Metal Gear Solid V Phantom Pain Download

Cykl kolejnych odsłon gry Metal Gear Solid wydanej przez japońskie Konami, zyskał już sporą popularność i wierne grono graczy, które zdaje się z każdym rokiem rosnąć w siłę. Nie bez powodu – każda kolejna część Metal Gear Solid jest lepsza, lub co najmniej równie dobra, jak swoja poprzedniczka. Potwierdza to zresztą Metal Gear Solid V: Phantom Pain – najnowsza osłona serii.

Jeśli chcesz lepiej poznać grę, kliknij Metal Gear Solid V Phantom Pain Download i sprawdź na własne oczy, jak fenomenalnie skonstruowana jest ostatnia część kultowego cyklu.

Metal Gear Solid V Phantom Pain Download PC

Metal Gear Solid V Phantom Pain Download

Pobierz za Darmo!

Do świata Metal Gear Solid V gracz zostaje wprowadzony poprzez prolog, z którego dowiaduje się, co spotkało głównego protagonistę gry – Punished Snake’a. Okazuje się, iż na skutek pewnych zdarzeń, bohater odniósł bardzo ciężkie obrażenia ciała, ze stratą lewej ręki włącznie, po czym zapadł w śpiączkę. Akcja gry zaczyna się po dziewięciu latach od feralnych wydarzeń. Punished Snake wybudza się ze śpiączki, a w chwilę później szpital zostaje zaatakowany przez terrorystów. Bohater musi ratować się ucieczką. W tym momencie poznajemy kolejną postać – zagadkowego Ishmaela, człowieka z zakrytą twarzą, który choć nie wiadomo kim jest, pomaga naszemu bohaterowi wydostać się z opresji.

Chcesz się przekonać, jak potoczą się dalsze losy Punished Snake’a? Zagraj! Wystarczy kliknąć Metal Gear Solid V Phantom Pain Download, aby dowiedzieć się więcej.

Pochłaniające misje pełne ryzyka, niebezpieczne miejsca, walka z trudnym przeciwnikiem, zadania, w których będziemy musieli wykazać się taktycznym myśleniem, budowanie armii – to wszystko znajdziemy w świecie piątej części Metal Gear Solid. Wraz z głównym bohaterem wyruszymy do Afganistanu i Afryki, gdzie będziemy próbować wymierzyć sprawiedliwość terrorystom odpowiedzialnym za krwawe wydarzenia z przeszłości, w tym własne uszczerbki na zdrowiu i śmierć swoich ludzi. Na uwagę zasługuje również dodatkowe zadanie stworzenia przez nas bazy. Będziemy do niego powracać przed każdą kolejną misją, naszym obowiązkiem będzie zadbanie o wszystko od samych podstaw – od zatrudnienia lekarzy czy inżynierów, aż po dostarczenie broni czy rekrutację żołnierzy.

Na poziomie kolejnych misji, przed graczem otworzy się rozległy świat akcji, który, niczym labirynt, wciąż będzie odkrywał coraz to nowe zakamarki. I właśnie to (oprócz ciekawej warstwy fabularnej) stanowi główną zaletę Metal Gear Solid V – imponująca rozpiętość produkcji zapewniająca moc wrażeń przez wiele dni grania.

Zwiastun MGS V Phantom Pain

Sprawdź sam, jak wiele rozbudowanych zadań przygotowali dla graczy specjaliści z Konami, zachęcamy do wejścia – Metal Gear Solid V: Phantom Pain Pobierz. Gra czeka na wszystkich żądnych akcji amatorów zawikłanej rozgrywki. W bogatym uniwersum tej gry nie sposób się nudzić.

Preferencje sympatyków gier akcji są w większości jednoznaczne, im więcej możliwości ruchów w grze, im bardziej rozbudowane mapy, misje, im więcej zadań pobocznych i mini-gier, tym lepiej. Gra, w której możemy z jednego punktu wykonać wiele różnych akcji i postąpić na wiele różnych sposobów jest o wiele bardziej żywotna, absorbująca i ciekawa. Metal Gear Solid V: Phantom Pain to tytuł zdecydowanie mieszczący się w czołówce najbardziej atrakcyjnych pod tym względem gier akcji ostatniego okresu. Praktycznie na każdym kroku coś się dzieje, lokacje opracowane są z największą precyzją, nie bez znaczenia jest też efektowna grafika, efekty dźwiękowe oraz duże możliwości modyfikacji dla gracza, np. dostosowanie według własnych preferencji wyglądu postaci. W grze, oprócz standardowego singleplayera, dostępny jest równie ciekawy, choć nieco mniej rozbudowany tryb multiplayer.

Metal Gear Solid V Phantom Pain Pobierz pełna wersja

Metal Gear Solid V Phantom Pain steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Metal Gear Solid V Phantom Pain Torrent
  • PC Download MGS V Phantom Pain Chomikuj
  • 2015 Metal Gear Solid V Phantom Pain Pobierz
  • Exsite MGS 5 Phantom Pain Download pc
  • Metal Gear Solid V Phantom Pain PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *