Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Limbic Entertainment


Wydawca:
 

Ubisoft


Data premiery:
 

4 sierpnia 2016


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna / gorące krzesło


Gatunek:  Strategiczne, fantasy, turowe, Might & Magic

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński tradycyjny, koreański, węgierski, portugalski brazylijski, rumuński, rosyjski, czeski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3183 razy

Waga: 2.58GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Might & Magic: Heroes VII - Trial by Fire :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 660 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire, to samodzielny dodatek do popularnej „siódemki”. Słowo „samodzielny” oznacza, że gra nie wymaga do poprawnej pracy zainstalowania podstawowej wersji Might & Magic: Heroes VII. Za stworzenie obydwu gier (to jest wersji podstawowej i dodatku dla niej), odpowiada studio Limbic Entertainment, znane z wielu innych produkcji rodem z Might and Magic.

Fabuła gry

W Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire, stajemy się naocznymi świadkami losów Świętego Imperium Gryfów, którego władcą staje się Ivan Gryf – zdolny i wielki przywódca. Niestety, nad naszym imperium wisi zagrożenie wojną i to ze strony imperium krasnoludów. Zarówno po jednej jak i drugiej stronie, znajdują się postacie, które najchętniej rozpoczęłyby otwarty konflikt pomiędzy obydwoma potężnymi mocarstwami.

Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download

Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Pobierz Ściągnij Grę!

Okazuje się jednak, że otwarty konflikt to nie jest jedyna alternatywa. Zarówno sam Ivan Gryf, jak też niektórzy oficjele Imperiów Krasnoludów, obawiają się otwartego i nieprzewidywalnego starcia, które może być początkiem końca obydwu państw. Dlatego ci drudzy, wysyłają do państwa Ivana emisariuszkę Vilmę „Kamienną Tarczę” Bjornsdottir, Czy uda się zażegnać wyniszczającego starcia? Koniecznie pobierz dodatek Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download na swój komputer a dowiesz się, jak zakończy się ta historia…

Mechanika gry

Jeśli kiedykolwiek graliście w Might & Magic: Heroes VII, to pewnie nie zauważycie zbyt dużej różnicy w mechanizmie prowadzonej rozgrywki, pomiędzy podstawową wersją gry a jej dodatkiem. Twórcy Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire, skupili się za to, nad szeregiem nowości. Znajdziemy tu między innymi dwie dodatkowe kampanie, w których poznamy mroczne losy królestwa krasnoludów a także – kulisy konfliktu pomiędzy obydwoma imperiami.

W dodatku, odnajdziemy również kilka dodatkowych map scenariuszowych a także – zupełnie nowe potyczki i Fortecę, czyli znaną wszystkim fanom serii nową frakcję, posiadającą swój własny zestaw budynków, postaci jak również – korzystającą z własnej Magii Run. Jeśli więc chcesz na własne oczy zobaczyć, jak wygląda odświeżony Heroes VII w postaci ciekawego i samodzielnego dodatku, koniecznie pobierz na swój komputer Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download.

Informacje dodatkowe

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów trybu multiplayer. Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire oferuje nam wyłącznie grę w trybie single. Niestety, jak na razie nie wiadomo, czy w tym przypadku będzie możliwe rozgrywanie gry w trybie sieciowym.

Grafika gry

Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire, oferuje nam nieco zmienioną grafikę. Na szczęście, wprowadzone zmiany okazały się trafione. Interfejs gry, jak też wizualizacje pojawiających się w nim postaci, prezentują się nieco lepiej niż w podstawce. Co ważne, pomimo wprowadzonych zmian, nie zauważyliśmy braku płynności w grze, nawet przy standardowych wymaganiach sprzętowych. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak wygląda nowy, stary Heroes VII, koniecznie pobierz go na swój komputer. Gwarantujemy Ci, że dodatek Might & Magic: Heroes VII – Trial by Fire wniesie do prowadzonej rozgrywki sporo pozytywnych zmian.

Kwestie techniczne

– procesor – Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-6100 3.3 GHz,
– pamięć operacyjna – 6 GB RAM,
– karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7870 lub lepsza,
– system operacyjny – Windows 7(SP1)/8/8.1 w wersji 64-bitowej.

Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Pobierz

Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download Pobierz Grę!

 • Pobierz Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Torrent
 • Free Download Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Chomikuj
 • Exsite Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Pobierz za darmo
 • Pebx Might & Magic Heroes VII Trial by Fire Download
 • Cracked Might & Magic Heroes VII Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *