent
 • PC Download LEGO Jurassic World Chomikuj
 • LEGO Jurassic World Pobierz na pc
 • Exsite LEGO Jurassic World Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *