Medieval Dynasty Download za darmo

Platformy: PC
Producent:

Render Cube


Wydawca:

Toplitz Productions


Data premiery:

17 wrzesień 2020 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, FPP, średniowiecze, sandbox, survival, polskie, symulator życia, indie, historyczne, crafting, elementy symulacyjne

Języki: Polski, Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Portugalski brazylijski, Japoński, Portugalski, Rosyjski, Czeski, Turecki, Ukraiński, Włoski, Węgierski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Medieval Dynasty Bundle Complete

Polska wersja językowa

Pobrano 8655 razy

Waga: 2.74 GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Medieval Dynasty:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Medieval Dynasty to niezwykle interesująca gra z pogranicza RPG akcji i symulatora życia z elementami strategii i survivalu. Polskie studio Render Cube stworzyło niezwykle realistyczną grę osadzoną w średniowieczu dynastii, która może nieco przypominać czeskie Kingdom Come: Deliverance. Data premiery 17 wrzesień 2020. Wydawca: Toplitz Productions. Ocena użytkowników: 8,5,

Medieval Dynasty Pobierz za darmo na PC

Medieval Dynasty download Pobierz Grę!

Fabuła

Głównym bohaterem gry jest osiemnastoletni dorosły już mężczyzna, który opuszcza swój dom rodzinny, aby znaleźć pracę i rozpocząć dorosłe życie. W pierwszej kolejności udaje się do swojego doświadczonego wuja, niestety po dotarciu na miejsce okazuje się, że krewny już nie żyje. Na szczęście młodzieńcowi pomaga miejscowy kasztelan z którym wchodzi w interakcje. Otrzymuje od niego kawałek ziemi i postanawia zadbać o swoją przyszłość. Planuje założyć własną osadę i zdobyć renomę w okolicy oraz dodatkowych informacji.

Cel gry Medieval Dynasty – opis

Głównym celem gry RPG jest stworzenie własnej wioski i z czasem przekształcenie jej w dobrze prosperujące miasto. Do dyspozycji mamy około dwudziestu rodzajów różnych budynków, które możemy rozwijać / ulepszać wraz ze zdobywaniem umiejętności przez głównego bohatera. Rozgrywkę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania. Możemy również założyć własną niezależną dynastię możnowładców. Musimy zdobywać zasoby w sąsiadujących wioskach i wzmocnić swoje sojusze z innymi ponadto naszym zadaniem jest zdobywanie reputacji, wymiana towarów i usług aby przetrwać.

W tytułowym Medieval Dynasty znajdziemy głównie niezależne postacie, które mogą nam zlecić zadania. Nie brak także dzikich zwierząt. Początek rozgrywki przypomina standardowe produkcje survivalowe, polegające na zadbaniu o podstawowe potrzeby bohatera. Zdobywamy wodę, jedzenie, polujemy, uprawiamy rolę i karczujemy lasy. Z czasem zdobywamy niezbędne materiały do wytworzenia pierwszych narzędzi. Następnie budujemy prosty dom, który zapewni nam schronienie.

W rozgrywce mamy siedem etapów gry. Pierwsze cztery etapy pomagają rozwinąć wioskę – zbudować podstawowe budynki, powiększyć osadę, polować na zwierzęta, etc. Pozostałe trzy misje są już nieco ciekawsze, ale również i trudniejsze. Oznacza to, że musimy przygotować obronę własnej wioski przed nacierającym niebezpieczeństwem lub pomóc sąsiadującym mieszkańcom.

Eksploatacja świata gry akcji

Eksploatując świat Medieval Dynasty, możesz trafiać do lasów. Na początku rozgrywki wyprawy będą bardzo ekscytujące i ciekawe, ale z czasem mogą nas nieco znudzić. Na wczesnym etapie gry niestety nie mamy dostępu do trudnych do znalezienia elementów, które urozmaiciłyby wyprawy do lasu. Zatem musimy się zadowolić zbieraniem kamieni, patyków i innych podstawowych rzeczy zdobywając kolejne umiejętności. Czas na zbieranie jagód latem lub grzybów jesienią nadejdzie wraz z zaliczeniem początkowych misji.

Wybierzemy się także na polowania

Do polowania na zwierzęta lub do walk obronnych możesz wykorzystać wszelkiego rodzaju dzidy, ostre noże i łuki. Choć walki z użyciem dzid i noży przebiegają typowo, tak do rzucenia przedmiotami i strzelania z łuku musimy wziąć pod uwagę odległość. Im dalej stoimy od przeciwnika, tym wyżej musimy ustawić celownik, ponieważ strzała po paru metrach gwałtownie opada na ziemię. Co więcej, zaimplementowano również zabójcze uderzenia w głowę i w serce zwierzęcia, dzięki czemu zabijamy zwierzę jednym strzałem. Nieżywe zwierzę możemy oskórować, skórę wykorzystać w odpowiednim momencie gry, a pozyskane mięso po prostu usmażyć na rozpalonym ognisku. Możemy więc walczyć każdym dostępnym narzędziem.

Świat Medieval Dynasty jest bardzo realistyczny. Zmienia się wraz z naszymi działaniami – eksploatacją terenu, budową nowych obiektów, karczowaniem lasów itd. Dodatkowo dynamicznie zmieniająca się pogada oraz pory roku, zapewniają dodatkowe utrudnienie lub ułatwienie w rozbudowaniu wioski. Jeśli podobają Ci się tego typu gry sprawdź Kingdom Come: Deliverance do pobrania.

Dostępność gry

Dzieło polskiego studia Render Cube dostępne jest w sprzedaży na portalu Steam Early Access. Grę możesz pobrać na PC z portalu za pomocą opcji „pobierz / download”. Oczywiście gra jest dostępna na portalach oferujących darmowe gry do pobrania.

Medieval Dynasty Download Pełna Wersja gry

Medieval Dynasty pobierz za darmo Zainstaluj Grę!

 • Torrent Medieval Dynasty do pobrania online
 • Crack Medieval Dynasty free Download
 • Pełna wersja Medieval Dynasty za darmo
 • Darmowe gry Medieval Dynasty pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *