Mafia III Download

Chcesz wcielić się w Lincolna Claya i poznać mafijne klimaty? Przeczytaj więcej i pobierz Mafia III download. Jest to najnowsza odsłona kultowej gry z gangsterskiego cyklu. Wcielamy się w niej w weterana wojny wietnamskiej, który chce się zemścić na ludziach, którzy zamordowali jego mafijną rodzinę. Gra oferuje nam wiele atrakcji, fabułę rozwijającą się nieliniowo, pełną mnóstwa pobocznych wątków i przeróżne aktywności poboczne. W porównaniu z poprzednią wersją, znajdziemy tu kilka usprawnień: poprawiono model walki, prowadzenia pojazdów dodano także funkcję przejmowania kryjówek wroga. To zapewnia kolejne godziny niezwykłych przygód.

Mafia 3 Download PC pełna wersja

Mafia 3 pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry ma miejsce w 1968 roku w fikcyjnej miejscowości New Bordeaux wzorowanej na Nowym Orleanie. Lincoln Clay jest weteranem wojny w Wietnamie, który powraca do Ameryki. Jego mafijna rodzina zostaje brutalnie zamordowana przez inny gang. Clay dąży do zemsty na sprawcach tej zbrodni – przede wszystkim na donie Sala Marcano, bossie włoskiej rodziny odpowiedzialnej za zbrodnię. Pomagają mu w tym trzej inni mafijni bossowie – Vito Scaletto, którego mieliśmy możliwość poznać w drugiej części gry, dowodzący haitańskimi przestępcami Cassandra oraz Irlandczyk Burke.

Mechanika gry

Akcja ma miejsce w otwartych światach, gdzie możliwości działania i kształtowania fabuły przez gracza są bardzo duże. Pod tym względem gra zaczyna coraz bardziej przypominać konkurencyjną produkcję – Grand Theft Auto. Fabuła koncentruje się na wątku zemsty, jednak ulice miasta oferują nam szereg aktywności pobocznych. Możemy się nimi zająć w przerwach między poszczególnymi meblami. Mieszkańcy miasta nie stanowią jedynie tła w grze – dysponują pewną sztuczną inteligencją. Na ulicach widzimy całujące się pary, narkomanów czy ulicznych grajków. To wszystko wątki poboczne, które jednak mają pewien wpływ na akcję.

Bardzo ciekawa jest również funkcja, dzięki której możemy przejmować kryjówki wrogów. Gdy przejmiemy taką kryjówkę i oczyścimy ją z wrogów, możemy następnie oddać ją jednemu z naszych sojuszników. Dzięki temu możemy liczyć na rozmaite bonusy – na przykład podczas walki wesprą nas posiłki lub będziemy mieli możliwość wręczyć łapówkę policjantowi, by zaniechał pościgu. Jeśli masz ochotę na niezwykłą przygodę w tym świecie pobierz Mafia 3 download.

W porównaniu z poprzednimi częściami, nasz protagonista ma o wiele większe możliwości. Może korzystać z różnego rodzaju broni, takich jak pistolety, strzelby, rewolwery, karabiny maszynowe czy granaty. Możemy walczyć wręcz i brutalnie ogłuszać przeciwników lub korzystać z osłon. Warto zwrócić uwagę na możliwość prowadzenia ostrzału podczas jazdy samochodem – w tej części gry możliwość ta została znacząco ulepszona. Czas gry zależy od paska życia podzielonego na trzy segmenty – będą one się regenerować, pod warunkiem, że nie zostaną wyczerpane do końca – wtedy nasz protagonista umiera.

Kwestie techniczne

Gra Mafia 3 niestety nie ma opcji multiplayer. Jest to gra przewidziana jedynie dla jednego gracza. Bez wątpienia jednak tę słabość wynagrodzi nam dopracowana grafika oraz nieliniowa fabuła.podczas gry z pewnością nie zabraknie nam efektów specjalnych misji i dodatkowych opcji. Warto zwrócić również uwagę na ścieżkę dźwiękową, w której wykorzystano stare utwory Jimiego Hendrixa, The Animals czy The Rolling Stones. Jeśli interesują Cię klimaty mafijne, pobierz Mafia III download.

Mafia III Pobierz i zainstaluj

Mafia III download Pobierz Grę!

  • Pobierz Mafia 3 Crack Chomikuj
  • Free Download Mafia III Torrent Pebx
  • SKIDROW Mafia 3 Free Download
  • CODEX Mafia III Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *