LEGO Marvel’s Avengers Download

Doskonałe połączenie serii o bohaterach ratujących świat, znanych właśnie jako Avengers i równie dobrze znanych i lubianych, bardzo popularnych klocków lego. Bohaterowie serii Marvela, tym razem w wersji ludzików lego biorą udział w różnorodnych przygodach, zadaniach i misjach. Wszystko oczywiście jest nam bardzo dobrze znane z filmów, komiksów i dotychczas opowiedzianych, na różne sposoby, historii. Dzieło tak samo zabawne, jak i wciągające. Zdecydowanie warto poświęcić mu kilka minut ze swojego czasu.

LEGO Marvel’s Avengers Download

LEGO Marvel's Avengers pobierz Ściągnij Grę!

LEGO Marvel’s Avengers to gra przygodowa, akcji i zdecydowanie humorystyczna. Trudno bowiem nie uśmiechnąć się widząc w roli Hulka ludzika lego. Mimo, że podobieństwo jest miedzy nimi znaczące, to i tak wygląda to nieco zabawnie. Autorzy gry, przenoszą nas do świata, w którym znani nam z komiksów mściciela zaprowadzają porządek i ład w swoim otoczeniu, ale i nie tylko.

Gry firmowane marką klocków LEGO powstają już od ponad dziesięciu lat. Zajmuje się tym studio Traveller’s Tales. Jednak, tym razem Traveller’s połączył siły z gigantem, Marvelem i tak oto powstałą prezentowana przez nas produkcja. Pozycja, mimo swojej warstwy graficznej i pewnej specyficznej stylistyki, nadaje się nie tylko dla dzieci. Oczywiście, jej rysunkowy charakter jest bardzo mocno odczuwalny. Mimo to jednak, gra wydaje się być naprawdę wciągająca i warta uwagi. Pobierz teraz LEGO Marvel’s Avengers Download i samodzielnie sprawdź, jak to jest być znanym super bohaterem.

Jeżeli chodzi o wprowadzoną do gry fabułę, to zasadniczo opiera się ona na znanych historiach bohaterów Marvela. Jednak, poruszone zostały również wątki, które można rozpoznać z filmowych produkcji fabularnych, dotyczących poszczególnych bohaterów indywidualnie. Dla przykładu, znaleźć tu można nawiązania do Thora, Kapitana Ameryki czy Iron Mana. Oczywiście, wszystko bazuje na powtarzającym się w historiach, wątku specyficznego, tajemniczego artefaktu. Ów wspomniany artefakt jest jednak elementem, który pochodzi z faktycznie z historii i wokół niego zbudowane są w zasadzie wszystkie opowieści z serii Marvel Avengers.

Gra należy do gatunku raczej przygodówek niż gier akcji. Jest przy tym, oczywiście, niezwykle kolorową przygodówką z racji zastosowanych postaci. Na każdym poziomie mamy inne zadania do wykonania, trzeba rozwiązywać zagadki, zbierać niezbędne do działania przedmioty i radzić sobie z trudnościami i przeciwnościami, jakie podsyłają nam autorzy pozycji. Nasza aktywność, jako gracza jest więc bardzo zróżnicowana i różnorodna, a to niewątpliwie wpływa bardzo pozytywnie na jej ogólny efekt. W zasadzie, można śmiało powiedzieć, że jest po prostu wciągająca. Ale o tym każdy gracz może się sam przekonać. Wystarczy, że ściągniesz LEGO Marvel’s Avengers Download i wcielisz się w jedną z dostępnych postaci. Rozwiązywanie zadań pochłonie cię na tyle, że nawet nie zauważysz upływu czasu.

Motywujące do kontynuowania gry jest to, że nie wszystkie jej opcje są od razu dostępne. Jak na przykład postacie. Mimo, że gra oferuje pełną gamę bohaterów Marvela, to nie od początku rozgrywki są oni dostępni dla użytkownika. Trzeba ich sobie stopniowo i systematycznie odblokowywać. Odblokowywanie możliwe jest sukcesywnie, stopniowo, po zdobyciu kolejnych osiągnięć i rozwiązaniu kolejnych zagadek.

Gra jest dostępna w wersji single player, ale w trybie współpracy jest zdecydowanie ciekawsza. Gracze wcielają się w dwie różne postacie i ramię w ramię rozwiązują zlecone im zadania.

LEGO Marvel’s Avengers Pobierz – Pełna Wersja

LEGO Marvel's Avengers Download Pobierz Grę!

  • Free Download LEGO Marvel’s Avengers Torrent
  • Pobierz LEGO Marvel’s Avengers Chomikuj
  • Exsite LEGO Marvel’s Avengers PC Download
  • Pebx LEGO Marvel’s Avengers Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja LEGO Marvel’s Avengers Free Download
  • Cracked LEGO Marvel’s Avengers Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *